Režie:
Jeong-beom LeeScénář:
Jeong-beom LeeHudba:
Joon-seok KimHrají:
Han-seon Jo, Kjong-gu Sol, Moon-hee Na, Seung-ryong Ryoo, Je-moon Yoon, Chang-hwan Kim, Hee-bong Jo, Kwang-soo Lee, Yong Woo, Joon-bae Kim, Oh-jin Kwon (více)Obsahy(1)
Jae-Mun, ostrieľaný veterán gangu, prichádza do rodného mesta šéfa gangu Dae Sika pomstiť zavraždeného priateľa. Zhodou okolností sa spriatelí s matkou nepriateľa, ktorá sa k nemu správa ako k vlastnému synovi. Po všetkých svojich plánoch si uvedomí, že Dae Sika nemôže zabiť, no okolnosti pomsty už nemožno tak ľahko zastaviť... (ČSFD)
(více)Hrají
Han-seon Jo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Neundaeeui yoohok (2004)
Dalkomhan geojitmal (2008)
Duch zabijáka (2019) (seriál)
Kjong-gu Sol
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sowon (2013)
Zcela nový život (2009)
1987 (2017)
Moon-hee Na
Čína
Nejlepší filmy:
Geunyang saranghaneun sai (2017) (seriál)
Navillera (2021) (seriál)
Plačící pěst (2005)
Seung-ryong Ryoo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Králův dvojník (2012)
Nae sarang (2007)
Gaeineui chwihyang (2010) (seriál)
Je-moon Yoon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Ailiseu (2009) (seriál)
Biyeolhan geori (2006)
Matka (2009)
Chang-hwan Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (seriál)
Yaganbihaeng (2014)
Hakgyo 2013 (2012) (seriál)
Hee-bong Jo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Tunel (2017) (seriál)
Sayangkoldong yangkwajajeom aentikeu (2008)
Domangja peullaen B (2010) (seriál)
Kwang-soo Lee
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Mai padeo (2007)
Hodný, zlý a divný (2008)
Eunmilhan yoohok (2015)
Yong Woo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Pečeť vraha (2003)
Arangsaddojeon (2012) (seriál)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (seriál)
Joon-bae Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (seriál)
Jako ryba v síti (2016)
My Dearest (2023) (seriál)
Oh-jin Kwon
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Keurosing (2008)
Byeonhoin (2013)
Baekmanjangjaui cheot sarang (2006)
Seok-hyeon Jo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Horobicheuleul wihayeo (2006)
Muž odnikud (2010)
Čas (2006)
Duk-je Jo
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Viděl jsem ďábla (2010)
Pečeť vraha (2003)
Cheongchoonmanhwa (2006)
Jin-mo Joo
Jižní Korea
Sang-sik Kim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Mai geol (2005) (seriál)
Biyeolhan geori (2006)
Gyeoul yeonga (2002) (seriál)
Yi-young Shim
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Host (2018) (seriál)
Maerineun wibakjoong (2010) (seriál)
Siljongneuwaleu M (2015) (seriál)
Min-seok Oh
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Misaeng (2014) (seriál)
Kilmi, hilmi (2015) (seriál)
Aidu aidu (2012) (seriál)
Kyeong-ran Kim
Korea
Nejlepší filmy:
Keurosing (2008)
Geu hae yeoreum (2006)
Geunyeoreul midji maseyo (2004)
Chang-kyung Oh
Jižní Korea
Nejlepší filmy:
Paparoti (2013)
Jeungin (2019)
Dárek do cely č.7 (2013)