Muž z oceli

• USA Man of Steel (více)
USA / Kanada / Velká Británie, 2013, 143 min

Diskuze

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

ještě si neodpustím, psychický vliv dušní a topení je takřka totožný a i to dušení může pár minut trvat

Hem.m: ok, napíšu

jinak, sice mne to vaše pošťuchování nějakým pofidérním spůsobem baví, ale myslete na ty nebožáky kteří to budou dneska číst (0=´

Hem.m (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Nebudeš toho litovat :) Pak napiš jakej byl. .)

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Ano, však trvá to déle a ještě je to horší na psychiku, to jenom podporuje moje tvrzení, že je to horší smrt :-)

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: topení je zase mnohem větší náhul na psychiku

Hem.m: ještě ne, v plánu to mám zítra jako jednohubku před vránou

Hem.m (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: Milý debile, shoř.. A neudus se mezitím kouřem prosím :) S největší láskou a mírem Hem.m

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Hem.m: Ne, shořet a hořet jsou slova s různým významem, tys ještě nechodil na základku? :-)

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Ano, ztratí vědomí za několik vteřin, zatímco při topení až za několik minut :-)

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

malá technická, ti kdož jsou upalováni většinou zomrou udušením

jinak: to myslíte vážně vážně?

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Hem.m: Však počkej, až vyjde za pár měsíců DVDčko a lidi si začnou stahovat DVDripy, to jde vždycky hodnocení dost dolů. Tohle se neudrží ani v TOP 300.

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Je to film pro puberťáky. A ne vždycky, když někomu napíše, ať se jde utopit, tak to myslím vážně, něco mě ovlivňuje. Čímž nechci říct, že za to nemůžu, slušně se dokážu chovat, ale holt se vytočím mnohem jednodušeji než ostatní.

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: Nu tak od toho je to diskuse, žádný názor není špatný, ale trochu netikety by neškodilo, stejně jako přestat urážet jiné uživatele...

já bych mu osobně dal tak 85% pořád je to velmi dobrý film

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Žáha mě občas pálí.. A jsem agresivní proto, že kdysi jsem to tady sledoval jako neregistrovaný, v dobách, kdy tu ještě byli skoro samí lidé, kteří rozumí filmu. Dneska je to tady skoro samý puberťák a o filmech tu bude kázat někdo, kdo má jako avatar herečku ze Stmívání..

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Ano, na takový film až moc dobrá, ten film by měl mít maximálně 80%, ale víc by mu slušelo takových 70%.

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: proč sešopět zbytečně agresivní?? Jelikož jsem mírumilovný ploutvonožec, nejhorší co jsem schopen ti popřát je pálení žáhy

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Hem.m: podle mne, atakování hranice padsáti nejlepších filmů na csfd  je dobrá vizitka, ne?

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Hem.m: Cože? Trojka, že není doceněná?! Naopak, trojka je přeceněná jako prase. Běž se utopit.

Hem.m (hodnocení, recenze)

Echm.. ech... Povedli se všechny tři díly..! Jen ten 3 není tak doceněný.

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Sabrewulf: Tak ale přece jenom ty první dva díly se povedly, takže je furt pravděpodobné, že bude :-)

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: "Jelikož příběh napsali ti stejní lidé, co psali příběh u Batmana, tak je pravděpodobné, že to bude dobrý film."

Jestli to psali stejní lidé jako třetí díl Batmana, tak je pravděpodobné, že to dobrý film nebude.

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce