Muž z oceli

• USA Man of Steel (více)
USA / Kanada / Velká Británie, 2013, 143 min

Diskuze

majkl44

majkl44 (hodnocení, recenze)

Beckett51: s tím se dá jen souhlasit. Mě takhle zklamal film RED, co si vzpomíním.. Zajímavý trailer ně hodně navnadil a ve filmu toho o moc víc nebylo.. Ale trochu akčnější by ta upoutávka na Supermana být mohla;-)

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

Sabrewulf: Já mam rád takový trailery, jako třeba u Hobita.....pěkný scény, ale zároveň žádný úchvatný, aby ti ve filmu něco zbylo

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

Beckett51: No ona je to v poslední době bohužel skoro móda. Nejeden trailer jsem v polovině vypínal, protože tam toho bylo už moc.

Beckett51

Beckett51 (hodnocení, recenze)

korbitch22: Furt sou lepší ty "trailery o h*ovnu", než ty, ve kterých vyplácaj úplně všechny dobrý scény z filmu a zbyde ti ho*vno (viz Souboj Titánů)

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

TaanStari: Ano, to samozřejmě znamená, ale ještě z toho nevyplývá, že je nejlepší.

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: Ale samozřejmě, že je nejlepší. Vzhledem k tomu, že mu udělilo hodnocení skoro milion lidí, tak to znamená víc než názor jednoho potrata. :))

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

TaanStari: Já nenapsal, že je Shawshank nejlepší film. A rozhodně není plný tak trapného sentimentu a patosu jako Ryan..

TaanStari

TaanStari (hodnocení, recenze)

Zachraňte vojína Ryana: "Ne, já prostě nemůžu dát lepší hodnocení filmu, který obsahuje tolik sentimentu a patosu, že by se z toho zeblil i sám Spielberg..." Napsáno člověkem, který o Shawshanku mluví jako o nejlepším filmu.

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: jiné lidi nazval i hlupáky :) to se nijak neodvíjí od toho, že on by na tom byl líp :)

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Ištván87: Neboj, to nebylo na tebe, jefljdasfljs se vždycky chytne každý blbosti a je přecé slušné odpovědět (0=

GigaPudding: na to bych tan nesázel, mne nazval cucákem, tak předpokládám že bude starší devatenácti let  [o:

GigaPudding

GigaPudding (hodnocení, recenze)

Ištván87: za týden zase začíná školní rok a on má nejspíš ještě povinnou docházku, tak můžeš být v klidu :)

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan: Asi jsem se nechal unést, co? Holt, pustit se do křížku s debilem, to má člověk dřív než na nový gatě. Tímto se Tobě, i ostatním uživatelům omlouvám, že jsem zas toho trolla nakrmil.

Ištván87 (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: Člověče, kde bereš tolik volnýho času, že sem pořád píšeš? A kde bereš tolik volnýho času psát sem jenom debility, to by mě fakticky zajímalo.

Ištván87 (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: To s tím potratem mě zabolelo až v oblasti bránice. Nesol sem takový špeky, trotle, buď tak hodnej.

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Ištván87: Jj, mnohem lepší jsou filmy, co jsou natočené tak, že se nikomu nelíbí.

Ištván87 (hodnocení, recenze)

jefljdasfljs: Jen je natočený tak, aby se líbil všem, což, uznávám, je vážně kumšt. Ale jinak je to jenom hezká (ač občas trošku drsnější) pohádka pro dospělý.

jefljdasfljs (hodnocení, recenze)

Ištván87: Vzhledem k tomu, že mu udělilo hodnocení skoro milion lidí, tak to znamená víc než názor jednoho potrata.

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Hem.m: Frajer Luke není přeceňovaný. Ale s Vykoupením souhlasím. Pěknej film, ale na prvním místě??? Tak na padesátým možná.

Hem.m

Hem.m (hodnocení, recenze)

majkl44: Mě to teda stačí a Nolanovi a Zackovi věřím, že se to povede.. A neboj určitě bude i další trailer :)

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce