Reklama

Reklama

Muž z oceli

  • USA Man of Steel (více)
Trailer 1
USA / Kanada / Velká Británie, 2013, 143 min

Ve vzdálené galaxii se nachází planeta Krypton, která se kvůli vyčerpání přírodních zdrojů ocitá na pokraji záhuby. Jor-El věří, že jedinou nadějí pro jeho lid je najít jinou vhodnou planetu k životu. Vysílá svého novorozeného syna Kal-Ela na planetu Zemi. Generál Zod se domnívá, že za zkázu planety je zodpovědná vláda, a rozhodne se převzít kontrolu. Poté zabije Jor-Ela a je i se spolupachateli uvězněn ve vesmírném žaláři. Zod přísahá, že Jor-Elova syna jednoho dne najde a pomstí se. Na Zemi se Kala ujmou manželé Kentovi, kteří mu dají jméno Clark. Už jako malý chlapec si Clark připadal jiný. Jeho zvláštní schopnosti ho děsily, nerozuměl jim a snažil se je před svým okolím skrývat. Když se od svých rodičů dozví, že pochází z jiné planety, jeho život mu konečně začne dávat smysl. Planeta Země mu poskytla domov, nyní je tedy na něm, aby Zemi a její obyvatele ochránil. Clark pozmění svůj vzhled a vydává se do Metropolisu, kde jako Clark Kent nastupuje do redakce Daily Planet a mění se v anonymního zachránce lidských životů. Jediný, kdo pozná Clarkovo tajemství, je jeho láska Lois. (TV Nova)

(více)

Diskuze

wenca

wenca (hodnocení, recenze)

Recenze ujde, akorat s 300 = sračka, a Watchmen = nic moc nesouhlasim, Watchmen byl podle me jeste možná o kousek lepší jak Man of Steel. Jinak by měl brzy vyjít dokument o spolupráci Kevina Smithe, Tima Burtona, Mikuláše Klece a dalších :D A jinak to mám stejné, těšil jsem se na film jak zmrd, nejradši bych mu dal 4* ale proste 4* je málo

na příspěvěk reagoval Litsarch

Litsarch

Litsarch (hodnocení, recenze)

Wicky

Díky. Zkusil jsem od Vás, po Oblivion a Evil Dead (u něj v komentářích máme hezkou výměnu názorů), další recenzi. Neříkám že recenzovat před kamerou je sranda, ale ta úroveň je pořád stejná, jako tenkrát a i když je to odlehčené, jak píšete, tak jsem nedal více než 3 minuty. Bohužel. Ale hodně štěstí dále. :)

na příspěvěk reagoval Wicky

WhiteKokser

WhiteKokser (hodnocení, recenze)

Wicky

V pohodě. Fandím každému, co dělá takové pořady a recenzuje. Ostatní recenze nemáte špatné, ale s tím Supermanem jste to trochu přestřelili... Ale to je věc názoru 

na příspěvěk reagoval Wicky

WhiteKokser

WhiteKokser (hodnocení, recenze)

Wicky

MZ live má konkurenci :D Kluci evidentně ví o čem mluví :D Singerův Superman působí debilně? 300 sračka?  Podobnou atmosféru jako Fincher? Mám dost... 

na příspěvěk reagoval Wicky

TheNine

TheNine (hodnocení, recenze)

Prosimvás, poradíte mi jaká písnička soundtracku hraje ve závěrečnym souboji, kdy si Zod sundá brnění? 

Díky.

na příspěvěk reagoval BLACKDEVIL

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

M.a.t.y.y

nie, rozhodne neprepadol. Je potrebné brať do úvahy, že ešte je vonku len týždeň a už má 400 mil. len z kín ;) + tie famózne zisky z reklamných kampaní (okolo 150 mil.), o ktorých sa hovorilo. Navyše na silných trhoch (napr. ako Japonsko alebo Brazília) má premiéru rozplánovanú až do Augusta, takže myslím, že tržby z kín budú do konca leta smelo tých 700-800 mil. + ďalších 50-100 mil. im vynesú DVDs a BluRays. A ostatné platí to čo písal sebo9629: neporovnávať s Iron Manom 3 (= treťou časťou zabehnutej série), ale skôr s inými origin filmami ;) Dvojku tu máme určite najneskôr v 2015, Warnerovi po tomto úspechu nebudú váhať rozbehnúť ďalšia sériu po ukončenom Batmanovi a konečne začať reálne konkurovať Marvelu

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

M.a.t.y.y

rozpočet 300mil?? já četl 225mil myslim??? a navíc je to teprve tejden venku takže svoje si určitě odpracuje:)

sebo9629

sebo9629 (hodnocení, recenze)

M.a.t.y.y

jo jsi neznalec :D práveže sa dá považovať za úspech... predovšetkým neporovnávajte MoS s IM3 to nemá žiadny zmysel. IM3 je tretí film v sérii a takisto prvý film 2. fázy, kt. nasleduje po hneď Avengeroch... zatiaľ čo MoS je prvý film v sérii takže najlepšie je he porovnávať s The Amazing Spider-man, Batman Begins, IM1, Spider-man 1... jednoducho origin story. A takisto posledný film so Supom, Superman Returns nezanechal dobrý dojem... ináč MoS má už teraz cez 400mil takže celkovo to bude nejakých 800mil http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=superman2012.htm

na příspěvěk reagoval M.a.t.y.y

M.a.t.y.y

M.a.t.y.y (hodnocení, recenze)

asi jsem velkej neznalec, protoze mam pocit ze MoS finance propadl (aspon pro me). s rozpoctem 300M$ utrzit nejakych 450M mozna 500M$ kdyz buh da je asi dosti malo ne?

na příspěvěk reagoval sebo9629, maddy

 (hodnocení, recenze)

dneska viděno podruhé a musím říct, že ještě lepší zážitek než premiéra... utříbil jsem si to všechno a bylo to famozní, už aby byla dvojka :D:D:D

Uživatel Wicky smazal svůj příspěvek.

Apollyon09

Apollyon09 (hodnocení, recenze)

Snyderovi asi niečo ušlo... Efekty výborné, ale tie časom vyblednú. Hudba zimmerovská, asi najepickejšia vec na celom filme. Zbytok mi akosi ušiel...

Související novinky

Superman: Legacy nabírá další herce

Superman: Legacy nabírá další herce

12.07.2023

Režisér James Gunn pokračuje v obsazování svého nadcházejícího snímku Superman: Legacy, v němž si hlavní role zahrají nedávno oznámení David Corenswet a Rachel Brosnahan. Ve filmu, jenž má sloužit… (více)

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

Snyderovo obří sci-fi dostane eRkové verze

24.03.2023

Režisér Zack Snyder plánuje pro svoji obří fanouškovskou základnu koncem dubna třídenní speciální událost, na které promítne svoji komiksovou trilogii Muž z oceli, Batman vs. Superman a Liga… (více)

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama