Robot Chicken

USA, (2005–2022), 41 h 43 min (Minutáž: 10–12 min)

Seth Green, Breckin Meyer, Abraham Benrubi, Sarah Michelle Gellar, Mila Kunis, Alex Borstein, Macaulay Culkin, Scarlett Johansson, Mark Hamill (více)

Satiricko-parodický seriál produkčního týmu okolo Setha Greena si nebere servítky a paroduje nejenom popkulturní fenomény a aktuální aféry, ale i kultovní filmy a seriály. (SaNcHeZ_cz)

Margerie odpad!

Tenhle seriál a jeho hodnocení se zcela vymyká mému chápání. Nepřijde mi to vtipné, spíš trapné, a barbinoidní postavičky mne opravdu neuchvátily. Aluzí na všechno možné je sice seriál plný, ale parodie by měla být založena na inteligentním humoru, což se zde neděje. Viděla jsem asi 10 dílů a pokaždé mi přišlo, že trvají tak půl hodiny, nikoliv 10-11 minut. Vážnějsem na tom nenašla nic, co by stálo alespoň za 1 hvězdu, je mi líto. ()

Jinpachi

Seriál, který se vážně nezastaví před ničím a pokud byste byli zapálení do stejného oboru, jako jsem já, nebo někteří moji uhrovatí následovníci, chápali byste to koňské řehtání, které se ze stran ozývá. Je to nápadité, je to humorné, je to cynické a zvrácené. Zkrátka takové, jaké to má být a jaké to mám rád. ()

Krnac

Problém seriálu není že by komik nevedel robiť kvalitné vtipy ale to že sa snažil strieľať do všetkého. Každý diel je séria krátky filmov ktoré si vždycky robia srandu s inej scény s vybraného filmu, mimo špeciálou není žiaden film v jednom diely dvakrát. Sú tu naozaj výborné scény pri ktorých sa smejem aj keď si ich vidím viac krát ale väčšina scén je o ničom. Normálne by som si myslel že je to vyhorením nápadov ale hneď v prvej epizóde je Optimus prime ktorý dostal rakovinu prostaty. Prečo sa snažia parodovať veci proti ktorým zjavne nemajú nič vymyslené? A to doslova aj v prvej epizóde? Neviem možno to autorovi príde reálne vtipné alebo chceli natočiť viac ako jednu sériu za každú cenu ale seriál je za mňa nepozerateľný ak vám niekto neporadí tie naozaj dobré diely. ()

perutman

Vynikající seriál, který v rychlém střihu servíruje nejrůznější parodické skeče. To vše navíc parádní loutkovou formou, která mi přijde k popukání sama o sobě. Nejúžasnější díl je speciál o Star Wars, to jsem sebou mlátil v křesle jako by bylo elektrické. A pak že Jar-Jar je debilní postava, jo když se s ní umí naložit takhle... ()

novoten

Komiksy, seriály, aktuální filmy, politická scéna a parádní dávka nekorektnosti v až nesnesitelně rozkývané kvalitě. Jeden díl chci vidět zas a znova, u dalšího se ani nepousměju. Nejnezapomenutelnější jsou samozřejmě ataky do Star Wars či vlastní sebeparodie, protože tam šijí Green a spol. do svých nejmilovanějších kultů, ale mojí srdcovou záležitostí jsou malé role mých oblíbenců z Buffy. Být jich více, vydržím u Kuřete celých úctyhodných devět sezón. ()

• Záverečná hudba je kotkodákajúcou verziou The Gonk - hudba hraná v nákupnom stredisku vo filme Dawn of the Dead, ktorý bol tiež použitý v záverečných titulkoch. (ČSFD)
  • Hoci väčšina stop-motion animovaných figúrok je vyrobených z hliny, figúrky v tomto seriáli sú hybridy plastických končatín bábik a polystyrénových trupov alebo hračiek, ktoré sú kompletne vyrobené z plastu. Veľmi málo malých figúrok, ako sú lumíci v Animal Kingdom, je vyrobených z hliny. (ČSFD)
  • Les Claypool je skladateľom hudby v seriáli. Tiež zložil a naspieval hudbu pre seriál "South Park" a je lídrom skupiny Primus. (ČSFD)

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (více)

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

Pinocchio vs. Pinocchio: Burton vs. del Toro

17.11.2012

Děsil nás v podání Roberta Benigniho, bavil jako vedlejší figurka v Shrekovi. Dřevený panáček, který toužil být chlapečkem z masa a kostí. A pořád lhal, tak měl z toho často erekci nosu. Pochází z… (více)