Reklama

Reklama

Unrest

všechny plakáty
Trailer

Obsahy(1)

Věříte v duši? Věříte, že duše nedostane klidu dokud není tělo řádně pochováno? Své o tom ví studenti medicíny z tohoto příběhu. Že je něco v nepořádku jim je jasné ve chvíli, kdy krátce po jejich prvním seznámení s mrtvolou, kterou mají pitvat, začnou umírat všichni, co s ní měli co do činění... A teď mají být na řadě oni! (Giovanni)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

EdaS 

všechny recenze uživatele

Zjevně velmi levný, ale pečlivě a s citem pro atmosféru natočený horor mě vyděsil velmi efektivně. Své v tomto ohledu hraje hlavně místo děje - kdo se na pitevně cítí jako doma, bát se možná nebude. Kdyby měly všechny rovnou na video jdoucí filmy podobnou kvalitu, to by bylo na světě (filmovém) krásně... *** 1/2 ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Půlku stopáže si film docela pečlivě budoval atmosféru a přesvšdčil mě, že pitevna je pro duchařské horory jako dělaná. No druhou polovinu si Unrest tu atmosféru neméně pečlivě odbourával a to už vůbec nemluvím o stupidních dialozích, které vedla hlavní hrdinka s psycholožkou a svým nadřízeným. Docela škoda, protože tenhle nízkorozpočtový horor měl rozhodně na víc. 55% ()

Reklama

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

„Duch je lidský výmysl vysvětlující to, čemu nerozumíme. Život je vlastně jen sérií chemických reakcí, které začínají ejakulací a končí smrtí.“ Pod tohle bych se hned podepsal, sám bych to lépe nevystihl. A snad proto mám rád horory :-). Ač zápletka není nijak originální, zcela jistě obsahuje několik zajímavých okamžiků a odhalení. Ani její ztvárnění není nějak okázalé, nezastírá to svou béčkovost, ale i zde se najde pár dobrých okamžiků. Je to trošku nevyrovnané, části které mě bavily a zaujaly se střídají s částmi, které mě moc nebavily a stihl jsem u nich myslet na spoustu jiných věcí. Na jednu stranu je možná škoda, že lidi zde umírají jaksi mimo dohled kamery, na druhou stranu to však snímek dokáže na několika málo místech vynahradit jakous takous atmosférou. Jen pro těch pár zajímavých okamžiků (odhalování tajemství záhadné mrtvoly, koupel ve formaldehydu)) se to vyšplhalo na slabý nadprůměr. A hlavní hrdinka vypadá jako Britney Spears ještě v dobách, kdy velebila své panenství. ()

Nick Tow 

všechny recenze uživatele

Rozbehne sa to výborne - úplne najlepšia je úvodná sekvencia - a potom sa to pomaličky, tempom invalidného vozíka, zvoľna prepadáva do nudy. Ale v rámci jedálneho lístka horrového fanúšika /ktorému sa dnes servírujú najmä umelohmotné hamburgery a teenagerské blitky/ je to aspoň aké také spestrenie. Srdcia nekroušov pookrejú vďaka prostrediu /väčšinu času sme v pitevni/, herci nie sú neznesiteľne slizkí a dementní, občas prebleskne náznak príjemnej nadsádzky, fetišistom sa pre zmenu ujde sem tam nejaká ručička-nožička, ktorá stratila pána. Keby zhruba v polovici nestratil pána aj film, mohlo to byť príjemné prekvapenie a zimomravenie zároveň... ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Škoda, škoda a ještě jednou škoda. Z Unrestu mohl být fajnovej horor(vždyť prostředí pitevny k tomu vyloženě vybízí) ale nakonec je z toho scénaristicky nezvládnutá chujovina. Čekal jsem, že se bude pitvat ve velkým a né, že do tohoto příběhu naroubujou duchařskou story. Ale budiž. Kdyby to aspoň drželo diváka v napětí. Ale ani to se nedaří.  Celkově tenhle příběh vůbec nefunguje. Vizuál je strašně lacinej, herci hrajou mizerně a celý to působí strašně odflákle. Těch pár zářezů skalpelem a mrtvoly plavájící v akváriích to nemůže vytrhnout. Hodně slabý 2hvězdy ()

Reklama

Reklama