Detektiv Joe Miller se dílem podivné náhody dostane ke klíči, který dokáže otevřít dveře do zvláštního motelového pokoje. Pokoje, který v naší časové rovině neexistuje a ani nikdy neexistoval. Z toho pokoje bylo, kdysi vyneseno asi sto předmětů. Zvláštních předmětů. Nebo přesněji řečeno obyčejných předmětů, ale se zvláštními schopnostmi. Jako třeba právě ten klíč, který Joeovi otevře každé dveře, nebo hřeben, který zastavuje čas, anebo propiska, která vás dokáže usmažit. Ty věci v pokoji nefungují, ale na druhou stranu, alespoň z něj nezmizí, když je do pokoje přinesete. Najdete je vždy na původním místě. Ale věci co tam nepatří, ty zmizí v nenávratnu. Miller má v plánu se klíče zbavit a žít si dál svůj poměrně spokojený život. Jenže se něco stalo a v tom pokoji, něco pro Joea velice důležitého zůstalo. Nebo spíš někdo... V pokoji číslo deset totiž zmizela malá Anna Millerová. Joeova dcera... (3DD!3)

void

Tato série mě velice potěšila - (pro mě) originálním nápadem, zajímavým provedením, vcelku zdařilým castingem.. Tedy až na Dennisa Christophera alias "Rubyho", tahle postava, resp. přímo herec mě svými neustále přimhouřenými očima přímo zvedal ze židle. Mám podezření, že se učil svému hereckému umění tak, že si prostě svítil baterkou do ksichtu. A to byl v seznamu "Slibných herců roku '79". Peter Krause byl netradiční volba a vesměs se mi v této poloze líbil - možná až na pár okamžiků, kdy vypadal, že se švihácky usmívá i když mi ze scény plynulo, že by měl být třeba smutný/zaskočený/rozhořčený/zaujatý/cokoliv jiného než usměvavý. Každopádně jeho hypnotizující bas je úchvatný. Příběh byl nakonec více méně uspokojivě "ukončen" i když mi trochu vadilo, že bylo rozehraných více linií, než se stihlo (nečekaně) dohrát, nicméně pořád lepší nějaký konec než žádný (viz Carnivale a jiné..), díky čemuž je děj kompaktní a navzdory turbulencím drží pohromadě. ()

ryuuza

Lost Room, možná na škodu kratší seriál avšak nápad naprosto geniální. Celkový "feeling" seriálu je suprový, děj se nevleče a všechno funguje jak má. Snad jen škoda, že je seriál tak krátký. 8/10 ()

meda2016

Kdybych četl scénář, zdál by se mi praštěný a víc jak čtyři by určitě neměl, S obrazovou stránkou chápu šíři od fantaskních nápadů až ke komedii, možná sci-fi frašce, od romance ke gangsterce... Prostě si očekávání domalovávám až do pěti hvězd. Vypadalo to, že nápady by mohly vyústit v další hříčky pro další díly. Škoda ukončení, zdálo se mi to točeno úsporně ale dokonale potěšitelně. ()

BoKo_CzT

Aby som upresnil moje relatívne nízke hodnotenie. Nápad samotný je zaujímavý a preto mal seriál veľký potenciál. Myslím si však, že tento potenciál nebol rozvinutý naplno. Či ide o nedostatok financií, alebo slabého scenáristu posúdiť neviem, viem však, že keby sa tohoto istého deja boli chopili buď iní ľudia, alebo by do seriálu bolo "naliatych" viac peňazí, tak by som možno dal aj 5 hviezd. A jeden postreh nakoniec: tento seriál má rovnaký nedostatok ako napr. "Lost". Na konci neprichádza žiadne vysvetlenie. ()

jackalsc

A je zde další perla z perel. Nebo konečně zase pravý objekt ze sbírky ztracených objektů? Scénář k tomuto seriálu je vymyšlen a udělán tak důkladně, že by se za něj nemohla stydět žádná kniha, či daleko delší seriál. A právě toto je problém. Jediné mínus co na seriálu vidím je opravdu jeho délka. Ne, že by byl seriál neukončený, všechno zde máme. Ale vidím nevyužitý potenciál s tak brilantním nápadem. Pokud toto byla předem smýšlena délka seriálu, budiž, ale troufám si říci, že autoři nás tímhle mohli bavit daleko déle. Umím si naprosto živě představit toto dílo s třiceti epizodami, které by nakonec mohlo žít kultovním životem jako třeba Twin Peaks. Velká škoda. Už jen vymyslet tak propracovaný scénář s odlišnou realitou a danými zákony v ní muselo chtít opravdu hodně práce a bujnou fantazii. Konec člověk objevuje sám a vlastně zjišťuje, že nikde není díra. Navíc výborná hudba. Tleskám a seriál řadím do sbírky. ()

PavHer

Seriálový skvost, další z várky originálních seriálů, který mě naprosto chytnul. Tajemný pokoj č. 10 a předměty z tohoto pokoje, každý mající jinou schopnost pro majitele mě nadchly! Škoda, že jsou jen tři díly (ikdyž zaplať pánbůh za to, že z toho není natahovačka jak z Lost), protože utekly ďábelsky rychle. 4x * ()

numan

Pokud patříte mezi lidi, co milujou záhadologii všeho druhu a příběhy na pomezí sci-fi a fantasy, pokud hnidopišsky nehledáte na filmech mouchy, abyste jim mohli utrhat nožičky, musí vás tahle minisérie dostat. Nic moc jsem od ní nečekal a dopadlo to tak, že jsem se čtyři a půl hodiny nedokázal odtrhnout od obrazovky. Bomba. ()

Jurij

Děkuji za fantastický nápad s pokojem a jeho předměty. Děkuji za svižný a neunavující děj. A hlavně děkuji, že se tvůrci rozhodli "jen" pro šest epizod, než pro šest řad jak to bývá za velkou louží zvykem... ()

Kathane

Myslím, že tomuhle filmu bych nevyčetla snad nic :-) Dobrý zvuk, herci, kamera! Kdybych měla všechny ty věcičky, byla bych snad nesmrtelná...Fakt dobrý kousek režiséra, tohle se povedlo! Jsem si říkala, že se kouknu vždycky každý den na jeden díl, ale nedalo mi to a musela jsem se dokouknout ve stejný den, tak mě to napínalo :-) Byla jsem hrozně zvědavá, jestli tu svou dceru pak najde :-) Moc filmů, takového stylu jsem ještě neviděla, tak nevím, s čím bych to mohla porovnat! Určitě bych to nedala na více dílů, jak je to tady většinou napsáno, myslím si, že to až moc stačilo, nevím, co by se tam dalo ještě přidat! Být to vícedílné, tak by mě to možná nebavilo, pořád omílat jedno a to samé! Jinak, ale názory vám neberu :-) Tuto miniserii bych ohodnotila tak na 95%!!! Suuuper:-) ()

Allein4

To je pecka! Mohl by z toho být super seriál (lepší než 4400 a podobně). Opravdu super nápad, výtečné zápletky...vřele doporučuji!!! ()

adamm90

Vynikající seriálek. I když nejsem zrovna velký fanda sci-fi žánru, tak tento seriál mě opravdu potěšil a "spolkl" jsem ho během jedné noci. Jediné co mě zklamalo a kvůli čemu také dávám "pouze" 4* je, že byl moc krátký a ne vše bylo objasněno nebo dokončeno. Tento seriál měl podle mého na mnohem víc. ()

Karel69

Super seriál, originální nápad, napínavý od začátku až dokonce a i když bych si dokázal představit, že by byl delší, sem rád že konečně někdo ví kdy přestat a nesnaží se ždímat prachy na úkor kvality. Konec mi připadal trochu odfláknutý, myslím to, jak Joe dostal zpátky dceru, to bych si představoval asi trochu jinak. SPOILER ALERT: Na druhou stranu udělat z Rubera proroka bylo geniální a záběr na klíč ležící na zemi pokoje navozuje takovej správnej pocit reálna, žádnej klasickej happyend a žili šťastně až do smrti a nikdo už se nad ničím jiným nezamýšlí, naopak každej zapomene na šťastné shledání a vrtá mu hlavou jakýho novýho majitele si klíč najde. ()

Naranyan

Musím říct, že tenhle námět mě dostal do kolen nejen svou originalitou. Asi se připojím ke stádu když prohlásím stopáž a režisérské obsazení za poněkud nevhodně zvolené. Opravdu si dovedu představit dvouapůl hodinovou jízdu v podání "režisérského mixu" Bay-Greengrass-Lynch-Kelly-Arnofsky. Stejně tak ale seriál o minimálně 4 řadách, spíše mnohem více v podání týmu z Farscape a Battlestar Galacticy. Ti, kdož zmíněné neznají, nemají rádi, či neradi fantazírují buď nepochopí, nebo mne ihned napadnou za matlání pátého přes deváté. Věřím ale, že se najdou i tací, kteří porzumí mému stylu, směru uvažování. Mám-li to nějak shrnout snad v pochopitelné formě pro všechny ostatní, nemůžu než znovu připomenout, jak zatraceně napěchovaný a zajímavý nápad seriál otvírá. Mnohem bohatší a záhadnější (no i když, berme s rezervou) než pokoj 10 o "pouhých" 100 předmětech. Vždyť sakra o každém jednom předmětu mohla být natočena jedna epizoda, o některých možná i více a hle, máme tady hned 100 epizod. Uznávám, nutnost režisérské invence by byla damoklovým mečem, asi jako uvrhnout celý projekt i s personálním obsazením do Schrodigerova pokusu s kočkou. Kdyby se ale podařilo... Víte, je mnoho dobrých seriálů, které vlastně nemají IMHO tak nápadité náměty (např. /au to bolí/ právě Farscape, BSG, Stargate) a přesto daly vzniknout mým milovaným seriálům, které rozhodně nepostrádají svou kvalitu. Ono vlastně po Heroes a POUZE prvních pár dílech Lostu tady nic pořádného, nového nebylo až do Lost Roomu. Doufám, že i přes nakopnutí jistým směrem s námi pokoj číslo 10 neskončil ať už v podobě zatím představené, tak zcela jiné. ()

kojot.name

Seriál se velmi příjemně sleduje, vtáhne do děje, podnítí představivost, na konci však člověk poněkud zklamaně pokrčí rameny. ()

Unrealik

Seriál má dobrý nápad. Je škoda, že je tak hodně krátký, není tudíž čas se s postavami sžít. A ani se nestihne nic moc odehrát. ()