Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

Dvorik

Viděno asi po 12 letech znova. Hrozně moc nedoceněný film. Přestaňte vnímat akční komedii v superhero kabátku. Užívejte si opět emocionální koncert Willa Smithe v každém záběru...jeho aroganci, vztek, smutek, rezignaci, naději, obětavost, pokoru, lásku. Finále je prostě dokonalé. ()

Predator77

55 procent, Tenhle film je pro mě neskutečně promarněný potenciál a může za to druhá polovina filmu která je vážně špatná a nebýt fajn zábavného začátku tak je tenhle film jenom další ztrátou času a ani sympatický Will Smith tohle nezachrání !!! ()

PTuranyi

Tak trochu netradičný suprerhrdinský film, respektíve Hancock je tak trocha netradičný superhrdina. Tak trocha ako Deadpool akurát namiesto sarkazmu nadáva a chlastá. Produkcia nie je žiadna 2. trieda, ale tie uplakané oči a boľavú dušu Willovi Smithovi neverím. Po celkom slušnom úvode a zápletke s vylepšením image dochádza na skutočné rozuzlenie, ktoré s prílevom emócií prináša stratu logiky a nárast patetických scén. Záverečné súboje sú už len o efektoch a výsledok skĺzava na B-čkovú úroveň. ()

aronofsky

Je až neuvěřitelné jak se člověk může těch 92 minut nudit. A to v kině! Ale na druhou stranu nemůžu popřít, že jste mě nevarovali. Čekal jsem to, takže o zklamání se nedá mluvit. Je to neuvěřitelně moralizující patlal. Hlavně ke konci si člověk říkal: „Co tady vlastně dělám?” Jestli chtěli tvůrci spojit komiksárnu s psychologickým dramatem, tak se jim to šeredně nepovedlo. Na blockbuster je to málo vtipné, akční, velkolepé. A na psychologické drama je to málo...málo...no, prostě tomu chybí vše. Teda hlavně ta propracovaná psychologie postav. Skoro všechny vtipy byly obsaženy už v traileru a pokud jste slyšely dabing, určitě uznáte, že byl strašný! Hancock je prostě TROTL! 60% ()

Jirka1111

Ze začátku to byla paráda. Vtipů nebylo moc, ale nasmál jsem se dobře. Pak začne spíše dramatickoakční část. Je to škoda. Hancock se dal natáhnout klidně na dvě hodiny. Takto se rozhoduji mezi 3-4 hvězdičkami. Nakonec dávám čtyři, ale je to jen o chlup. ()

Georgeo2

Ze prva (lepsia) polovica jak z ineho filmu-no zial je to fuckt...Tos takuoto - ti co idu do kina pripraveni s tym, ze scenarista zhruba v polke scenara dostal silny myslienkovy experiment miesat hrusky s jablkami - budu sa bavit... U mna dobre:) V tomto pripade je dobre za 4:) ()

tomas.malo

Nebolo najlepšie, ale rozhodne ani najhoršie. Ja aj ďaľších asi 70 divákov sme sa bavili. Ak môžete, vyhľadajte ale titulkovanú verziu, tá stojí za to (ze predpokladu že si nebudete všímať slova "trotl") ()

maro.sk

Pohodovy, oddychovy film. Na nic extra sa nehra a slusne slape. Ak bude mat slusne trzby, urcite sa dockame dvojky a tam sa bude lamat chlieb :-) ()

MaideN-SK

Trailer ma naladil na tento film tak veľmi, že som šiel naň do kina. Bola to chyba. V traileri boli všetky vtipné a zaujímavé scény z filmu a zvyšok bol nudný rodinný film pre deti s motívom lásky a rating sa pohybuje niekde tak pri vekovej hranici divákov 7. Keby vtipné hlášky a scény boli drsnejšie, aj film by mohol byť OK. Takto je to nudná hodina a pol s klasickými scénami a myslím že ak si tento snímok nepozriete o nič neprídete. ()

Pedrozont

Pokud očekáváte opravdu hluboký filmový prožitek, na tohle zapomeňte. Pokud máte chuť na popcorn a chcete se smát, je to film pro vás:) Bohužel místy se tvůrci o dosažení jakési "filmové hloubky" pokoušeli. ()

shinlove

Ožrala Smith, to bylo k popukání :D "DOBRÁ PRÁCE" :D to se budu válet smíchy ještě dlouho...prostě povedená fantasy komedie, ale nevím, co s ní udělá dvojka, protože taková komedie už se asi nebude moc opakovat ;) 4* ()

pr.del

Moc sem se bavil........už dlouho sem neměl tak dobrý pocit po zhlédnutí nějakého filmu............prostě superhrdina , alá superman ........nelíbilo se vám to , nesouhlasíte se mnou ?.................polib Te mi ......("můj nick") ()

Allein4

Super nápad udělat ze "supermana" totálního loosera :) A k tomu výborný herecký výkon Willa Smitha, perfektní linie příběhu, skvělá režie, efekty, střih... Není to sice úplně "bomba", ale i tak jsem se náramně bavil. ()

p.paja11

Nehorázný luxus!! škoda že takových filmů není více, při kterých vám celý film uteče jako voda a ani na sekundu se nenudíte!! Skvělý film 95% ()

snupko13

Všetko sa zdalo, ako odľahčený superhrdinovský komixový vývar. Príjemne potešilo, keď to začalo hustnúť a už vychádzali prvé bubliny varu, a práve vtedy niekto proste odstavil sporák. Jednoduchý princíp otázka vs. odpoveď mi chýbala po celý film a na konci to tak rýchlo zbúchali, asi aby mohli ísť na obed. Prikláňam sa k názoru, že film budil dojem pilotu k zatracene dobrému sériálu. Ale vcelku sa to dalo pozrieť. Dám 4 * aby som neodradil potencionálnych divákov :)) ()

Išak

Do chvíle než se stal Hancock napravený, tak hodně dobrý, v base to taky ještě ušlo, ale potom to s ním jde z kopce.Škoda, že nezůstalo u ožrali, který při svých akcích víc demoloval než zachraňoval.Proto "pouze" tři hvězdy. ()

oceanic6

Fantastický štýl Petera Berga + DOKONALÝ Will Smith = Vynikajúca akčná komédia!!! Od začiatku nekontrolovatelný mix akcie, špeciálnych efektov a nekompromisných hlášok, ktorý v druhej polovici trošku uberie na zábavnej zložke a záverečná akčná scéna v nemocnici je už ako z vážneho akčného filmu. Ale žeby to vadilo? Ani náhodou! Všetci od hercov cez režiséra až po kameramana odviedli skvelú prácu, hádam len ten scenár mohol byť zaujímavejší. Inak je ale všetko na svojom mieste....ČISTÝ LETNÝ BLOCKBUSTER!!! ()

Pitipitipa

Dal bych asi 2 hvězdy ale mám rád Dr.Kronka. Nuda a nevyužitý potenciál z toho dělají film na který rychle zapomenete. Viděl jsem ho před týdnem a už si nemohu vzpomenout jak to vlastně dopadlo. Škoda tohoto filmu, nápodobně jako Já Legenda ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)