Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

mine.slayer

Zajímavý příběh přišlo mi jako bych si také měl na něco vzpomenout a nevím na co:) Vtipný, dobrej spád těším se na dvojku. ()

assassinGH

Keď moja sestra a mama pozerali tento film prišiel som ku ním asi v polke a pozeral som ho s nimi a neskutočne ma zaujal(potom som si ho pravdaže pozrel celí). V prvom rade sa mi páčil humor ktorý bol vo filme na ktorom sa smejem ešte doteraz. Ale film bol hlavne zaujímavý svojím príbehom ktorý úplne v inom svetle stvárňuje superhrdinov.. Taktiež ma vo filme nesklamal Will ktorý skvele stvárňuje postavu opusteného superhrdinu ktorý je pre každého takzvaný "trotl". Výborné herecké nasadenia a musím pochváliť aj samotného Johna Powella ktorý zložil nádherný soundtrack :) Teším sa na pokračovanie tohto filmu a dúfam že bude ešte lepší lebo stále je na čom pracovať :) ()

blare

První černošský suprhírou nedokázal užívat slávu, chlast, drogy, ženy... a tak se rozhodl, že bude, přestože mu alkohol viditelně nefunguje, jen chlastat na lavičce v parku. Zachrání ho frajer Mesiáš, který chce změnit svět pomocí obrázku srdce. Shodou okolností jeho stará na dvorku procvičuje deltový sval zvedáním cisterny a až příjde PMS, proletí se vybouřit někam nad moře. Už docela nuda... ta je ženou toho, tamtoho a toho už né, protože mu omylem při hře urvala koule... nebojte se, všechno to dobře dopadne... ()

gezko

Hancock je takým hrdimom-nehrdinom. Najmä v prvej polovici filmu je krásne rozobratá odvrátená tvár superhrdinstva. S tým sme sa doposiaľ nestretli u žiadneho hrdinu. A je to podľa mňa super. V druhej polovici, keď sa z Hancocka stal ukážkový superhrdina, sme sa dostali opäť ku otrepanej americkej filmárskej schéme, čo je na škodu celému filmu. Mám tým na mysli superhrdinu, ktorý má nejakú slabosť, ktorú pozná jeho uhlavný nepriateľ a využije ju proti nemu. Nasleduje pád, potom zozbieranie posledných zvyškov síl, porazenie antihrdinu a happy end. Škoda toho, pretože objavením druhého superhrdinu na scéne v podobe bežnej ženy, sa film zvrtol celkom zaujímavým smerom. Ale potenciál žiaľ nebol využitý. Celkovo som sa na filme bavil a preto je 60% adekvátnym hodnotením. ()

macoslavek

doporučení pro ty, co to ještě neviděli.. vypněte to tak 15min před koncem a budete šťastni až do smrti.. dodívejte se a pozvracíte si boty. ()

Trescha

Superhrdina který sice bojuje proti zločinu, ale chlastá ligu, ničí co mu přijde pod ruku a fuckuje všechny v okruhu jednoho kilometru? Ano, to je Hancock.... ovšem jen prvních zhruba pětadvacet minut.... Hancockův přerod na klaďase jak má být sice nenudí, ovšem je to uhnutí z neotřelé komedie, někam úplně jinam. No a Charlize to opět sekne;-p ()

malyLibor

Zajímavě podaná myšlenka, jak těžké to mají ti, kdo se odlišují od davu. Škoda jen toho konce, který filmu dost ubral... kdyby to skončilo tím, jak odlétl s orlem, neměl bych co řešit, takhle je to 80-90% a já se hádám sám se sebou, jestli 4 nebo 5 hvězdiček... Nakonec přimhouřím oko a za krásnou Charlize Theron dávám za pět. Edit: Po druhém shlédnutí, kdy už jsem viděl celý film, ne tu sestříhanou verzi, jen potvrzuji pět hvězd a vřele doporučuji tuto plnou verzi. ()

Gyl

Jo, to je super hrdina. Ožralý zachránce světa, který se zloduchy vymete tak, že zboří půlku města. HAHAHA! Bavilo mě to. A sexuální scéna v karavanu je fakt něco :D ()

lubica1995

Na siedmy krát som vydržala sedieť dlhšie ako desať minút a tak som mala možnosť dopozerať si do konca zaujímavý film. Celkom dobrý nápad. ()

raru

Hrozný,hrozný Will Smith.A aj keď tam bola Charlize Theron a akčné scény neboli zlé,viac hviezdičiek tomu blábolu nedám. ()

Mahalo

Trochu mě zarazilo, že Hancock má tak nízký hodnocení, hodnocení na ČSFD zřídkakdy vypovídá o něčem jiným než o tom, jaký mindráky si tu kdo léčí. Podle mě byl film plný zábavy, akce, a překvapení, hodně jsem se zasmál u věty "No .. Hancock si kýchnul a takhle to dopadlo.." občas to tam drhlo, ale u filmu jsem se bavil. ()

ogheekapr

Všichni v tom vidí pilot k seriálu. Já teda ne. Je sice pravda, že tam něco chybělo a možná bych ještě půlhodinku navíc snesl, aby to mělo trochu zajímavější zakončení. Každopádně se mi líbilo, že Hancock je tak nějak jiný superhrdinský film. Neřeší se tu jen souboj s hlavním padouchem, ale spíše se to zaměřuje na začlenění Hancocka mezi lidi. Nenudil jsem se, některé části byly tak super, že bych uvažoval i o 5 hvězdičkovém hodnocení. Potom ale trochu upadlo tempo a scházel mi hlavně Hancockův humor, který měl na začátku. ()

Pythonator

Našpulený ušoplesk v roli prvního velkého filmového černého superhrdiny. Už to je pro mě záminka k odporu. Frajírka pana Smithe nemusím a na jeho drsňácké pózy a namachrovanou chůzy doprovázenou hnusným hip-hopem nejsem zvědavý. Na plakátu vypadá spíš jako retard než superhrdina. Přesto mě mile překvapil. Will Smith to uhrál a dokonce byl i zábavný. Bohužel si opravdu neodpustil tu cool chůzy namyšleného frajírka s vylízanou hlavou, ale to už je jedno. Film byl ucházející, i když značně nedodělaný, nepromyšlený a hlavně nedokončený. Takže nám tu zbývá hromada špičkových demoličních efektů, fóry s ožralým superhrdinou a jedna dechberoucí scéna s hlavou v řiti (to si jako dělají prdel?). Jednu hvězdu navíc dávám za úžasnou Charlize Theron, která vypadá ve svých třiatřiceti pořád jako bonbónek k nakousnutí a metá náklaďáky jako za mlada. ()

KapitanKuraz

Tomuto filmu niečo chýba, proste toto nie je film za 150 miliónov. Dabing Willa Smitha ako keby bol postihnutý a tá scénka ako sa mlátia s Mary, no neviem. Film má ale zopár skvelých scénok a hlášok, sarkazmus mu naozaj nechýba a perla na konci ako sa otočí ten zloduch a utrúsi "Henkokot" to ma naozaj dostalo. ()

Strid

Bylo to docela v pohodě jen se mi nelibil dabing willa smitha toho debila co se s ním hancock kamaradil a ten jeho malej kripl o tom ani nemluvě no a příběh stal ke konci taky pěkně za čůráka ale jinak hlavně ze začátku to bylo docela v pohodě prijde mi to dost originalni udelat film o superhrdinovy co je věčně vozrala mrdka co akorad škodí a nějakej pičus z něho udela dobrotiveho supermana ()

Kivis

Zábavné, ale ničím výjimečné. Předpokládám, že po pár týdnech upadne v mé mysli v zapomnění. Škoda hlavně toho přešponovaného konce. Chápu, že je nutná nějaká silná katarze, ale tohle už bylo pro mě přes čáru. Chtě nechtě musím použít otřepané "dalo se z toho vymáčknout víc". ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)