Na Oscara nominovaný Will Smith se představuje v akcí nabité komedii jako Hancock - sarkastický, nedoceněný a životem zkoušený superhrdina, který upadl v nemilost veřejnosti. Když neochotně přistoupí na návrh idealistického publicisty Raye Embreyho (Jason Bateman), aby změnil svou image, jeho život i pověst povstanou z popela a svět se zdá být zase v pořádku. Dokud nepotká ženu (držitelka Oscara Charlize Theron) s podobnými schopnostmi a klíčem k jeho temné minulosti... (HBO Europe)

Rosalinda

Božínku, co to bylo? Dva, tři, čtyři, pět v jednom? Fanouškové snad prominou, ale takovou blbost už jsem dlouho neviděla. Ale hudba a Charlize Theron dobrá. ()

reqiuem

ve filmu Já, legenda působil W.Smith jako hrdina mnohem uvěřitelněji ..ne proto, že by ho z něj udělali hned na začátku, ale proto, že až sám příběh ho do této role pasoval. Většina hrdinů totiž není hrdiny už od začátku, ale teprve se jimi stávájí, ať už chtějí nebo ne. A když už jsou tedy pro hrdinství "stvořeni", tak proč tomu tedy tak je? Takže kde se vlastně Hancock vzal a s ním i ostatní? To je jedna z mnoha věcí, která tu chybí. I přesto mu role celkem sedí až do okamžiku, kdy svou osobnost zahodí a vymění ji za citlivého a chápajícího člověka, kterýho dokáže zvednout ze židle jenom jedno slovo(který neuvedu) :)pak už film ztrácí, až na pár okamžiků, u kterých sem se dost nasmál, svoje tempo a ani mu moc nepřidá, že Hancock vlastně spíše bojuje sám se sebou než s nějakým nebezpečnějším zločincem. No jak jinak by vlastně mohl dopadnout mix Drama / Akční / Fantasy / Komedie? ()

Duotone28

Ja by som ho rozdelil na prvych 30minut a druhych 50 minut. Kdez to prva polka nasup, nakopnutie...nieco nove. Druha polka uz len sklamanie, stagnacia, nuda...a jednym slovom suck. Priemerny film s priemernym superhrdinom, aj ked PLUS treba dat Willovi...to co rezia od neho ocakavala, splnil do bodky. ()

Aiax

Celkem zábavná blbost. Ale nic víc. Od Berga jsem asi čekal hodně, ale na Hancockovi se zřejmě ukázalo, že ačkoli po řemeslné stránce patří Berg v Hollywoodu k Top5, žádný kreativní génius to asi nebude. A když ještě dostane do ruky nablblý námět a průměrný scénář, je na průšvih zaděláno. Počítám, že Kdyby tam klučina neměl Smithe, doplácel by tuhle legrácku ze svého. ()

FilmFan24

"Hancock" je jako vybraná lahůdka v perfektním balení...Jenom místy zůstane pachuť celofánu v ústech. Škoda. Film nabízel ohromný potenciál a místo aby šlapal kupředu, zakopával. Zamrzí o to víc, že Smith má obrovské charisma a od jeho vstupu na scénu si jej prostě oblíbíte. No a když s ním místo sdílí krásná Charlize Theron začne to nebezpečně jiskřit. A až se něco pořádně začne dít, film končí s předvídatelným finále. Škoda, velká škoda. Berg po filmu "Království" dokázal, že akci natočit umí a mohl z toho vytřískat víc. P.S. Verze Unrated o stopáži 102 minut je lepší. ()

Falconica

Hrozně jsem váhlala mezi 4 a 5, fakt mě ten film mile překvapil, ale pak mi došlo, že to zas nemůžu srovnávat s většinou mejch 5*filmů...ale i tak jsem čekala lehce přiblbou komediální jednohubku a místo toho se mi dostal naprosto seriózní a pěknej "komiksák" s dojemným koncem:-)ten film vůbec neni pocitově jednostrannej-to z něj dělá super podívanou:-) ()

kajas

Matně si vybavuji, že jsem před lety plánovala vyrazit do kina, protože měl film docela velké promo. První minuty také dodržují slibovanou zábavu, ale ta brzy zmizí a nahradí ji podivný mix dramatu s bůhvíčím. Pff. ()

salalala

První třetina filmu po letech dozrála, protože jde o výbornou superhrdinskou parodii, která si nebere servítky, je poměrně drsná a nápaditá. A je na ní i vidět, že Bergovi sedla o něco víc, protože se v ní může režijně vyřádit. Funguje i atmosféra, která se nebere moc vážně, navíc tu zazní několik výtečných hlášek. V momentě, kdy se ale začne rozplétat rádoby velkolepá mytologie, trochu moralizovat a tvůrci se snaží být seriózní, jde film lehce do kopru. Tempo se najednou dost táhne, nápady se víceméně vytrácí a všechno se mění v tuctovou komiksovou podívanou, které chybí výrazný záporák, větší zajímavost a celkově něco, čím by se odlišila. Ještě ke všemu triky nejsou úplně nejlepší a jejich digitální původ je vidět docela dost a je znát, že Berg s nimi zkrátka moc pracovat neumí. Will Smith je velmi dobrý, i když i pro něj platí, že v úvodu je mnohem lepší a postupem času je unylejší a nějak mu ubývá charisma. Charlize Theron je taktéž velmi dobrá a její postava je tím nejzajímavějším ve druhé polovině, Jason Bateman je tradičně nevýrazný a vesměs nudný. Naštěstí má ale snímek střídmou stopáž, která ho udrží na lehkém nadprůměru. Hancock má sice slušně našlápnuto, ve výsledku ale svůj potenciál zdaleka nevyužije a připomíná jen rozjezd potenciálně zajímavé série. 60 % ()

mae-geri

Will Smith jako ožralý superhrdina se mi zdál jako film přesně pro mě.. Začátek byl skvělý, ale potom se děj začal ubírat klasickým americkým směrem plným klišé, což film podle mě docela shodilo. Sice mám rád happy endy, ale někdy by mohl být jen tak na půl. Myslím, že by to filmu vůbec neuškodilo. Každopádně ale Hancock stojí za shlédnutí :-) ()

Skip

Dost dobrá akce a superhrdina s ne zrovna typickým chováním, kterého hrál Will Smith velmi dobře, jenže jak se film pomalu rozjížděl, tak to najednou začalo ztrácet grády a já jen koukal, jak se to hroutí a hroutí jako kopec melounové zmrzliny v rozpáleném Bibione. A nakonec zbyl jen film, na který je lepší zapomenout a snad si i povzdechnout, jaká to mohla být skvělá jízda, kdyby někde někdo neudělal tu prvotní chybu, na kterou se začaly lepit ty další a další... ()

Vědma

Za prvních dvacet minut filmu pět hvězdiček, za zbytek dvě, vydělím to a zaokrouhlím dolů. Will mi tady nějak neseděl a od jeho nástupu do vězení přestala sranda a film šel do kopru. Charlizu taky moc ráda nemám a navíc se mi ani nelíbí. ()

Dubro

Berga beriem, je to vynikajúci zabávač. Pár "mojich užívateľov"( páni sú nároční - výnimka je Genetique) ma dosť vytočilo, lebo z tejto zábavy (aj keď lacnej, no a čo?!) chcú silou mocou vydupať nejakú myšlienku (sa nedajte vysmiať). Absolútnej sračke (už úplne bez myšlienky ) Speed Racer sa tu udeľuje nespočečtné množstvo hviezdičiek, pritom Hancock je zábava ako sa patrí. Kamera a strih bez chyby, Smith a Theron tiež, nesklamú počas celého zjazdu. 5 hviezd jednoznačne. Prečo? Lebo som sa bavil. ()

Kopik

Zajímavý film, Will Smith opět nezklamal. Film plný akce, humoru, který dokáže bavit po celou dobu. Jedna akce střídá druhou, do toho ňáká ta hláška a to jsem přesně od tohoto filmu čekal. Akorát ten konec byl nedotáhlej. ()

Fanucci

Toto mohl být tak super film! V záplavě komixových filmů, které se berou tak vážně jako Temný rytíř, X-Men, Hulk apod. toto mohla být super oddechovka od začátku do konce sarkastická a bez šablonovitých, mdlých a výchovných poselství...Bohužel, platilo to jen pro začátek. Naprosto nevyužitý potenciál. No...aspoň tam byla má oblíbenkyně Charlize:-) ()

Huntelaar

Docela průměrný filmík alias další film ze Smithem, který vznikl na základě velice zajímavé myšlenky, ale kterému chybí pořádná zápletka.....Pravda hláška "táhne z Vás alkohol" "protože chlastám, krávo" mě uzemnila, ale člověka zamrzí, když vidí ten nevyužitý potenciál. PS: Počítačové triky jak z minulého století, fuj, fuj, fuj. ()

fmash

Kdyby se celý film odvíjel v duchu první poloviny, tedy s nadsázkou a v opojení z potenciálu supermanovského alter ega, byla by to dobrá popcornovka. Když se v druhé části najelo na zbytečně rádoby vážnou kolej, nálada povadla a lichý pokus o vytvoření jakési pseudo mytologie to zazdil. ()

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

Jason Statham ve válce s ruskou mafií

13.02.2011

Plešatý britský řízek jde z akce do akce a je to tak dobře. Momentálně je nájemným zabijákem v remaku The Mechanic a brzy se stane agentem Nickem Stonem v akčním thrilleru Echelon. Ten vzniká podle… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010

Chlastající superhrdina se vrátí

Chlastající superhrdina se vrátí

27.08.2009

Faraón Will?

Faraón Will?

09.09.2008

Zkuste si představit Willa Smithe v historickém eposu. Že to nejde? Že je fajn, když trousí hlášky v současných kulisách? Asi je nejvyšší čas začít si zvykat na změnu. Willův vysněný projekt The Last… (více)