Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

Diskuze

Marigold (hodnocení, recenze)

Správně, ačkoli větší míra skepse fakt nezaškodí, vřele ji po dnešní zkušenosti doporučuju :o)

sniper18 (hodnocení, recenze)

Smrtonosná pasca 1,2,3,4 Rambo 1,2,3,4, Skala, Con Air, Tvárou v tvár, Filmy od Johna Woo ako Killer, Hard Boiled, Lepší zajtrajšok, skoro všetky filmy s Jet Lim, Jackie Chanom, Chuckom Norrisom, väčšina filmov s Lundgrenom, Seagalom a ešte ich je mnoho. Aj v týchto filmoch sú samozrejme ženy, ale moc hlavných hrdinov neotravujú.

Spooner

Spooner (hodnocení, recenze)

Na tohle se těšim až příliš moc, takže mi to pár počátečních zklamaných hodnocení rozhodně nezkazí a kino budu brát útokem.

Marigold (hodnocení, recenze)

Nicméně upozorňuju, že jsem do kina šel hodně skepticky naladěn a tím pádem mě QOS spíše mile překvapovalo. :o)

Marigold (hodnocení, recenze)

Jestli můžu soudit, tak se mi hodně líbil rytmus, který tam Forster narozdíl od Greengrasse nedostával jen střihem, ale i spojením dvou nesouvislých dějů a velice se mi líbila choreografie rvaček, kterou jsem podobně fyzické jako za časů Conneryho + brutální jako v CR. Ale je celkem znát, že tak skvělý nápad jako jeřáby v CR prostě nepřišel. Trailerová "houpačka" je super, jinak je to spíš už dříve viděné, ale podle mého natočené velmi slušně.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

sniper18 : je jich hodně tak chci alespoň pět filmů bez ženský. Pozor válečný se nepočítaj tak nezkoušej vyrukovat s Vojínem Ryanem . BTW k Bondovi Bondgirl patří stejně jako kečup k hranolkám

Dudek

Dudek (hodnocení, recenze)

Tak, tak Marigold je alespoň konkrétní a dá se z něj něco usuzovat. Ta kritika akce mi připadá podivná, spíše jako by tam šli s tím, že Foster neumí akci. Je možné, že nevyšla, ale vem si, jak zkušený štáb dostal Foster ke své ruce? Ti kluci přeci akci umí, a perfektně.

Marigold (hodnocení, recenze)

Osobně si myslím, že akce byla oproti Bournovi slabší už v Casinu... ale mně se Forsterovy nápady z Quantum zamlouvají a opravdu jsem si akci užil. Pokud to někoho uklidní, nebyl jsem s tím pocitem osamocen. :o) Je to dost individuální, nicméně skutečně, QOS je slabším filmem než CR. Bohužel.

sniper18 (hodnocení, recenze)

Němi v mnohých akčných filmoch nie je. Keby bol iba jeden film o bondovi, tak by mi to bolo jedno, ale 22 filmov a v každom, tak to je už trápne.

woody

woody (hodnocení, recenze)

Dudek: Asi že MZáci... Ale na to sere pes, stejně dám spíše na koment bondofila Mariogolda... byt mi Mzáci potvrdili ceho jsem se u Fostera bál - a sice jak zvládne akci...

Němi

Němi (hodnocení, recenze)

sniper18: ukaz mi akcni film, v kterem se nevyskytuje zena s parametry modelky... Jsou vsude, nejen v bondovkach. Blbost...

sniper18 (hodnocení, recenze)

Mna Casino Royale veľmi sklamalo. Nemám rád bondovky, ale ked´ som počul, že Casino Royale bude mať úplne inú schému ako tie predchádzajúce a ešte aj Craig mi konečne pripadal ako niekto, komu to budem veriť, tak to bude lepšie ale nie. Síce tu už neboli tie trápne sprostosti ako vybuchujúce perá alebo neviditeľné autá, ale aj tak to má stále veľa blbostí. Napríklad už len to, že v každom filme musí mať Bond svoju bondgirl je úplne trápne.

Casino bylo super a Craig se mi rýsuje jako nejlepší Bond hned po Connerym

Torimmer

Torimmer (hodnocení, recenze)

Snad to bude bomba! No Casino Royale mě trošku zklamal, ale myslím si, že jsem si na Daniela Craiga zvyknul.

Shadwell

Shadwell (hodnocení, recenze)

Quantum of Solace pro mě není další bondovkou, ale zejména akčním filmem, a tímhle módem čtení k němu hodlám přistupovat, protože jak pravil jeden mudrlant z RT, It´s one of the most remarkable action films ever made.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

společně s Connerym je Craig opravdu Bond s největším charismem a elegancí. Nemůžu si pomoct, Craig byl výborná volba

hanzi_111

hanzi_111 (hodnocení, recenze)

bond je klasika, ale nesnáším ho, je to totální blbost, možná, že to skouknu, ale můj názor na sérii 007 to nezmění

Sonnery

Sonnery (hodnocení, recenze)

M.a.t.t. : no pravě, že těch zachraněnych světu je nějak moc. Zapletka je podle Flemingova romanu a stejně jako v Srdečných pozdravech se jedna pouze o špionskou hru. Jistý je, že se v tom neshodneme. Každý máme "svého" Bonda

Pedestrian

Pedestrian (hodnocení, recenze)

Nemůžu si pomoct, ale právě v Casinu mi Craigův Bond přišel nejšarmantnější, nejelegantnější a s nejcharismatičtějším záporákem. :-)

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter