Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

Diskuze

Jarin69

Jarin69 (hodnocení, recenze)

Oproti prvnímu dílu přibylo plno zvláštních efektů. Bohužel někam zmizel děj. Navíc začátek je zážitek na epilepsii. Buď se zbláznili kameramani nebo střihač nebo všichni :o)

Mary19 (hodnocení, recenze)

Tržby QoS za druhý víkend v ČR: 5 549 847 Kč, celkově po 2 týdnech: 18 325 469 Kč ...

Gimp

Gimp (hodnocení, recenze)

Aspoň že tam Bond zůstal tradiční v tom, že Strawberry Fields tam nebyla forever ale jen asi deset minut které sloužily vesměs k tomu aby podlehla a byla opíchána (a následně zabita). Stejně jak na plakátu -Kurylenko tam po poušti pajdá v lodičkách na podpatku zatímco ve filmu jde celkem rozumně bosky.

kreidlp

kreidlp (hodnocení, recenze)

Rozhodne je to skvele zpracovany film, ale uz v tom nevidim bondovku. Mozna by lide i lepe prijali postavu Daniel Craiga, kdyby si nerikal Bond a vytvorilsvuj vlastni kult.

Marigold

Marigold (hodnocení, recenze)

Tržby svědčí o dvou klíčových věcech: a) restart série se díky CR vydařil báječně a tvůrcům nezbývá než doufat, že navzdory slabšímu přijetí QoS to bude pokračovat dál (příště hádám zkusí zase podobně vysoký rozpočet) b) že vůbec nějaké příště bude, což je pro mě základ. Jinak QoS vzbudilo dost rozpačité reakce, což se u filmu takto postaveného dalo očekávat, podle mého bude další Bondovka mnohem tradičnější. Tak jsem si říkal, jestli by po vzoru Batmana nestalo za to udělat remake Goldfingera :o)))

T2

T2 (hodnocení, recenze)

Marc Foster bol zla volba pre bonda, nevýrazná akcia, príbeh uskackaní, ... Craig a krásna Kurylenko z toho robia aspoň ten priemer, ináč fakt sklamanie na to aké som mal po Casino Royale očakávanie

Djkoma

Djkoma (hodnocení, recenze)

Tak první víkend v USA QoS krásných 70milionů dollarů... o kousek lépe než Bournovo Ultimátum :-)

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Mary19: Ty asi fakt asi nevies citat, najprv som napisal prepadak roka, potom ma lakikaki upozornil ze prepadak znamena nieco tak som to logicky zmenil na sklamanie. Ale chapem, tu sa radi ludia chytaju za slovicka a pri tom nerozmyslaju.

Mary19 (hodnocení, recenze)

Gertrudo: "Pre mna to je prepadak roka...","Ja som len napisal ze pre mna to bolo sklamanie roku..."

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Mary19: Ty si precitaj moju rekciu na neho, ak by si to tak urobil videl by si ze som si priznal chybu. Uvidime ci dokazes to iste.

Mary19 (hodnocení, recenze)

Gertrudo: jenže propadák a zklamání není totéž!!! Přečti si ještě jednou, co lakikaki napsal...

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Kanibal: Pretlacam nejako svoj nazor, ze som si nevsimol, vnucujem ho niekomu, chcem aby ste mi ho vyvratili? Nie. Ja som len napisal ze pre mna to bolo sklamanie roku. To ze sa ostatnim paci a co. Nemam narok na vlastny nazor aj ked sa nestotoznuje s vacsinou?

Kanibal

Kanibal (hodnocení, recenze)

Gertrudo: chápu to úplně stejně jako Lakikaki a jestli označuješ propadákem film, který velká část uživatelů považuje za dobrý a který vydělá hromadu peněz (bez poškození dobrého jména tvůrců), pak se mi spíš zdá, že tlačíš svůj názor silou.

Gertrudo (hodnocení, recenze)

lakikaki: Dik, to som vazne netusil, takze da sa povedat ze blockbuster a prepadak su protiklady. Smutne je ze medzi prepadaky potom patril aj Fight Club.

POMÍK

POMÍK (hodnocení, recenze)

Nevíte někdo, kteří návrháři bojovali s Tomem Fordem, nebo to byla přímá volba?

lakikaki

lakikaki (hodnocení, recenze)

Gertrudo: prepadák = film, ktorý finančne prepadol, tzn. nezarobil na seba a producentom spôsobil stratu

Filmy, ktoré sa ti nepáčia, ktoré ťa sklamali alebo ktoré sú zlé aj objektívne nemusia byť nutne prepadákmi. Saw V som ešte nevidel, ale predpokladám, že je to hlúpy film, ktorý za dobrý považovať nebudem a predsa nemôžem povedať, že by to bol prepadák - rozpočet: 10 mil.; zárobky: 80 mil.; zisk tvorcov: 30 mil. [(80/2)-10].

Quantum of Solace zarobilo zatiaľ cca 80% rozpočtu, takže pravdepodobnosť návratnosti investície producentov je vysoká. Preto nemôžeš novú bondovku označiť za prepadák.

CheGuevara

CheGuevara (hodnocení, recenze)

A někteří by si měli uvědomit, že "box office" je neskutečně otravná věc. Je to stejné jako akcie na trhu, akorát ty nejsou dostatečně cool. Tak co? Jak si vedla pražská burza? :-/

lakikaki

lakikaki (hodnocení, recenze)

Myslím, že by bolo načase aby si niektorí užívatelia - a nemyslím tým len Gertruda - uvedomili rozdiel medzi slovami "prepadák" a "nevydarený/pokazený/zlý film".

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Aka je cena ked spravne uhadnem kolko tento film zarobi? Alebo mate percenta zo zisku? Mozete mi vysvetlit co vas na to tak velmi zaujima?

Pre mna to je prepadak roka, lutujem tych 140sk, ma to len hodinu a pol a skoro som zaspal. Rozpocet 230milionov? Kde?.Hlavny zaporak ktoremu stale vypadavali oci z jamiek akokeby sa rano zle vysral,. Keby film skratili na polovicu a doplnili normalnou zapletkou(mne tato nedavala ani trochu zmysel) mozno by to dopadlo lepsie.

Lateef

Lateef (hodnocení, recenze)

Já jsem svůj tip psal, tak jen připomínám, že se bude motat kolem hranice 800M

Jillen

Jillen (hodnocení, recenze)

Kass: No, to jsem rád, že i ty :)...jinak můj odhad ohledně tržeb je 500M svět, 290M USA

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter