Quantum of Solace

• Velká Británie Quantum of Solace (více)

Diskuze

Tony.cs (hodnocení, recenze)

a to mě teda právě mate. To logo je 007 s tou pistolí ne? A na originálním DVD NSNA je to použité. Já myslel že právě tohle je logo Bondovek

Sonnery (hodnocení, recenze)

Tony.cs : neoficiální je z toho důvodu, že práva na scénář k Thunderballu měl z půlky i spoluúčastník McGlory a ten se soudil několik desítek let až dostal možnost natočit svou verzi (jen tu nic jiného) nemohl použít logo, hudbu, osnovu. Vždyť už na první pohled se to nehorázně liší. Jestli se ti to líbí - tvoje věc. Je mi to jedno

Tony.cs (hodnocení, recenze)

haj: Ten "skvost" jsem si nechal ujít na doporučení mého strýce. Na druhém místě mám Goldfingera. Sonnery : O neoficiálních Bondovkách jsem nikdy neslyšel, zas tolik mě to nezajímá. Bondovky se mi vždy líbili a nikdy mě nezajímalo jestli jsou oficiální nebo ne (podle mě by oficiální měli být všechny když na Bonda má práva odkoupena jen jedna společnost). A je mi jedno jaké má hodnocení tamhle a tuhle. Pro mě to je nejlepší Bondovka. A tak to taky zůstane. Tím přizpůsobováním stavu kinematografie jsem myslel to , že v Bondovkách se většinou využívali ty nejlepší dostupné vizuální efekty. Dnes už běžná věc, dřív to tak jednoduché nebylo.

Sonnery (hodnocení, recenze)

Tony.cs : A Nikdy neříkej nikdy je strašně neoficiální na to jakej to byl trhák viď ty inteligente? Já jenom abys pochopil... Bondovky se vždy přizpůsobovali momentálnímu stavu kinematografie a vždy předváděli to nejlepší. Řekl bych, že jediné co je tu úděsné jsou tvé připomínky. // klídek, zkus se z hluboka nadechnout. Když mi bylo dvanáct taky jsem se takhle vztekal... Pravdou je, že NSNA byla neoficiální! Remake Thunderballu originálu nesahá ani po paty P.S: nechápu, jak s NSNA souvisí přizpůsobováním momentálnímu stavu kinematografie?

haj

haj (hodnocení, recenze)

V tomhle jednoznačně souhlasim se Sonnerym, teda až na tvrzení, že Brosnan měl hrozný bondovky, jediná hrozná je podle mě Die another day.
Tony.cs: A jak se ti líbí bondovka Casino Royale s Davidem Nivenem? Druhá nejlepší?:-) Zkus si o bondovkách někde něco najít a zjistíš, že se NSNA opravdu mezi bondovky neřadí, skoro všude má nejhorší hodnocení v porovnání s celou oficiální sérií a co se týče výdělku, tak je na tom taky hůř než ve stejnej rok uvedená Octopussy. A jinak je to předělávka nesrovnatelně lepší bondovky Thunderball.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Brosnan měl skvělý Bondovky. A Nikdy neříkej nikdy je strašně neoficiální na to jakej to byl trhák viď ty inteligente? Já jenom abys pochopil... Bondovky se vždy přizpůsobovali momentálnímu stavu kinematografie a vždy předváděli to nejlepší. Řekl bych, že jediné co je tu úděsné jsou tvé připomínky. Pokud potápíš NSNA, jednu z nejlepších Bondovek vůbec, tak ti už nemám víc co říct

Sonnery (hodnocení, recenze)

Restart? Berru restart trilogie, která se snadno udělá znovu, jinak, možná i lépe...ale restart po 20 filmech? - to sem nepatří Reagoval jsem hlavně na Vesper, kterou Bond teď mstí. Přitom jedinou Bondovou láskou je Tracy z V tajné službě jejího veličenstva - v ostatních filmech je na ni plno odkazů a Quantum of solace ji odsouvá na druhou kolej - už nenavazuje na Flemingovu mytologii JInak - Brosnan měl hrozný filmy a Nikdy neříkej nikdy není bondovka, ale něco úděsnýho, neoficiálního

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Pro mě je Never say Never again ta nejlepší Bondovka. Connery byl taky podle mě nejlepší Bond

Traceur

Traceur (hodnocení, recenze)

Nový Bond je lepší ako tie staršie (platí iba pre mňa) , tie staršie boli strašne nereálne čo sa týkalo akcie aj rôznorodých situácii.

Hoonza

Hoonza (hodnocení, recenze)

Ten pád skrz sklo na lešení - ta scéna mi spíš připomíná jednu animačku ze hry Max payne 2, než Bourna 3... Kdo hrál MP2 tak dobře ví, o čem mluvím :)

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Sonnery : Pokud vím tak tohle je první Bondovka, která přímo navazuje na předcházející díl, takže o dějových nebo časových liniích si můžeš nechat zdát

Sonnery (hodnocení, recenze)

Trailer vypadá úchvatně, ale příběhově to zase kazí dějovou linii předešlých bondovek

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Makky: a čo na tom, že mám obrázok Seagala. To mám najradšej takéto reakcie na môj názor. Ako keby som nemohol mať rád aj Seagala a aj napríklad Hanksa. Pozrel som si trailer a podľa mňa to vyzerá na peknú blbosť.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

myslím, že to bude pecka a že si ji všichni užijem. Těším se na ten film. Bondovky mám rád

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Fíha, tak poslední trailer tomu dal pořádně zabrat. Takže na tenhle rok máme soutěž mezi Max Paynem vs. James Bond o největši akci roku, i když co se týče reality vypadá to na pana Bonda, uvidíme ;) Jinak nechápu proč sem píšeš toto Shadwelle :-))) vůbec mi to do diskuze na téma Quantum of Solace nezapadá, i když úvaha je to zajímavá.

petero

petero (hodnocení, recenze)

Len do toho Shadwell, Go, Shadwell Go. Toto bolo celkom zaujímavé. Normálne som tomu rozumel, len ma sakra nevie napadnúť v ktorom filme som ten pohyb proti gravitácii už videl... ale hej bol to Matrix keď sa Neo bil so Smithom v metre a jebol ho o strop. Matrix proste predbehol dobu ;-)

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter