V dávných dobách vznikla říše zvaná Persie. Její král byl mocný i moudrý a v místech, která dobyla jeho vojska, vždy nastolil pořádek. Měl dva syny, v očích boha však nebyla jeho královská rodina úplná, proto adoptoval chudého sirotka Dastana, který se stal jeho třetím synem - bez nároku na korunu, protože nebyl vznešeného rodu. O mnoho let později se všichni královi synové účastnili válečného tažení. Přes králův zákaz útočit na posvátné město Alamút princové dají na radu králova bratra a zahájí boj. Město je dobyto, princezna Tamina , strážkyně města, je uvězněna a bratři získávají tajemnou dýku, která může svého majitele přenášet v čase. I když krále útok na posvátné město rozhněvá, nakonec se vydá do Alamútu, aby se syny a bratrem oslavil válečný triumf. Ještě téhož dne je otráven a vina padne na Dastana. Aby princ očistil své jméno a našel skutečného vraha, musí rychle uprchnout. Společně s ním utíká i princezna Tamina... (TV Nova)

Diskuze

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak na tej světelnej šavli bylo nej, že si ji našel při cestě a nemusl si pro ni nikam extra zacházet. To samé ta rukavice... Třeba pro plameňáka sis musel jít zvlášť a pro hokejku... No, jak se to veme - když si tu chodbu tam u hokejky necháš na konec, tak ji máš taky při cestě ;-) Jinak mě to užírání zdraví u tý šavle deptalo a proto sem s ní moc nechodil - jako jop, dával sem si to i tak, ale raději sem dával přednsot jinačím zbraním ;-)

Jinak ty chodby byly aji ve T2T, ale byly podle mého o moc jednodušší a pokud si je vybral všechny, žádnej special konec se nekonal, i když já bych za NIC NA SVĚTĚ nevyměnil ten závěrečnej matrix na té věži!!!

Jinak jop, je to TA příšerA, ale příšera je obecné slovo a Dahaka je jméno a k tomu všemu může být jak mužského, tak ženského rodu ;-)

daEmoNickY (hodnocení, recenze)

Užírání zdraví mi nevadí, naopak, přece jsem hrál TT.

V TT byly ty chodby taky jako ve WW? V SOT byly o ničem, lehký perský trip, nic víc.

TA příšerA.

Jakkob (hodnocení, recenze)

To junior1099: No, ve WW je urkyto deset chodeb s různými nástrahami a pastmi, které když živ překonáš, tak dojdeš k místu, kde se ti asi o centimetr prodlouží životní ukazatel. No a když najdeš všech deset chodeb a ve všech si prodloužíš zdraví, tak se před trůním sálem s přesýpacíma hodinama dostaneš k Water Swordu a na konci potom nebojuješ s Kaieleenou, ale s Dahakou - všechno to pak končí jinak ;-)

No a s tím démonem to je fakt, i když v té hře to podle mé svůj rod má, tak jako tak, ale to je angličtina a těžko se z ní dá poznat, jak je to s tím rodem, když Dahace ani jednou neřeknou HE, nebo SHE, nebo IT...

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

Cože ? Jaké bonusové mise? ve WW? To snad ne. Nebo že už by to bylo tak dlouho co jsem to pařil? Popravdě si ani nepamatuju, že bych bojoval s Dahakou. A jinak démoni nemají ženský a mužský rod. Je to prostě Dahaka. :D

Jakkob (hodnocení, recenze)

No, s českým překladem se nestotožňuju, zlrátka se ěm více líbí, když o ní smýšlím jako o TÉ Dahace, to je vše - česká verze hry není špatná, ale originál je samozřejmě mnohonásobně lepší! ;-)

Jop, světelná šavle je dobrá, ale užírá zdraví, když s ní mlátíš... Někdy to přijde nevhod - mě se ten méďa líbí nejvíc asi kvůli vzhledu - rozsekat sem uměl každýho a se vším, takže sem potom jel jen s tím, co se mi líbilo nejvíce...

Dahaku sem dal až na neim kolikátej pokus - chapadlům se vyhejbám tím, že utíkám pořád do kolečka a tím jim nevběhnu do cesty. V mezo čase mezi chapadlama si nasbírám Sands a pak jdu na Dahaku - sepnu ten Bloodlust mode a jedu :-D

Jinak ty chodby, kam člověk došel pro zvětšení zdraví jsou dobrej výdobytek a hru značně zpestřují, jen co je pravda ;-)

daEmoNickY (hodnocení, recenze)

Jakkob : Ta Dahaka? Mám verzi s českým dabingem a tam je "ta". Ale za český překlad bych ruku do ohně nedal ...

Dahaka je jakýsi dračí rytíř v Perské mytologii http://en.wikipedia.org/wiki/Dahaka , možná to má něco společného s Princem.

Nejoblíbenější zbraň? Medvídek byl na nic - omračoval tuším. Světelnou šavli asi.

Já Dahaku s Vodním Mečem nedal. Kaileena šla. Měl jsem problémy uhýbat těm chapadlům a písky mi došly (i když se tam obnovovali). Achjo.

Bavily vás ty bonus mise ve WW, na zvětšení zdraví ,díky kterým jste nakonec mohli zabít Dahaku? Když jsem WW hrál naposled tak mě (vpodstatě) bavily akorát ony.

Jakkob (hodnocení, recenze)

Nemyslím si, že by se o Dahace mluvilo jako o něčem - myslím že pohlaví má, aji ve hře to tomu odpovídá, jen se neví přesně, jestli to je TA Dahaka, nebo TEN Dahaka...

Trisstes

Trisstes (hodnocení, recenze)

ja myslim ze je to TO Dahaka...myslim ze nema zmysel tomu davat pohlavie nie?... ... ...

Jakkob (hodnocení, recenze)

No vidíš, a podle mě je to TA Dahaka ;-) Líbí se mě to více, když je taková mysteriózní obluda ženského rodu...

Jakkob (hodnocení, recenze)

Když už je řeč o Dahace, tak co myslíte - je to TA Dahaka, nebo TEN Dahaka? :-D Já doteď neim, páč ve hře myslím není přímo řečeno, jestli to je obluda mužského, nebo ženského rodu ;-) A jinak jakou bonusovou zbraň máte ve WW nejraději? Já rukavici Micky Mouse a plyšového medvídka :-D A jinak bossáci jsou na pohodu - Shadee a Kaieleena mají hodně podobnej přístup, nejtěžší je podle mého Dahaka.

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

WW je srdcovka největší ze všech. Dahaka nebyl moc těžký, ale také jsem se ho ze záčátku bál :) a že byl stresující také pravda. Po sléze však už nikoliv. Chtělo by to na WW nějaký datadisk. :) Ta černooděná sviňa byla opravdu hned na začátek problém, jen do te doby, než si zjistil že se musíš bránit a než si zjistil jaké kombo na ni zabírá. :)

Ellesime

Ellesime (hodnocení, recenze)

daEmoNickY: no právě, ta grafika, myslím, že na svém noťásku to nerozjedu. Ale brácha si chystá kvůli tomu kupovat nový počítač, tak mě tam třeba po týdnu co to dohraje pustí :)
Arbiter: to by bylo super. o warcraft se nebojím, to jim určitě vydělá, tak by to Diablo mohli udělat :) A pokud se povede princ, tak ostatní hry na sebe nenechají dlouho čekat :)

Arbiter (hodnocení, recenze)

Ellesime: Na stránkách Legendary pictures bylo chvíli (pár hodin )Diablo mezi future projektama.. (snad jediná informace) kterou jsem do českejch medii rozšířil sám a jsem na to patřičně hrdý :-)) pak ho stáhli... podle mě jeslti se vydaří Warcraft, tak StarCraft a Diablo budou následovat... :-) a byla by to pecka...

Arbiter (hodnocení, recenze)

daEmoNickY : jj.. na tý lodi v tom ,,ringu'' U diabla mě stresovalo když jsem se dostal kamkoliv moc brzo, třeba na Hell do pekla :-D člověku to hne se sebevědomym Paladina, když ho na jednu ránu zabije každá druhá potvora

daEmoNickY (hodnocení, recenze)

Ellesime : Mě to přestalo bavit v pralese, takže k diablovi jsem nedošel. I když ti pidižvíci s foukačkama a kudlama byli v pohodě. Prý na něho ale ohnivý mág nemá šanči či co.

Ellesime

Ellesime (hodnocení, recenze)

daEmoNickY: já nemohla poprvé s Assassinkou zabít diabla, po třicáté co mě zabil jedním dechem jsem si málem vyškubala vlasy (myš a klávesnice nebyly moje :)))

daEmoNickY (hodnocení, recenze)

Ellesime : Na toho jsem zapoměl (je proč). Na tom jsem skončil s nekromantem a svýma nadupanýma kostlivcema a golemem. Pak jse sehnal tisíce lékaren a šlo to.

Arachneuss

Arachneuss (hodnocení, recenze)

Já na Dahace rozbil myš :-D Jsem asi po desáté umřel, naštval se a mrsknul s ní přes celý pokoj. Holka to nepřežila :-( WW byla úžasná hra. Ještě teď si ji rád zahraji.

daEmoNickY (hodnocení, recenze)

Arbiter : Kdo byl první boss? Souboj s posluhovačkou Kaileeny? Jak tě kopala pryč z toho ringu?

Co pamatuju tak Andariel byla mrcha http://www.youtube.com/watch?v=U3DCvFYL5cQ . Ale to je jedová ďáblice z Diabla II . Shodan byl až příliš jednoduchá (System Shock 2). Ten bůh v Thiefovi byl vtip.

Camulator : mě se líbily jeho chapadla.

Jakkob (hodnocení, recenze)

Já na Dahace roztřískal jednu klávesnici u kompu - mazec největší :-D Dneska si ji dávám pomalu se zavřenýma očima, zrovna jako Empress aji Shadee... Nikdo mě už v PoP sérii nedělá problémy ;-)

Arbiter (hodnocení, recenze)

Dahaka byla stresující první výpady.. pak jsem zjistil, že ti dává hrozně moc času a hraje právě jenom na ten stres, kterej v hráči vyvolává :-) víc mě s*ala první bosska.. co vim, tak spoustu lidi to nedohrálo kvůli tomu, že neměli nervy a nedosali se přes ní :-)

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Já se toho Dahaky dycky strašně bál, kdybych neměl to vrácení času, tak WW nikdy nedohraju :D, ne prostě jsem ho totálně nesnášel, potvoru ušatou.

daEmoNickY (hodnocení, recenze)

A o čem se chceš bavit o Princovi?

Příšera v Outlanderovi http://images.google.cz/images?q=outlander+creature mi připomína toho plamenýho jezevčíka z SOT (možná tam byli i další podobné příšery?). Ale možná je to spíš psí odrůda Balroga.

Závody z Dahakou byly asi to nejlepší z trilogie.

Dahaka říká srozumitelný věty když rewinduješ. Ale je třeba se trefit.

V jedniččce mě ochraňuj Farah mise sraly.

Tady jsou speedruny http://www.google.com/cse?cx=000939178355031696099%3Agegs6bm-mjg&q=prince+of+persia . Dvojka je zmatek nad zmatek když jsem to skoušel na rychlost.

Jakkob (hodnocení, recenze)

Ldyž už, tak se tu bavme aspoň o PoP hrách, ne? Ať nejsme zase moc offtopic... :-) Když už tedy prince, tak se mě nejvíce snad líbí SoT a 3Dčko ;-)

Spider-Man vs. Jake Gyllenhaal?

Spider-Man vs. Jake Gyllenhaal?

22.05.2018

Jake Gyllenhaal jako nový Batman?

Jake Gyllenhaal jako nový Batman?

16.11.2017

Možná jste zaznamenali, že si Ben Affleck není úplně jistý svým pokračováním v roli Batmana. V červenci sice na Comic-Conu tvrdil, jak je všechno super, všichni ale předpokládali, že chce jen… (více)

The Division verbuje Jakea Gyllenhaala

The Division verbuje Jakea Gyllenhaala

05.06.2016

Herní firma Ubisoft si po vzoru Marvelu založila vlastní filmovou pobočku, v níž hodlá převádět svoje největší značky do celovečerní podoby. Rozjezdem bude letošní Assassin's Creed, jemuž se upsal… (více)

Hollywoodští skladatelé v Praze

Hollywoodští skladatelé v Praze