Ant-Man

Diskuze

Echelon1

Echelon1 (hodnocení, recenze)

Jimmi

Námet na lúpež (načo lepšie predsa taký oblek môže byť lepší?) je skvelý, ale otázny je dej + údajná smršť "humoru", aby z toho nebola trapáreň.

Jimmi

Jimmi (hodnocení, recenze)

V kine som vzhliadol trailer...a teda nechcem vyzerat ako troll ale ten napad/namet a vsetko okolo toho je to hrozne...dufam ze toto si na seba nezarobi..lebo ak hej tak potom nam uz mozu naservirovat do kin hocico a my im to pekne zaplatime a sezereme.

na příspěvěk reagoval Joe123, Echelon1, BackPa, canucks333

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

Mě je úplně jedno kdo koho omezuje a kontroluje, zajímá mě výsledek. A ačkoliv Age of Ultron byl průser tak za mě vidím, že Marvel funguje. Narozdíl od DC, které neumí udržet věci pohromadě. Pár divných seriálů sem, jeden Batman tam, druhý Batman sem, Lantern nevyšel tak reboot, tam Superman. Nikde nevidím, že by jim něco drželo pospolu. Furt něco zkoušejí, Man of Steel se povedl tak "hej, dáme tam teda Batmana a začnem taky týmovku". Tak to rozjíždí, plánujou nějaké Wonder Woman a Aquamana u kterých si nemyslím, že mají nějakou šanci na úspěch, ignorujou už jeden propojený svět Flashe a Arrowa a dělají si druhý vesmír. Mně to připadá, že Marvel ví co dělá, ale DC se jenom tak plácá, chytá se každého stébla a čeká co klapne.

na příspěvěk reagoval Ratemus, Shaman1135

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Uvídíme kam půjde volnost až budou muset ty sólovky prodat - DC nemá jistotu, že nekomiksovým divákům prodá Wonder Woman, Aquamana a znova a líp Green Lanterna. Do toho Warneři začnou kecat na 100% a o nějaké volnosti zatím nemůže být řeč - je tu jenom Snyder (a ten už se po Man of Steel vyjádřil, že mu do toho budou kecat víc), pořádně se připravuje Wonder Woman (kde režisérka odešla, protože neměla volnost) a zbytek filmů má obsazenou hlavní roli, někde je režisér a někde je x scénářů k jednomu filmu, ze kterých ani není rozhodnuto co se použije.

na příspěvěk reagoval Ratemus

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

Barva , VojinRyan

tak jasný, v Marvelu nad vším stojí Fiege a vše řídí, má to naplánované na deset a víc let dopředu aby to dávalo smysl a bylo to propojené tak ještě aby to neřídil....na rozdíl od DC kde je větší volnost ale zase na druhou stranu se tam moc nezabývají nějakým propojením, vždyt ještě do nedávna nevěděli v které době a o čem pořádně bude Wonder woman, jde vidět že to mají dobře naplánované nějakej propojenej svět filmů bych nečekal právě kvůli volnosti....tam prostě bude na sebe navazovat to co natočí Snyder a ten zbytek prý bude tak nějak podle každýho zvlášt, tam nad tím prostě nikdo nestojí a neřídí a nekontroluje....

Uživatel Ratemus smazal svůj příspěvek.

VojinRyan

VojinRyan (hodnocení, recenze)

Barva

Určite je na tom veľa pravdy. Ale každý musí uznať, že trochu kontroly Marvel musí robiť, pretože aby sa mu filmy nerozutekali na rôzne strany a kto by to potom spájal. Jednoducho Marvel mal víziu ako to má vyzerať a toho základu sa držal. A musíme priznať, že mu to vychádza na jednotku. A pred DC je o 25 rokov dopredu. Marvel sa nebojí riskovať a skúša nové veci aj s neznámymi režisérmi. Čo DC moc nevie.

na příspěvěk reagoval Ratemus

senin

senin (hodnocení, recenze)

duckman

zdar píčo. Jsem rád že jsi se zase domrdal na diskuzi o filmu který se tě netýká. Mor jako ty je důvodem, proč internetové diskuze nejsou ničím víc, než hromadou hoven ze sračkárny. Doporučuji ti tedy drahý fuckmane ten jeden den v týdnu, kdy vás v kociánce pustí na internet využít nějak užitečněji, než tady zvracet bludy.

Uživatel tomas.malo smazal svůj příspěvek.

duckman

duckman (hodnocení, recenze)

tomas.malo

Neni to predstaveni, ale promitani, ale co cekat od typickeho homixoveho intelektuala :DDD Marvelovska infekce uz zamorila cely hollywood je to ostuda, doufam, ze vam tady neni vice jak 20.

na příspěvěk reagoval tomas.malo, senin

senin

senin (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

on snad někdo pujde na ant-mana, když nezná MCU? Nebo pujde na kterýkoliv z těch filmů? No, to mi zní jako sebevražda. Kdyby radši ty filmy byly víc propojený aj klidně ze seriálama, kdo neviděl zbytek, ať si nase...

Jinak, pokud je to pravda tak třikrát hura, na AM se mooooc těším.

Milky.

Milky. (hodnocení, recenze)

tomas.malo

škoda no. Já čekal, že se přímo někde v příběhu vyskytne nějaký menší Avenger :-( Ale to by asi museli hercům platit víc plus to násilně tlačit do scénáře. Nevadí, už se těším až to uvidím, škoda, že na premiéru nejsem v čr a tady kde jsem se mi do kina fakt nechce. Takže za čtvrt roku v HD na PB :-D

na příspěvěk reagoval tomas.malo

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Rozhodne bych nedaval nadseni nahoru, uz to tak bylo u A2 a überhype to dost zkazil. Ale Rudd bude skvely.

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

a další reakce, prý tady máme Marvelovské Dannyho parťáky:

Haleigh Foutch @HaleighFoutch -
ANT-MAN is fantastic fun with heart, wildly clever set-pieces, and a scene-stealing Michael Pena. It's a movie I want to be friends with.

gregoryellwood @HitFixGregory -
Ant Man is great. Way better than Age of Ultron. @edgarwright deserves co-director credit. Feels like his movie.

Brian Gallagher @GallagherMW -
ANT-MAN is a TON of fun! It's Marvel's version of Ocean's 11. Great cast, slick score and two wonderful post-credits scenes #StayTillTheEnd

Josh Hatala ‏@jmhatala -
Shockingly, #AntMan is another home run for Marvel.

Bill Rosemann ‏@BillRosemann -
@AntMan Spoiler: @Marvel does it again! Hilarious, heartfelt & deeply connected to the MCU! Bravo @MrPeytonReed @Kevfeige! Bring on Phase 3!

Will Marfuggi ‏@willmarfuggi -
Just saw #AntMan and loved it. Has a real sense of fun. Don't let anyone spoil what happens in it for you.

Drew Taylor ‏@DrewTailored -
ANT-MAN exceeded all expectations. Smart, fun, witty and suspenseful. It's like AVENGERS' ELEVEN.

Dan Casey ‏@osteoferocious -
Ant-Man was a goddamn delight. A lot of people were writing it off, but it was so much fun. Great casting, inventive action, lots of bugs.

Dan Casey ‏@osteoferocious -
Last but not least, make sure you stay allllll the way through Ant-Man's credits. Trust me on this.

Christina Radish ‏@ChristinaRadish -
#ANTMAN is both fun and funny, and just a damn good time. As much as I love #PaulRudd, I have to say .@realmichaelpena steals the show.

Brian Particelli ‏@BrianTooFab -
Antman was fun. Evangeline Lilly stole it for me. Post credit scenes (yes, scenes) are must see!

Roth Cornet ‏@RothCornet -
It's charming, hilarious, great action, it's got a tight and engaging story. A great heist film...#AntMan

Jason Nathanson ‏@ABCNewsJason -
.@Marvel has another hit on its hands with #AntMan - very funny, inventive action scenes, and Paul Rudd for president!

melissa weintraub ‏@dentistmel -
One word- amazing!!!! #AntManEvent #AntMan #comics #superheroes #paulrudd #michaeldouglass #marvel

Mark Hudson @MarkHudson_453 -
As far as MARVEL movies go, Ant-Man can please both the general and the cbm audience, if the cbm audience is not pleased, stay for credits.

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě