Ant-Man

Diskuze

korkaaa14795

SPOILER: Ono to spíš vypadá, že jak se ho vydali na konci Capa 2 najít, tak v té scéně ho akorát našli a připoutali, aby jim neutekl :SPOILER

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

korkaaa14795

SPOILER:

Ještě bych dodal, že je to samozřejmě oblek Wasp. Nějakej novější prototyp, kterej Hank Pym s manželkou vyvíjeli předtím, než zmizela. Takže v Ant-Manovi 2 (ne-li dřív) už to budeme mít s plnou parádou.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

DEXTER099

Tak se radši nedívej na filmy od Marvelu a počkej si na Batman vs. Superman. To bude nejspíš dospělejší. Marvel to prostě pojímá takhle. Ty filmy jsou vtipný a víc rodinného rázu. Kdyby ty filmy byly jako Nolanova trilogie, tak by se to zajedlo hodně rychle a ještě by lidi nadávali, že se teď všichni opičí po Nolanovi a že se nás snaží dostat do hluboký deprese. Podle mě je dobře, že to dělají takhle. Od DC se dá předpokládat ten temnější a dospělejší přístup, takže to budou moct lidi sledovat obojí. Já se na to těším. U Marvelu se člověk krásně odreaguje, u DC se pěkně nasere na celej svět - bude to krásně vyvážený.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

S.W.A.T , ManOfPhoenix

jj přesně všimnul jsem si....ta céna s Falconem a vše okolo toho centra Avengers bylo super, jedno z nejlšpších na filmu...potřebovali tu scénu udělat podle proto aby se Avengers o Antmanovi dozvěděli a mohli udělat tu potitulkovou scénu a nějak ho dostat do Civil war......jj odkaz na Spidermana jsem poznal hned jak to zaznělo....a taky mi udělala radost přítomnost Hydry, alespon na chvilku...

Apollyon09

Apollyon09 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Chvala bohu nie je je všetko ako Nolan. Ten človek sa značne nadhodnocuje. Antman je nutný a tuctový. Rozjazd pomalý, zápletka nulová, univerzum rozšírené o ďalšieho trapka v kostíme pre ktorého sa plánuje ďalších 15 pokračovaní.

Od Avengerov sa marvel uberá cestou, ktorá sa mi ani trochu nepáči. Nudné a ploché, úbohý americký humor to nespasí. Uvažujem či si to tie 3* vôbec zaslúži. Aj keď to nebolo vyslovene hrozné. Nebavil som sa.

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

SPOILER Falcon vs. Ant-Man mi přišlo jako jedno z nejzábavnějších scén z filmu :D nečekal jsem, že bude mít Falcon víc než jen "cameo" :D a taky si někdo všiml toho odkazu na Spideyho? :) bylo to v té scéně na konci, kde Falcon mluví s tou reportérkou a ta prý zná i někoho, kdo se houpe na sítích a leze po stěnách :))))

na příspěvěk reagoval Ratemus

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

doporučuji nastudovat svět okolo Ant-Man, člověk se pak lépe orientuje a neni.........no nic ať to řekne nejakčnější herec v lidské historii vůbec

na příspěvěk reagoval Martin741

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

DEXTER099

Sám Kevin Feige řekl, že komedie je prostě hlavní součástí jejich filmů. Takže ať už máš marvelovky rád nebo ne, komedie bude v marvelovkách vždycky.

DEXTER099

A chápeš, že je to o chlapovi co se zmenšuje, komunikuje s mravenci a lítá na nic? Tohle normálním lidem nemůžeš prodat přes vážnost - to by tě sežrali za živa. Navíc MCU je tam pojatý.

A už je trapný jak by všechno mělo bejt jak Nolan - musí tady být na výběr a ne jen jeden styl.

na příspěvěk reagoval Apollyon09, Ratemus

DEXTER099 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Jasné sto lidí sto chutí.Jak jsem psal,narodil jsem se ve špatné době.Době kde jsou oblíbené tyto filmy.Já si to naopak dokážu představit jako temnější a vážnější film.Byl bych pak spokojenější.

na příspěvěk reagoval helianto

DEXTER099

Má to vážnější chvilky? Má (Lang a jeho dcera, Pym-Hope), takže to čístá komedie není. Ale komedie to je - a dává to smysl, protože tahle látka by přes vážnou notu prodat nešla (podobně uvolnění byli i Strážci Galaxie). Bejt to vážný, tak to lidi odsoudí.

na příspěvěk reagoval DEXTER099

BackPa

BackPa (hodnocení, recenze)

Mě ten film nepřišel vůbec vážnej. Jediné co mi na Ant-manovi a Avengers 2 hodně vadí je ten rychlý konec. Takový prostě bez nějaké větší jiskry, jak to dokázal CA:WS nebo GoG. Bijou se bijou a najednou prostě konec šmitec, ale jinak film bavil a utekl opravdu rychle, pocitově bych řekl, že měl tak 80 minut, ne 117 minut.

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě