Ant-Man

Diskuze

pato9

pato9 (hodnocení, recenze)

BackPa

Ale rozhodne by to bolo zaujímavé vidieť ako Ant-Mana aj Hanka. Ale máš pravdu. Marvel prequel neurobil ešte ani jeden.

na příspěvěk reagoval Ratemus, jh666

st.ranger

tak mně je tak nějak u prdele jestli se na to podíváš nebo ne, já ti jen můžu doporučit že to je CA 2 nejlepší film stejně jako GoG je výborná zábava, ale pokud máš komplex to okamžitě kritizovat a odsoudit i když ti tu několik lidí řiká, že je to skvělý, tak si dělej jak chceš. Já taky nesnáším Transformers a Rychle a Zběsile, ale podívám se na to, jen abych o tom mohl diskutovat, protože není nic horšího než diskutovat o něčem, co jsi neviděl. (neřikám že je to tvuj případ). takže ti můžu doporučit CA2, Ant mana a GoG...Agen of Ultron ti nedoporučim, to se nelíbilo ani mně...

BackPa

V porovnání s dnešními filmy od Marvelu to je úplně někde jinde. Od Iron Mana se všechno dělá šablonkou jistoty, opomíjí se to, co by se do PG-13 nevešlo, například Tonyho démon alkohol a celkově se zaměřuje na přístupnější kapitoly. Hulk s Nortonem mě nebavil, ale to bylo hlavně tím, že se pokusili začít jako že od znova.

Mě kapitán nesedí jako charakter, naivní idiot hájící zájmy krvelačné říše za dostatek fritovacího oleje na hamburgery.

Musí se uznat příjemná návaznost jednotlivých filmů, ale problém je stylizace jednotlivých filmů, kdy Iron Man se tváří reálně, následuje Thor olíznutý prvky fantasy a pak je tu naivní šmoula Kapitán Teplák. Celé uskupení pak doplňují přizdisráči, kteří si vlastní film ani nezaslouží, protože nejsou ať už schopnostmi či osudem nijak zajímaví.

Mě třeba vadí že v S v. B bude Wonder Čuba a Semeno, podle mě až moc směšné charaktery na vlastní film nebo vůbec na to, aby se dostali na plátna.

Jsem ale zvědav, zda se plánuje nějaký prequel Ant-mana, protože Wasp se v civilní podobě neobjevila a na té jediné fotce, která je konci filmu, ji obličej zakrývá velký klobouk.

na příspěvěk reagoval BackPa, Ratemus

BackPa (hodnocení, recenze)

st.ranger

Mě třeba Hulk, resp. i Neuvěřitelný Hulk přišly jako nejhorší filmy z tohoto Univerza (První díl vlastně ani není součástí aktuálního světa ne?). Co se týče CA, tak nehcápu, co se vám tak nelíbí na tom prvním dílu. Mě se to líbilo hodně. Druhý díl je možná i nejlepší marvelovka vůbec s velkým rozsahem následků pro celé MCU a už se těším na díl poslední. Falcon je dobrá postava a Hawkeye zatím sice moc prostoru neměl, ale taky to není špatná postava. Co se týče DC, tak tam se mi líbil snad jenom MoS a na druhý díl taky zajdu, ale kdo ví, kdy ten bude natočený. A těším se i na S vs B, kterej zatím vypadá dobře.

VojinRyan

Pro mě bude vždy nejlepším komixovým filmem od Marvelu Hulk. Netypický, přesto komixově laděný. Od DC také zvládnu tak akorát Batmana a Supermana a jak říkám, kapitán jepro mě hrozně debilní charakter, stejně mizerní jako ten idiot s lukem. I když ten pitomec s křídly se k nim v mém žebříčku oteplákovaných teploušů nejspíše přidá.

Možná to zkusím, ale neručím za to, že nebudu film v nudných pasážích posouvat, jak jsem to naposledy dělal u Jurského průseru.

na příspěvěk reagoval BackPa

VojinRyan (hodnocení, recenze)

st.ranger

Ono to nie je úplne "tým". Je to hlavne o ňom a o zmene (lepšie povedané o zvrate) v celom MCU.
Ako píše Ratemus, CA:WS je diametrálne odlišný film skoro od všetkých. Takmer až politický thriller s prvkami humoru. A bratia Russoovci do natočili vážne parádne a tým dostali od Marvelu aj veľkú podporu. Sú to jediný režiséri, ktorý točia viac ako 3 filmy od Marvelu. Čo doteraz nemal nikto. Vždy končili dvoma.
Ako sa hovorí, "niekedy treba zahodiť predsudky" ale samozrejme rozhodnutie je na tebe. Ja ti to len doporučujem, a ako Big Huge Fan MCU mám názor, že zatiaľ to je najlepší film od Marvelu.

Ratemus

Předsudky. Kapitán je pro mě hodně debilní charakter a na jeho samostatný film jsem se dlouho přesvědčoval a vlastně jsem se podíval jen kvůli Red Skull. Nemusím mít vše, třetího Iron Mana jsem také neviděl, druhý byl zkrátka špatný.

na příspěvěk reagoval VojinRyan

st.ranger

no on ten druhý Kapitán je jeden z nejlepších filmů od Marvelu (na rozdíl od jedničky) a není to vůbec to samé jako díl první...fakt to zkus,

VojinRyan

souhlasím, Winter Soldier je pro druhou fázi klíčovým filmem, Thor 2 klidně vynechat no a GoG jsou výbornou komedií, která také není nijak klíčová pro události MCU stejně tak Iron man 3.......ve třetí fázi je prý klíčový film Thor Ragnarok...

VojinRyan (hodnocení, recenze)

st.ranger

Ono sa veľa vecí udialo od filmu The Avengers. Ak je to posledné, čo si videl od Marvelu (ak nepočítam Ant-Mana), tak ti doporučujem pozrieť si Winter Soldiera. Tam sa toho dosť udialo a je tam celkom dobrý prevrat a zaporák je veľmi dobrý.
Marvel si vie dobre vyberať hercov.

na příspěvěk reagoval Ratemus, st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Celkem příjemný film, který mi stavbou děje částečně připomínal prvního Iron Man. Naštěstí funguje film i samostatně, poslední film od Marvelu, který jsem viděl, byli Avengers. A docela mě překvapilo, že sehnali i herce pro Howarda Starka.

na příspěvěk reagoval VojinRyan

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

tomas.malo , Ratemus , Blackhand47 , canucks333

Né ani jsem nehodnotil, nebo snat ano?  Na kinoripy nekoukám... za poslední dobu jsem byl od vánoc na 8 filmech což je můj 5letý limit.

Nemusím jít uplně na všechno ne? Stačí si přečíst pár těch vašich spoilerů tady a mám dost.. zbytek si dodedukuju.

Já jen že Ant-men měl být v současných Avengerech... kde nakonec není, tak nevím co tohle vlastně je, nějaký rebot... nebo jiná časová linie jako .. která se na Avengers teprve napojí, tak ptám ne?

canuckss333: Primiti69 nebo Prudis69  by bylo vtipnějiší jestli chceš být vtipnej a né trapnej jako já. :)

na příspěvěk reagoval canucks333, Ratemus

tomas.malo

tomas.malo (hodnocení, recenze)

ty to máš v palici dobre pomiešané. Keby si videl Ant-Mana, tak vieš v akom časovom období sa Ant-Man odohráva.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

Ratemus

SPOILER : Taky myslím, Bucky je na tom dost špatně, přirovnal bych jeho nynější stav k feťákovi v absťáku. Když se mu pořád hrabali v hlavě, tak se to na něm nějak podepsat muselo.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Ratemus (hodnocení, recenze)

SPOJLER: mně to spíš přišlo že ho takhle našli připoutaného, pochopil jsem to tak, že si chtěl sundat tu mechanickou paži a uvíznul  v tom, a proto se ptá Cap jestli mají zavolat Starka (asi aby ho z toho dostali) Falcon řiká že ne, že někoho zná (Ant mana) z jejich výrazu v obličeji šlo vidět spíš udivení, jakoby ho takhle právě našli, podle mě ho nepřipoutali ale Bucky si to udělal sám....SPOJLER

na příspěvěk reagoval Blackhand47

korkaaa14795

korkaaa14795 (hodnocení, recenze)

SPOILER SPOLER SPOILER

Videla som to a nechápem tej scéne, Bucky je tam pripútaný ale má tam tú ruku zaseknutú, lebo ešte k tomu žiada o pomoc, tak som z toho bola trošku mimo.  A prečo chceli zavolať Tonyho ako by im on pomohol a na čo chcú zavolať Ant-mana...ách toľko otázok :/ Potrebujem Civil War, hneď teraz :/

BackPa (hodnocení, recenze)

SPOILER

O Buckym si myslím, že se mohl nechat chytit dobrovolně.

ManOfPhoenix

ManOfPhoenix (hodnocení, recenze)

SPOILER A proč vlastně Falcon volal Capa, aby se přišel podívat na Buckyho? Když jsem ho viděl, tak vypadal docela zděšeně (Bucky).

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Film jsem neviděl, ale chápu dobře že Winter je ve filmu? :)

na příspěvěk reagoval ambron

Animovaný prequel Transformers na cestě