Ant-Man

Diskuze

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Jási hlavně myslim, že se jedná o scénu přímo z filmu (stejně jako potitulková scéna u Iron Mana 2 byla pak v Thorovi) - díky tomu chybí kontext.

Ale jinak teoreticky by Scott mohl mít schopnosti jak Buckymu tu ruku bezpečně odstranit (teda pokud se tam chytil a snaží se jí sám odstranit).

na příspěvěk reagoval FaceMan

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

rafe2317

Já to vidím tak, že Ant-Man je nenápadný, takže ho nikdo neuvidí a tak bude moci dávat pozor na Soldiera, aby nevyvedl žádnou blbinu nebo nezdrhnul.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

rafe2317 (hodnocení, recenze)

Toto ma dosť že trápi :-D mne to príde ako nejaké zajatie, a tajne sa tam dostane len ant man, inak by mohli zavolať niekoho iného na pomoc :-o a nic ine prečo by tam mal ísť neviem :-o

na příspěvěk reagoval Blackhand47

rafe2317

chtějí ho, aby dostal Buckyho z toho svěráku a je v tom malý náznak toho že v Civil war bude nejspíš Ant man na straně Capa

na příspěvěk reagoval Blackhand47

rafe2317 (hodnocení, recenze)

Spoiler!!! nejako mi ušla pointa 2 podtitulkovej scény,naco chce cap a falcon volať ant mana? :-o moc som tomu nepochopil, jedine ze by boli č nejakom zajatí a chcú pomôcť :-o má niekto nejakú inú úvahu? Rad si precitam :-)

na příspěvěk reagoval Ratemus

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kincl

Vidět titulky je vzdát úctu těm k dož na filmu spolupracovali a mohly se pak pod to podepsat. Já to tak dělám vždicky. I když to není Marvel. :)

Ratemus

Děkuju moc :) Takže nejspíš zavolaj Ant mana :) No jsem zvědav na Ant mana v občanské válce :)

SPOJLER SPOJLER

Cap s Falconem objeví Bukyho uvízlého v nějakém svěráku, vypadá to že si chtěl sundat tu mechanickou ruku, taky je docela zbitej, ted nevim kdo, ale myslim že Falcon se ptá jestli nemají zavolat Starka, Cap řekne že ne, a zeptá se Falcona jestli Starkovi věří, na to Falcon řekne, že zná někoho jiného: Ant mana

na příspěvěk reagoval Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Jsem se dočetl, že je tam Winter, ale nevim detaily :D jako chápu dát scénu po těch začátečních titulkách ale vidět 5 minut titulky kvůli 20 sekundám :D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Prometheus69

Kincl (hodnocení, recenze)

Tak film super určitě u mě v TOP 3 Marvelu, jen boužel celý kino se zvedlo po první podtitulkové scéně a pak jsem čekal a čekal a vzdal to :D Mohl by mi tu někdo napsat o co v té poslední scéně mělo jít? :)
Jinak poslední bitva v pokojíčku byla super :D

na příspěvěk reagoval canucks333, Ratemus

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Ratemus

Nemám potřebu nuceně koukat na filmy, které mě žánrem či obsahem nijak nezaujali jenom kvůli tomu, abych se přesvědčil, zda si titul herec zaslouží. Sama Worthingtona taky nikdo do Avatara neznal, cpali ho všude a taky hrál v pro mě mizerných filmech.

Ten druhý teplák má přes dvě hodiny, tak to ať kouká být nejlepším filmem, kterému nezkrátím sopáž

Kincl (hodnocení, recenze)

Pro mě z těch všech filmů se mi nejvíc líbil Winter Soldier :) A taky Scarlet Witch :)

canucks333

ZÁPORÁCI:

Muži: Winter Soldier, Loki, Aldrich Killian, Thanos

Ženy: Nebula

Kincl (hodnocení, recenze)

Když tak hodnotíte filmy :)
Jakou postavu jste si zatím oblíbili z těch co byli zatim zfilmovaný a zaujalo Vás to jejich filmové zpracování? :)

na příspěvěk reagoval canucks333, Prometheus69

6. Thor 2

na příspěvěk reagoval canucks333

kRenzik

kRenzik (hodnocení, recenze)

Jo jo ja nemam presne dane pozice v top trojce... Ale je zajimave ze v podstate dve novinky jsou v Top3 a pokracovani jsou az na Kapitana mimo...

kRenzik

u mě je to asi tak

1. Ant man

2. Winter Soldier, Guardians

3, Thor 2

4. Iron man 3

5. Avengers 2

já se prostě výborně bavil od začátku do konce....IM3 a AoU mě neskutečně zklamali oboje hlavně kvůli záporákům. Z Mandarina udělali kašpara a z Ultrona řečníka a slabocha....(jo viděl jsem kratas Hail to the king) ten nám jen řekl že nejspíš nějakej Mandariin exsituje, ale nejspíš ho ani neuvidíme, rozhodně ne proti Iron manovi už...je opravdu smutný že Age of Ultron, jako vyvrcholení druhé fáze, není ani zdaleka nejlepším filmem druhé fáze...

na příspěvěk reagoval Blackhand47, canucks333

Animovaný prequel Transformers na cestě