Ant-Man

Godhaj

,,Your very existence is insulting to me.“ Spojení superhrdinů a akční komedie podle mě funguje na jedničku. Ačkoliv Ant-man nabízí tradiční boj dobrého barevného okostýmovaného panáka proti zlému barevnému okostýmovanému panákovi, vše je prostoupeno hravými a legračními momenty. Zmenšování tvůrci pojali se všemi paradoxy, takže závěrečný epický duel na mašinkové dráze vypadal z pohledu malé holčičky jako by si s nimi hrály panenky. Velmi příjemné je i obsazení, hlavní role také, ale nejvíce mi utkvěl v paměti Michael Pena a jeho ukecaný zlodějíček. Michael Douglas je pořád štramák, ke stáru má možná ještě hustší auru, než v Základním instinktu. ()

Scraffy

Pôvodne som chcel dať 4 hviezdy, ale potom, keď som rozmýšľal ma napadlo, že vlastne prečo? Veď som sa skvelo bavil a to sa mi už veľmi dlho pri nejakej marvelovke nestalo. Hlavný hrdina je dobre vybraný a robí dobre vtípky, čo je veľké plus, kedže doteraz tam boli vtipy na silu dotlačené. Príbeh je originálny a neotrelý. Bavil som sa. Dlho som tento film odkladal, ale robil som chybu. Teraz je toto jednou z mojich najobľúbenejších marveloviek. ()

ardno5

Nic moc jsem neočekával a byl jsem příjemně překvapený. Film který neurazí. Mohla být nějáká větší zápletka, záporák také nebyl uplně špatný.. 75% ()

Jacccob

Přiznám se, mé hodnocení je značně ovlivněno tím, že jsem před kinem požil ušlechtilých travin, to ale můj zážitek umocnilo. Směsí humoru a vzhledem k Antmanovým schopnostem poměrně zajímavé akce vzniká originální komiksová jednohubka, navíc se skvělým Douglasem, který je šarmantní jako vždy. Zvětšená mašinka Tomáš prorážející střechu domu mi v hlavě zůstala ještě dlouho po filmu. Doufám, že se dvojka nebude brát vážně, a pojede ve stejném tempu jako jednička. ()

Meev

Za mě takový módní superhrdina, který používá moderním technologie a to už podle mě není ono. Na Spidermana se kouknu rád, taková stará dobrá klasika, ale noví superhrdinové mi přijdou, že mají stejný základ a opravdu jen malinko oddílný děj. Jinak po filmové stránce hezky zpracované a nemám s filmem problém. ()

Maniik88

Vcelku zábavná blbina. Marvelu sa podarilo aj z tohto vyčarovať slušný, zábavný film. Zohnali sympatického Douglasa, krásnu Evangeline (aj keď ako elfka vyzerala lepšie) a blba Rudda, ktorý tu ale zapadol. A tak som si užíval úlet s mravcami a ako rozprávka pre veľkých ozaj dobré. Potenciál to má, som zvedavý na dvojku. Dalo by sa povedať, že išlo o originálnu Marvelovku s novými nápadmi. ()

tlesk

Ant-Man je spolu se Strážci galaxie jednoznačně největším překvapením celé Druhé fáze. Film provázelo množství porodních bolestí, kdy došlo k přepisování scénáře a výměny režiséra (Edgar Wright, jeden z nejvíce cool tvůrců dneška od projektu po tvůrčích neshodách odešel a uvolnil místo Peytonu Reedovi). Přesto ve výsledku nabídl nebývale hravou a konzistentní podívanou, která do universa vnesla zase trochu zdravého svěžího vzduchu. Tentokrát příliš nevadil ani (zase) šablonovitý děj, ani (zase) šablonovitý záporák. Zejména díky výborným nápadům (závěrečnou bitku nevyjímaje) skvělému castingu a nápaditému zasazení postavy Hanka Pyma (Michael Douglas) do kontextu universa a děje filmu, čehož jsem se po zjištění, že oblek Ant-Mana oblékne Scott Lang (Paul Rudd), docela bál. Nebylo třeba. ()

wege

Dohánění restu, Marvel: Po těch ostatních marvelovských filmech to působilo hodně velkou část skoro jako parodie. Ale nakonec se to relativně pěkně překlopilo. Mělo to super bojové scény, to využití hmyzu fakt stálo za to. Pojem útoční mravenci dostal úplně jinou dimenzi. Nicméně celý ten film jako by rezignoval na snahu udělat to dobře pro náročnějšího diváka, přímo z toho čišelo to, že to je oproti ostatním filmům fakt cílený počit pro celou rodinu. ()

Mkartaylas56

Skvělý mix šílené a nápadité akce, heist movie a v rámci žánru osobní rodinné příběhové linie se sympatickým obsazením, který tak bez problémů cílí na mnoho věkových skupin. I v kontextu víceméně sterilní současné tvorby v MCU zpětně prvního Antmana plně doceňuji, protože je na něm vidět, že s chutí a dostatečnou péčí jde dělat zábavné velkofilmy, i když máte na stole celkem crazy předlohu. Paráda. ()

kubas369

Moje první předpremiéra a hned zásah do červeného. Parádní záležitost, která se rozhodně v marvelovském vesmíru neztratí. Rozhodně zatím nejvtipnější marvelovka. Rudd obstál na výbornou ()

ManOfPhoenix

Když oznámili Ant-Mana, hodně lidí si myslelo, že to bude propadák. Tedy ne úplný, je to přeci Marvel, ale spousty v tomhle nevěřilo. No, ti co stále nevěří, by se měli ihned podívat. Ant-Man je totiž jeden z dalších úžasných filmů, který jsem kdy viděl. Ano, v podstatě všechny filmy od Marvel Studios jsou boží, ale musím říct, že Ant-Man by se mohl stát "klasikou", kterou se jím stal první Iron Man. Sám James Gunn (Strážci Galaxie) řekl, že Ant-Man je jeho nejoblíbenějším filmem od Iron Mana a já s ním vřele souhlasím. Spoustu vtipů, skvělé akce (jak se Ant-Man zmenšoval a zvětšoval a dával rány se mi nejvíc líbilo na tomhle filmu), skvělých postav (doufám že se Louis/Michael Pena vrátí v dalším díle). Yellowjacket mi přišel jako fajnový sympaťák-záporák. Ze Scotta / Paula se stal velice zábavný hláškář a už se těším, až ho uvidím po boku Avengerů. Neskutečně zábavná postava. Michael Douglas byl skvělý mentor, a byl naprosto skvělá volba pro Hanka Pyma. Ovládání mravenců bylo podle mě ta druhá nejlepší věc ve filmu (ta jejich týmová práce!). Mimochodem, hlavně počkejte až do konce filmu, máme tu 2 důležité potitulkové scény ;) ()

Zolky

Na základe traileru som nečakal nič extra a práve preto som bol milo prekvapený, pretože som videl skvele natočený film s veľmi sympatickým hlavným hrdinom. Ozaj je to asi najvtipnejšia Marvelovka a fakt som sa dosť zasmial. Veľmi chválim aj herecké obsadenie. ()

Maara0

Aaaaa, neskutecna kravina. Prvni pulka filmu bylo vyslovene utrpeni. Pak se to trosku zvedlo, kdyz se konecne objevila nejaka akce, ale bohuzel byla strasne nesmyslna. Uplne trpim, kdyz vidim, jak ve filmech maji hackeri nejakej progressbar, aby videli jak daleko jsou prolomeni. Pak ufnukane sceny otec vs dcera. Mozna kdyby to Evangeline umela zahrat, ale takhle to bylo utrpeni. A moc se tlacilo na humor. Proste to musi byt vtipne a hotovo. Jenze to vyznelo spis az trapne. Podobne jako Iron Man 3. ()

hadoskorpion

zaujímavý film, skvela hudba spoiler zaujímave bolo vtedy vykrádali trezor z rovnakej ocele ako Titanik kde bolo oblek a najlepšie Scott Lang výcvik s mravcami dosť komediálne to bolo koniec spoileru preto 5* naviac komediálne to bolo a dve na konci upútavky zaujali ()

Vykuk

Skvěle našlapaná komedie, pobavilo, splnilo komiksová očekávání, není co vytýkat. Zpracováno je to nejlíp, jak to jen při tomto materiálu šlo:) ()

Mistr_Moon

Je to opravdu zábavně ulítlé, pátou hvězdu však schovám na druhý díl, který by mohl být podobným překvapením jako byl Winter Soldier ()

Guran

Když nebudete počítat Avengers: Age of Ultron, tak se v tomto případě jendá o jednu z nejlepších Marvelovek poslední doby. Film je komediálně podaný. Scény se dost povedly.Michael Peňa mě po komediální stránce bavil nejvíc. Michael Douglas má stále co nabídnout, tentokrát mi jeho role nepřišla nesympatická. Paul Rudd není extra herec, ale na roli Mravenčího muže to bohatě stačilo. Oblíbil jsem si ho a jeho charakteru jsem fandil. Nápad s mravenci jako takovými mi přišel místy přitažený za vlasy, ale přeci jenom je to pořád jenom komiks a takhle se na takovéto filmy má dívat. Efekty samozřejmě opět supr. Film mě velice bavi la z kina jsem odcházel spokojený. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě