Ant-Man

Brano

Jedna z tých pozerateľnejších "Marvel" komédii. Po prvej polke filmu som bol veľmi prekvapený. Pretože to malo vtip, skvelý originálny nápad ako zmenšiť človeka na veľkosť hmyzu a ja som sa vôbec nenudil. Celé mi to prišlo dosť inteligentne natočene, vzhľadom na ostatné rozprávky tohto typu. Herci boli sympaťáci a ja som bol spokojný. Bohužiaľ ta druhá polka už nebola tak zaujímavá. Síce áno bola akčnejšia, ale tá jednoduchosť sa vytratila. Už mi to viac pripomínalo nejakú rozprávku. Zbytočne zakomponované scény s Avengers mi tiež prišli od veci. Je to škoda mohlo sa z tohto námetu vyťažiť viac. Takto je to len ďalšia jednohubka, na ktorú sa rýchlo zabudne, aspoň v mojom prípade to tak je. Neurazilo, no ani neoslnilo. Priemer. ()

smatana.sk

V rámci žánru úplne v pohode. Podstatne menej otravné, ako Iron Mani a Avengeri, pretože tomuto nechýba humor a vrchovato je všetkého, kvôli čomu sfilmované komiksy vlastne existujú. ()

Kubi21

Hodně povedená marvelovka, která mne bavila od začátku do konce a řadí se u mne na roveň prvního Thora a Strážců galaxie. Film srší nápady a vtipem. K tomu suprový casting v čele s drobet atypicky, ale naprosto přesně zvoleným Paulem Ruddem. Vykouzlil hodně sympatického hrdinu. Velice mne potěšil Michael Douglas, který si to evidentně náramně užíval, a glanc tomu dává Evangeline Lilly. Jen ten záporák byl drobet takový nijaký, ale nic nemůže změnit na mé naprosté spokojenosti. Podvědomě vím, že to není úplně stoprocentní záležitost, ale já tomu těch pět dávám. protože mne ten film neskutečně nadchnul a pobavil. ()

zubrik66

Už sa teším, ako otvorím dvere na skrini a s pomocou narnie sa dostanem do sveta, kde superhrdinovia bojujú so zubným kazom. Film ma bavil, plynul rýchlo ale jedna oliva obed nerobí. ()

anyonecek

Další filmeček do marvelovské série. Opět uvolňující film se spoustou vtipných hlášek s velkým posláním a místy i citovými momenty no a hlavně spoustou akce a efektů. Jako u většiny marvelovek, jsem i zde byl velice spokojený, filmy obvykle nevydají na plný počet bodů, ale vždycky to uteče a je to slušná zábava. Popravdě vůbec nevidím že by se tyto filmy jakkoliv lišily mezi sebou samozřejmě kromě hrdiny. Parádní oddychovka a můžu doporučit, určitě neurazí a neunudí. ()

fifox

Idea mravenčího muže-superhrdiny, jakožto minivojáčka se super silou, mi ještě před uvedením filmu přišla jako dost marná záležitost. Z kina jsem ale odcházel se zcela jinými pocity. Nejenom, že jsem již o jeho potřebnosti ku světovému míru nepochyboval (v rámci komiksového univerza samozřejmě, kde se například neshody nad návrhem státního dohledu řeší výhradně jako v ukrajinském parlamentu, tj. pěstmi), ale zároveň jsem naše hmyzí přátele neboli havěť viděl ve zcela jiném světle. Film velmi chytře pracuje s vlastnostmi mravenců a neskutečně povedený je i kontrast událostí odehrávající se ve velkém a malém světě - zuřivá bitka, kdy po sobě dvě supermouchy házejí vagóny je vlastně jen spadlý vláček na dětském kolejišti - brilantní... Čím ale Ant-Man vyniká je casting, který Marvel až na pár výjimek zkrátka umí. Kdo by si to byl řekl, že Brian Fantana bude typ na superhrdinu - já tedy ne, ale díky za to. Perfektní je samozřejmě i Evangeline Lilly, na kterou se jako Wasp už nemůžu dočkat. Záporák je sice zapomenutelnej až běda, ale jeho místo v paměti klidně zastoupí trio mexickejch thugs. ()

helrohir

Asi najzábavnejšia marvelovka s dobre vytypovaným obsadením. Hoci sa pri komixových adaptáciách zväčša ponosujem na prílišnú infantilnosť a radšej očakávam niečo drsnejšie a temnejšie, v prípade Ant-Mana ma tá komediálnosť až "hlúpučkosť" deja celkom baví. Občas až veľmi pritiahnuté za vlasy, ale dá sa to prežiť. 70%. ()

borohub

Ant-man mě nějak extra nenadchnul, ale je to asi tím, že jsem namlsaný filmy jako Avengers, Kapitán Amerika Občanská válka atd.. kde je akce od samého počátku, je tam nějaká pestrost postav (až přehnaná). V tomhle případě nebylo ani jedno, film začne být akční od nějaké 80. minuty, ke všemu ani pak ta akce nic moc, do té doby nuda a šeď a nějaký "úvod do děje". Herci byli dobří, Ant-man jako superhrdina docela fajn (určitě je mi sympatičtější než Kapitán Amerika). Doufám že druhý díl Ant-mana bude lepší a zábavnější. 55% ()

donnovann

Opět příjemná změna a musím dodat, že nová postava Ant Mana se mi moc líbí a hlavně má neskutečný potenciál. Michael Douglas byl výborný, Marvelu se opravdu daří výběr hvězdných herců do vedlejších rolí viz. Redford, Russell, Douglas. Akorát ta Evangeline Lilly se asi nikdy nenaučí hrát, už v seriálu Ztraceni jsem jí nevěřil ani nos mezi očima. ()

Tominni

Vydařený blockbuster od Marvelu, který přináší nového hrdinu - Ant-Mana, který sází na zmenšení. Směs akce, vtipu a trošičku romantiky funguje dobře, to vše okořeněné Michaelem Douglasem a mikádovou Evangeline Lilly. Pro mě celkem sympatické překvapení, moc jsem od filmu nečekal, ale dočkal jsem se příjemné podívané, to není málo. ()

knihovna

Je to zvláštní, ale tohle byl docela zábavný kousek. Mravenčí mužík je docela v pohodě, Michal zmenšovač taky a jeho dcera až nato děsný mikádo celkem kočka. Když si odmyslíme pitomosti typu T34 jako těžítko ( urval by kapsu, hmotnost se zmenšením nemění), tak to celkem šlo. ()

subic

Já jsem fanda do Star Treku, pak do Batmana a pak až někde do Avangers a spol. Tak jsem to shlédl a řadím to mezi to, co mě zaujalo jen tak lehce, proto 5/10 ()

Mykhaluu

Fun, fun, fun. Sympatický Scott, Luisovi vyprávěnky jsou pro prostého diváka jako já prostě dokonalost! Celé je to super nesuperhrdinovské, vonící osmdesátkami v moderním provedení. Skvělá zábavička s nadějí, že paní Pymovou se podaří zachránit. ()

PlayEasy

Ohromující triky a výborná kamera - i když tady je to všechno ještě o level výš, u Marvelu to už bereme tak nějak automaticky. Jenže tentokrát nás mnohem víc dostal samotný příběh! Svěží, originální akční sekvence jsou perfektně vyváženy decentní dávkou humoru a podpořeny sympatickým castingem. A ještě je tu gigantická lokomotiva Tomáš. Co víc si přát?! ;) 85% ()

Hawaj

Naprosto fantastický efekty. To je pastva pro moje náročné oči. Fenomenální režie vizuálňích efektů, fenomenální animátoři. Scénář pěkne vodsejpá. Tam kde mě Deadpool nebaví tam mě baví Ant Man. p.s. Kdy už přestanete uvádět recenze Marvelovek slovem Marvelovka? Už je to fakt nudný. ()

mrclTV

Celkom pozerateľná jednohubka, tak akurát šikovná, vtipná a nenáročná. Ale viac ako raz film nemám potrebu sledovať. PS: Tie scény ako Michael Peña vysvetľuje ďalšie fušky sú vynikajúce. :D Bohužiaľ zvyšné sú len priemer.... ()

murkl

Můj nejoblíbenější marvelovka a to protože obsahuje normální humor, kterému se dokážu smát i po 100x opakování. ()

adamix

Ant-Manovi som sa roky vyhýbal, pretože v dobe jeho vzniku som bol voči marvelovkám skeptický a úprimne, tento hrdina mi až tak zaujímavý svojimi zmenšovacími schopnosťami a jeho originom neprišiel. Ale mýlil som sa. Pravda, Paul Rudd by za normálnych okolností nebol dobrý ťahúň ale rodinná vsuvka s jeho malou dcérou mu svedčí a vďaka tomu dodáva novému hrdinovi osobnejší motív, ktorý je inovatívnym v rámci marveloviek ako takých. Záporák je chabý ale to nevadí a Douglas kupodivu nie je až tak odveci, ako som si myslel ale jeho postava je v rámci možností dobrá a má konflikt, takže nie je len tradične plochý ako by divák očakával. Nápad s mravcami a zmenšovaním sa nakoniec ukázal ako brilantný a film má čím zaujať, nehovoriac ako vtipnom záverečnom súboji na vláčiku. A humor je perfektný. Za mňa 80%. ()

LordMack

Kdo by to byl řekl, že film s Marvelovským nejzvláštnějším hrdinou bude ten nejnormálnější. Za zpracování rozhodně palec hore. Přimět mě fandit hlavním hrdinům asi dalo hodně práce, ale fungovalo to skvěle. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě