Dvaadvacetiletý Scott Pilgrim je poněkud nevyzrálý mladík, který hraje v rockové kapele Sex Bob-Omb. Zrovna je bez práce a chodí s roztomilou středoškolačkou. Všechno je skvělé, dokud mu do života nevstoupí úžasná a nebezpečná Ramona Flowersová. Po uši se do ní zamiluje a začne plánovat společnou budoucnost. Scott brzy zjišťuje, že jeho vysněná dívka si životem nese velmi neobvyklé břemeno. V cestě ke štěstí mu totiž stojí sedm bývalých Ramoniných partnerů, kteří ovládají její milostný život a udělají cokoli, aby byl okamžitě odstraněn každý další nový nápadník. Pokud chce Scott získat svou lásku, bude muset všechny expartnery zničit dřív, než oni zlikvidují jeho. (TV Nova)

Diskuze

Firebug

Firebug (hodnocení, recenze)

Novej trailer je super! Beru zpet, co jsem psal pred par dny. Vypada to fakt zabavne a moc se tesim!

DJ Obelix

DJ Obelix (hodnocení, recenze)

ufimcef: Tak tohle je nářez! Miluju klasickou old school 2d akci a k tomu s výbornou 8bit muzikou. Odvážný tah, snad se Sony vyplatí...

Jordan

Jordan (hodnocení, recenze)

Wau! Naposledy som sa na niečo tak veľmi tešil tuším na Kick Ass . . . ba možno ani to nie . . . nemôžem sa dočkať!!!

Firebug

Firebug (hodnocení, recenze)

Kick-Ass me moc nepresvedcil a za svou komiksovou predlohou dost pokulhava. Trailer Scotta Pilgrima na me pusobi dost rozpacite a predlohu neznam, ale mozna prave proto budu prijemne prekvapen..

Hydr0gen

Hydr0gen (hodnocení, recenze)

NÁÁÁŘEEZAAARRGHHHH "no clue-gets it" měřič LOL:). +za Annu Kendrick

GE3

GE3 (hodnocení, recenze)

Jenom se teda podle traileru bojim, ze je to adaptace vic nez jenom prvniho dilu :) Teda vzhledem k poctu evil exu, co jsou tam videt :)

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

..lepší než první a o hodně, takový zběsilý nářez může vytvořit opravdu jen Wright

Marw

Marw (hodnocení, recenze)

Takže souhlasím s názorem, jak s DJ Obelix i CheGuevara - druhá upoutávka je stejně dobrá ako první.

hejcoze

hejcoze (hodnocení, recenze)

Novej trailer vypadá taky slibně, jenom škoda že se film asi bude lišit od komiksu, natáčení začalo když to O'Malley začal psát, takže to nebude do puntíku jako prvních pět šestin filmu, ale snad to nebude zas tak hrozný.

Uživatel CrypzzXD smazal svůj příspěvek.

Hellboy

Hellboy (hodnocení, recenze)

CheGuevara: Nikdo je nevydal a ani jsem neslyšel, že by to někdo plánoval. Ale na internetu je přeložené do češtiny najdeš.

ViktorEl

ViktorEl (hodnocení, recenze)

Ja som osobne rád, že natáčajú aj takéto bláznivé filmy, nech je kus sranda.

ufimcef

ufimcef (hodnocení, recenze)

Ceru mam docela rad a v traileru jsem s nim nemel problem, ale ted jsem si precetl komiks a uz si nejsem tak jisty. Scott proste neni takovy nouma, spis lehce drzej flakac.

ViktorEl

ViktorEl (hodnocení, recenze)

Trailer sa mi páči aj také šialené filmy, len tá premiera je dosť pozde:-(

hejcoze

hejcoze (hodnocení, recenze)

5 dílů Scotta Pilgima ze 6 (komiks) a nemůžu se dočkat na poslední. A na film už vůbec ne. Scott Pilgrim naprosto nedává smysl, ale o to nejde. Na nic si to nehraje. Ano jeden ex má telekinetické schopnosti, další cestuje podprostorem, ale co? Ještě že se toho chytnul Wright. Podle traileru to vypadá že k tomu přistoupil jako Snyder k Watchmenům. Jinak Cera. Ceru sem měl rád ještě když byl George Michael v Arrested Development, a viděl sem asi všechno co natočil, a ano vypadá pořád stejně přiblble, ale nikdo jinej se do týhle role nehodí.

CheGuevara

CheGuevara (hodnocení, recenze)

]V[()Rt: A myslím, že to je to, co právě tenhle žánr potřebuje. Omladit a nastavit zrcadlo (ha, za ten výraz se předem omlouvám). :)

Rockův táta dostane film

Rockův táta dostane film

12.09.2018

Kanadští filmaři Jonathan a Justin Gajewaski chystají biografický snímek Ring King o otci Dwayna „The Rock“ Johnsona (Mrakodrap). Johnson starší se v mládí živil v Kanadě jako wrestler pod přezdívkou… (více)

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

Michael Douglas je marvelácký Ant-Man

15.01.2014

Žili jste v dojmu, že mravenčí superhrdina, jehož nám za rok a půl představí Edgar Wright, našel svého představitele v Paulu Ruddovi? To nejste zdaleka sami, režisér Scotta Pilgrima nebo Jednotky… (více)

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

Marvel na vás vypustí Ant-Mana

18.10.2012

A spoustu dalších novinek. Ale popořadě – Ant-Man konečně dostal zelenou, dokonce má stanoveno datum premiéry, konkrétně 6. listopadu 2015. Film o hrdinovi, který se dokáže podle potřeby zmenšit na… (více)

Soumrak příliš rychlého konce světa

Soumrak příliš rychlého konce světa

26.01.2012

Edgar Wright, Simon Pegg, Nick Frost. Britské herecko-tvůrčí trio, které zaujalo zombie komedií Soumrak mrtvých a nadobro se prosadilo parodií na buddy-kriminálky Jednotka příliš rychlého nasazení,… (více)