V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama (Zachary Levi). Shazam s dokonalým tělem s vyrýsovanými svaly si však uchovává duši dítěte a v dospělé verzi se pouští do všeho, co by dělal každý teenager, kdyby byl obdařen superschopnostmi: užíval si je! Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže rukama vrhat blesky? Dokáže se vyhnout zkoušce ze sociologie? Shazam se vydává otestovat hranice svých schopností s radostnou bezstarostností dítěte. Ale své schopnosti bude muset zvládnout rychle, aby mohl bojovat se smrtícími silami zla ovládanými Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong). (Vertical Entertainment)

Diskuze

Prometheus69

To jo, ale třeba ve Flashpointu to byla skupinka dětí a ještě někde jsem to viděl.. tuším 6 jich bylo a když zvolali Shazam tak z nich vznikl jeden Captain Marvel..

To co píšeš to já vím.

na příspěvěk reagoval jh666

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

dragon94

Je jen jeden... Dítě a jeden Oblek... Jo oblek. Ja bych to nszval ilizorní oblek. :) Je to pořad dítě... Ale, ze superchopnostmy a zjevem.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Mohl by mi prosím vás někdo osvětlit k čemu slouží děti Shazamovi? Já je jako znám z několika komiksů a tak, ale nikdy jsem nějak nepátral potom proč je někdy Shazam jen Billy a někdy právě ta skupinka dětí. Je v tom nějaký zásadní rozdíl? Třeba v síle nebo v tom kdo ovládá tělo? každej jinou ruku nebo něco takovýho ve stylu zordů z Power rangers? :D

na příspěvěk reagoval Prometheus69

dragon94 (hodnocení, recenze)

On Billy používal skutečně superhrdinské jméno Captain Marvel. Ani to není zase tak dávno co ho přejmenovali. Captain Marvel od Marvelu se zase do nedávna říkalo Ms. Marvel. Ta je takovým mixem Firestorma a Green Lanterna.

na příspěvěk reagoval Nevka

LizianShaw

LizianShaw (hodnocení, recenze)

Copak tu nikdo neví, že se Shazam původně jmenoval Captain Marvel? :) (A ano synopse je zastaralá).

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Kincl

sheen evidentně vyházel z jiného universa a nebo to nějak splácal, nevim, ale hlavně ta první věta je fake.

dragon94 (hodnocení, recenze)

Máš pravdu :D celej Fallon :D... ale Kimmela mám radši. A nejraději asi Conana O'Briena.

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Ta postava vypadá jak ten jeden moderátor z USA jak má svůj pořád, sakra nevzpomenu si na jméno :D

na příspěvěk reagoval tomas.malo

hrdygay (hodnocení, recenze)

doprdele, kde su dalsie novinky o dc, co bude v roku 2020, batffleck ostava, boh snyder reziruje muza z ocela 2, casting birds of prey, atd, to som chcel dneska citat

Nevka

viem, ze joker je mimo dceu, ale nanho sa viac tesim ako na shazama, modlim sa, aby boh snyder zachanil ten film, nechcem davat nasilu 10/10

warneri dali nazov worlds of dc

Nevka (hodnocení, recenze)

hrdygay

Shazam nemá být temný proboha. Vždyť je to dítě v těle dospělého člověka. Už z hlediska věcné logiky by byla pitomost, aby se film držel při zemi a pořádně se neodvázal. Jinak Joker vůbec nebude do DCEU spadat, protože tam si lebedí Leto + nikdo nechce mít vystaveny Warnerovské mantinely pro Jokera s Phoenixem.

na příspěvěk reagoval hrdygay, Prometheus69

hrdygay (hodnocení, recenze)

celkom ok trailer, dr. sivana paradny, len treba povolat boha snydera, nech prida pravu dc temnotu, mam v tom jasno, ze shazam bude najlepsi film prveho polroku 2019, ale spomedzi dc filmov 2018/2019 aquaman, shazam, wonder woman 1984 a joker sa na shazama tesim najmenej

na příspěvěk reagoval Nevka

EH17

EH17 (hodnocení, recenze)

Upřímně, DC rád nemám. Filmy mi přišly hrozné. Trailer na Aquamana mi ale dal malinko naději a Shazam se mi podle traileru fakt skutečně líbil. Tohle bude pro mě, Marvel fanouška, asi první DC film, na který se opravdu budu těšit ! Zaujalo mě to.

Nevka (hodnocení, recenze)

Naprostá pecka. Tohle je přesně to, jak chci, aby se DC ke svým projektům stavělo. S nadšením a dobrým nápadem.

Ratemus

Ratemus (hodnocení, recenze)

jen si nedokážu představit když ho vidím, jak si dá do držky se Supermanem, jak vůbec může s ním bojovat....nedokážu si ho ani představit spolu s Ligou, i když ta bude natáčena v jiném období když už snad DCEU nebude tak tmavé a monotonní...

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Jedním slovem děs... Není to infantilně vtipné. Je to je jen infantilní. Nevim proč mi to připomína Power Rangers. Možna by to prošlo jako serial. Jako film to vypada otřesně... Ta lampička na hrudi vypada otřesně. Z.Levy vypada jako Android... Ne jako debil. Aspoň ty triky vypadaj docela dobře. I když na buh ví jaky bitky bych se moc netěšil. Tohle si rozhodně ze sveho kino seznamu na rok 2019 šŠkrtám! +_+

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Aha, toto je DC film od Warnerov a ono to prekvapivo funguje. Zazrak.

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

Zabil Rock dvě franšízy najednou?

22.03.2023

Pakliže jste to ještě nezaznamenali, pokračování DC komiksárny Shazam! tentokrát s podtitulem Hněv bohů je po prvním týdnu v kinech adeptem na propadák roku. Blockbuster režiséra Davida F. Sandberga … (více)

Novinky z DC Fandome

Novinky z DC Fandome

24.08.2020

Víkendová událost DC Fandom jistě potěšila nejednoho filmového fanouška. Kromě nových trailerů na Batmana, Wonder Woman a Sebevražedný oddíl jsme se ale dočkali taky kupy nových informací o… (více)

Black Adam nabírá obsazení

Black Adam nabírá obsazení

17.07.2020

Filmový spin-off Shazama! Black Adam s Dwaynem Johnsonem coby titulním antihrdinou nabírá další obsazení. Nově jsme se dozvěděli, že postavu Atom Smashera – super silného a super velkého potomka… (více)

Henry Cavill zpátky jako Superman?

Henry Cavill zpátky jako Superman?

28.05.2020

Ještě než se stihnete po přečtení titulku dnešní zprávy nadchnout, musím vás zarazit. Ano, server Deadline potvrdil, že Henry Cavill (Muž z oceli, Mission: Impossible – Fallout) skutečně jedná o… (více)