Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

Diskuze

novoten

novoten (hodnocení, recenze)

Překvapuje mě, jakou nenávist si vysloužil Morgan. Jeden z nejzábavnějších sidekicků, co znám a tolik špíny najednou, jen je v popředí :)

Camulator (hodnocení, recenze)

Carljack: Prosím, abys neprznil skvělou hlášku češtinou, díky.

Jinak můj postoj k "předání" Intersectu sidekickovi je jasný. Je to jako by Superman dal nadobro schopnosti Jimmymu Olsenovi, nebo kdyb místo Dextera vraždil Masuka. Prostě kravina.

Nevada

Nevada (hodnocení, recenze)

Já to "vzdala" ještě před touhle informací. Počkám, až to odvysílají celé a pak to zkusím. Ale po tomhle mám chuť ještě menší...

Gertrudo

Gertrudo (hodnocení, recenze)

Ak je to pravda a chuck neziska v prvom diely spat svoje schopnosti tak kaslem na to aj ja. A ked sa to tak vezme tak aj chuck v poslednej serii nestal za vela.

Camulator (hodnocení, recenze)

Takže něco málo k páté řadě:

"Pátá řada zaznamenává návrat ke svým kořenům, i když trochu neobvyklým způsobem. Se svým nově nabytým jměním, Chuck (Zachari Levi) a Sarah (Yvonne Strahovski) Bartowští vlastní obchodní dům Buy More (se vším na povrchu i pod ním) a nově založenou, nezávislou zpravodajskou agenturu Carmichael Industries, jejíž členy jsou také John Casey (Adam Baldwin) a Morgan Grimes (Joshua Gomez. Mezitím se Morgan stává novým majitelem tajné vládní databáze známé jako Intersect a Chuck je nucen jednat jako jeho ochránce, stejně jako kdysi Sarah a Casey."

Uvidím po prvním díle, ale předběžně říkám, že se seriálem Chuck končím. Jelikož Chuck už taky skončil, tohle je plot k seriálu Morgan.

davi.k (hodnocení, recenze)

Camulator: V díle 4x10 mu říká, že ho tím chtěla chránit, že jí bez Intersectu nemohl hledat... Nebo tak nějak, si ho pusť a uvidíš :).

Camulator (hodnocení, recenze)

U.Tarare: Já myslím, že on hlavním frajerem fakt nebude. Jednak by se ten seriál už nemohl jmenovat Chuck a jednak musí tvůrci z reakcí fanoušků vědět, že spáchat sebevraždu by bylo výdělečnější než tohle televizní harakiri. Takže já jsem přesvědčen o tom, že to hned v s05e01 napraví. A pokud ne, tak buď nemají připojení k internetu, nebo musí být tupější než Jeff.

U.Tarare

U.Tarare (hodnocení, recenze)

Ono záleží, jak moc se budou zabývat Morganem. Pokud v páté sérii bude on ten vrchní frajer, myslím, že to co zmiňuješ nechají ladem.

Camulator (hodnocení, recenze)

Myslíte, že v nové řadě nějak vysvětlí to záhadné cosi, co Chuckovi ukázala máma v díle #4.7? Jak mu zablokovala Intersect  a oni to pak odblokovali otcovým notebookem. Pokud vím, tak Chuckovi máma akorát řekla, že jeho otec nikdy nechtěl, aby to viděl, pak mu to ukázala, blokla mu IS, pak mu ho o pár dílů dál odblokli a víc se tím už nikdo nezabýval. Takže doufám, že s tím mají scénáristé plány a že to nebyla jen taková pomůcka na vyplnění.

Isuzu

Isuzu (hodnocení, recenze)

Chuck si ma ziskal hlavne svojou uprimnou naivitou a neuvedomelym sarmom:D (v prvych seriach:), posledna seria bola naozaj slabsia ako predosle, ale "romantarna" ako tu bolo spominane mi vobec nevadila, pretoze som vztah Chuck-Sarah sledovala od zaciatku a velmi som sa tesila na ich svadbu. Ale zaver stvorky sa mi vobec nepaci...Morgan je sice fajn (nemam voci nemu averziu), ale intersect je podla mna len jeden a tym je Chuck. Inak to vobec nedava zmysel a neviem si predstavit Chucka ako niekde sedi v pevnosti odkial diriguje Morgana. No, dufam, ze tento "preslap" bude v prvych castiach napraveny a my dostaneme spat, to kvoli comu sme Chucka doteraz sledovali.

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

jestli ještě někdo neví, ta poslední 5. série bude mít 13 dílů. BTW Morgana taky moc nemusím, je takový křečovitě vtipný, oproti tomu Jeffster nemají chybu a kdyby měli více prostoru, bylo by to super (bezkonkurenční Mr. Roboto).

Redi

Redi (hodnocení, recenze)

4. sérka byla opravdu o ničem... jak tu někteří už psali, tak z akčníkomedie se stala jen romaňťárna... ale poslední (asi 3) díly byly parádní... v episodě s rodinou Volkofovýma jsem lapal po dechu, hlavně z Volkofa. Jinak celou tu serii (až na těch pár posledních dílů) zachraňoval jen Jeffster. Jinak teď koukám, že postava Lestera je na edně dost mizerně hodnocená... přesto, že jsou ty jeho repliky nejlepší... asi jsem divný, ale já nikdy moc rád nechodil se stádem.

davi.k (hodnocení, recenze)

Tak třeba budeme překvapený, z toho, co se vyklube :) (ikdyž spíš ne...).

Camulator (hodnocení, recenze)

Carljack:Koukal jsem na to kvůli Chuckovi, jenže toho zrušili, místo toho poběží na podzim první řada seriálu Morgan.

Prod1gy

Prod1gy (hodnocení, recenze)

Nevada: dobre ty :D ale chapu ze je to pro nej nejlepsi serial, pro moji babicku je zas nejlepsi serial Tisic a jedna noc, to je vec vkusu :)

Nevada

Nevada (hodnocení, recenze)

Protože mu věříš? Dostal jsi angažmá jako scénárista? I když... ledacos by to vysvětlovalo.

davi.k (hodnocení, recenze)

Nevím, jestli se mám nebo nemám těšit na pátou sérii (která bude až na podzim :/). Ale jsem rád, že bude poslední. Jinak: pro mě je asi nejlepší série Chucka ta třetí (hlavně ke konci).
Morgan - nevadí mi, ikdyž s intersectem v jeho hlavě se to nejspíš změní k horšímu...

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Giggs: Tak ono to není ani tak o tom, že usuzuju něco z toho, co jsem ještě neviděla. Já Morgana nesnáším, nikdy mi nepřišel vtipný. Spíš to byl takový stalker, který věci příliš komplikoval, a z toho prostě soudím, že pokud to takhle nechají, tak se mi to moc líbit nebude. Předpokládám, že jeho "humor" tam asi zůstane. Navíc už 4. série za moc nestála a nevím, nevím, jestli jsou schopní se zlepšit - zvlášť potom, co jim letos odešli dva nejlepší scénáristi.

Prod1gy

Prod1gy (hodnocení, recenze)

jo adam baldwin ten serial jakz takz jeste drzi nad vodou ale nebudu na to koukat jen kvuli 1 postave ktera se v kazdym dile objevi na 5 minut

Giggs

Giggs (hodnocení, recenze)

Je sranda, že ešte nikto novu seriu nevidel, ale všetci už vedia že to bude zle :).
Dobrych forov je tam sice pomenej, ale tie čo su stoja za to. Hlavne tie Caseyho hlašky.
"Russians. So many Russians." :D

Klenotka

Klenotka (hodnocení, recenze)

Ona ta poslední epizoda nebyla špatná (Timothy Dalton byl asi nejlepší hostující hvězda, jakou tam kdy měli), ale tím Morganem to zabili. U všech jeho "śpionských akcí" jsem v téhle sérii zavírala oči, protože to nebylo vtipné, ale trapné. Nevím, proč si tvůrci myslí, že tímhle něco vylepší. A jak čtu reakce i jinde, moc lidí z toho nemá právě radost. Bude to to samé jako v 1. sérii - jen s jinou postavou. Jenže zatímco Chuck byl přirozeně inteligentní, a jen měl spíš smůlu, Morgan je prostě...idiot.

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama