Ezra Miller se představí v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností. Barry Allen použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. (Vertical Entertainment)

Diskuze

PKD (hodnocení, recenze)

Ale hl., ze je priklepnuta WW 3 stejne babe, co vytlacila z tvurci vaginy ten klenot WW84. TO je u me teprve naser. :-)))))) To i tento film bude zrejme lepci. Heh.

jhr

Kdyz muze JarJar chystati negerskeho Nadcloveka, proc ne, hispanska Kara? Pro mne osobne, jeste dopadla docela dobre. Cekal jsem cernosku ci asiatku.

jhr

Vzhledem k aktuální situaci u warneru je bohužel mulziverzum logický krok. Nebude uvedené z důvodu nějaké plánu nebo nedej bože bože vize udržitelného DC multiverza s nějakým cílem, to je to warner neumí. Bohužel je to aby udělali za snyderem NAZDAR, a mohli dělat samostatné série bez návaznosti a provázanosti a vyššího cíle metodou pokus omyl, co se chytne to rozvinou a co ne to pod rouškou multiverza bude zahrabano pod koberec.. Tomu říkám plán a vize

jhr (hodnocení, recenze)

Nemyslím, že to dopadne dobře. Bude to velký guláš a pokud z toho bude propadák, DC a WB to způsobí velké trápení. Uvedení multivesmíru hned v první sólovce Flashe není příliš rozumné. Osobně bych byl raději, kdyby Supergirl v tomto filmu nebyla Kara, ale nějaká alternativní verze Supergirl, protože, aby měl Kal-El hispánskou sestřenku opravdu nedává moc smysl. Nejvíce mě zajímá co předvede Michael Keaton.

na příspěvěk reagoval Ratemus, PKD

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

MEGAJOHN

Omlazení je to poslední čeho bych se obával. Stačí se podívat na Samuela L. Jacksona v Captain Marvel. Nebo těch pár scén Michaela Douglase v Ant-Manovi.

MEGAJOHN

MEGAJOHN (hodnocení, recenze)

dragon94

Nevím, neznám :-D.

Dokážu si představit tak max nějakou vzpomínku, ale netuším jak by Nicholsna omladili...

Hlavně ať ho kvůli oživení nedají klonovat z jeho mrtvého těla...

na příspěvěk reagoval dragon94

PKD

Ber to tak že to vidělo pár lidí v žalostne kvalitě a hodnotilo to skutečně málo lidí

Ratemus

Tak mě to je celkem fuk, páč vyloženě fanda/znalec nejsem jak víš. Jen se mi ten pův. film vždycky líbil (nějaké ty staré MK jsem kdysi dávno též pařil, ale mě vždy více zajímaly horory a tak, takže pro mne osobně ta pořádná éra her začala až se Silent Hillem, nic proti Alone in the Dark, pochopitelně), páč II. byl/je sympatický a nic si nehraje. Jestli ho někdy zkouknu? Kdo ví....Jen mě to zaujalo, že už je hodnocení (datum prem. si nepamatuji), tak jsem tam hledal i tebe.;-)

Ratemus

Jasně. Sice to na 1.pohled nedává vůbec smysl, ale to není tvoje vina. ;-) Ještě že se v tom trochu orientuji. Trochu.

PKD

Mortal kombat je hlavně pro fanoušky, je tam hromada fanservise a hlavně, stalo to 50 mil. Je to akční béčko. Nečekej zázraky. Úspěch to bude a jsem přesvědčen že dvojka bude a dostane větší rozpočet

PKD

Ano, na nějakou provázanost rezignovali, budou samostatně oddělené série akorát nějak chtějí udělat multiverz Ligu s Pattinsonem ale zároveň i nejspíš Hourmanem, Gal z ww3 ale už ne té z Ligy snydera... Kokoti

Ratemus

P.s takže odteď co bude průser a že jich ještě bude, tak to svedou na multivesmír a bude. Chápu to správně?

Ratemus

Ajo, vlastně. Pořád zapomínám. No, kdo by se mi taky divil, že? A jak si tak čtu, nový MK asi nebude zrovna bomba. I když jsou zatím jen 4 komenty a ty se různí.;-)

PKD

Dceu aktuálně žádného Batmana nemá, ovšem warner dělá Pattinsona a Flash má otevřít multivesmir ovšem pouze pro Warner jelikož affleck by měl zůstat ve snyderverze na hbo max... Čili warner chce složit ligu z multivesmiru kdy se chce věnovat samostatným seriim a ty rozvíjet dle úspěchu a dle neúspěchu to prostě pod rouškou multiverza zahrabe pod koberec a pod tímto multiverzem bude i Pattinson z původního osazenstva má snad zůstat jen Gadot, Momoa a myslím že ještě jeden dva herci ale bude se kompletně ignorovat Snyder... Což vyvolává otázky zda např Gadot a Momoa budou jak v dceu tak v snyderverze... V dceu bude např Abramserzum,.. Je to celkem komplikované, Warner jsou kokoti že to takhle pojebali celé

na příspěvěk reagoval PKD, PKD

Ratemus

Ale the Batman není DCEU. Nebo ano? Jestli tedy nějaké DCEU vůbec existuje. Vlastně vím jen o Snyderverse. Tam jest aspoň trilogie. I když já do toho počítám i WW a Aquamana z důvodů, které jsou zřejmé.

PKD

Pattinson tam nebude ale je to jediný batman dceu s kterým může warner něco stavět...

Ratemus

Ale Patyzón tam nebude, ne? Tedy, ne že by mi to vadilo, ale já ty megaultrapropojené multivesmíry....no, co ti má říkati. V comicsech ještě občas ano, ale ve filmech a tv s., už ani ne. Stále nechápu, jak to může držeti pohromadě, smysluplně. A ta baba co to píše...ech. No...comment. Raději. Má tady očividně hafo fandů a já nemám náladu se s nimi hádati. P.s. to ale zn., že Joker by tam měl býti taky, haha. Jak by řekl on.;-)

na příspěvěk reagoval Ratemus, MEGAJOHN

Ratemus

To jsme 2. Zrovna včera (po 4. zkouknutí SCJL) jsem si vzpoměl na solo the Flash (což nebylo díky přítomnosti jeho film. představitele těžké;) a zkoušel si něco, nějak...představitit. A nic. Tma. Asi tak. Většinou si dokáži vytvořiti nějakou tu přibližnou vizi, ale tady to nejde. Což nutně nezn., že to je zlé znamení. U WW84 jsem si to představil už dopředu, a jak se mi to vyplatilo? :-/

PKD

Nějakou akci jistě předvede.. Já se na to těším už jen díky němu... Kara, no co ti na to mám říct. Tenhle film bude patlanec a spletenec všeho možného... Uvede mulziverzum aby mohl nabrat Pattinsona a zpracovat multiverz Ligu a nadobro se vysrat na snydera. Upřímně vůbec netuším co od tohoto čekat

na příspěvěk reagoval PKD, PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Hl. neposerte tu Karu...opět. O Keatona a spol, strach nemám. Ale tu babu nikdo z nás (předpokládám) nikde, nikdy, v ničem, neviděl. Hráti, myslím.

Ratemus

Tak já bych tedy nikdá nečekal. Heh. Akci a tak. Vím, že by to měla býti role typu Batman beyond. Na 2.str., proč by nemohl něco předvésti? Pokud to bude v rámci příběhu, tak nevidím důvod, proč by měl celý děj jen seděti na zadnici.;-) Není to dědula nad hrobem. Ale nečekám to, pochopitelně. O tomto prokletém projektu se stejně v podstatě nic neví, takže uvidíme, jak to nakonec bude. Esli něco předvede, nebo bude jen mentorovati. Nebo to bude plichta.

PKD

Obávám se že on nemá být Thomas Wayne ale starej Bruce, batman z burtonverza jelikož na place byl viděn batmobil z 1989. On je výbornej, bude to skvělý výkon o tom nepochybuji ale nečekej nějaké velké akce, měl by být prý něco jako Fury v mcu, takový mentor nebo co...

Ratemus

A proč by nepředvedl? To že hraje civilní roli, (což bylo i v MCU), neznamená , že ne. To jsem tím myslel. Já měl za to, že on má býti Thomas Wayne (a ten jest sakra mrazivý a temný víc, než nějaký záporák), ale už to tak nesleduji, tak jsem asi za blbouna, kdo ví? Heh.

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)