Ezra Miller se představí v roli Barryho Allena alias Flashe, který ve vůbec prvním samostatném filmu o superhrdinovi DC překonává hranice svých superschopností. Barry Allen použije svou superrychlost, aby změnil minulost, ale jeho pokus o záchranu rodiny vytvoří svět bez superhrdinů a donutí ho závodit o život, aby zachránil budoucnost. (Vertical Entertainment)

user1982

uprimne som cakal od toho dalsi odpad ala black adam, shazam 2 a pod. ale toto bolo vazne ze dobre a zabavne pozerat. neriesim ze hl protagonista ma rad "zakazane" veci (kto nie). Takze ako herca som si ho uzil, dej bol zaujimavi a batman len potesil. dokonca aj posledný batman :) efetky uplne super, dobre sa na to pozeralo a konecne bolo krasne ukazane ako flash prechadza cez dvere/steny. bolo mi to jasne, ale presne takto som si to predstavoval. ()

Radovan.Long

Mě tam Ezra Müler moc dobře sedí.Fakt jako by se pro tu roli narodil.Vůbec poslední DC universe heroes jsou mi sympatičtí.Marvel je vlastně s novými postavami pravý opak.DC je za mě teda teď v čele žebříčku "komiksových filmů".Možná že některé scény jsou až absurdní,jak už tu někdo psal,ale mě to ani nějak nevadilo.Čtyři hvězdičky určitě zaslouží! A jedna zajímavost je že v 47:26 se objeví s kouskem pizzy Nikolaj Coster-Waldau z "GoT ".Flash mu ten kousek v rychlosti sebere .) ()

LEFTFLANK

2. dám dve hviezdy za to utrpenie, čo si museli všetci na plátne odskákať s tým psychopatom. Možno si mnohí konečne vydýchnu keď už to konečne reštartli. PS: kto by mal vôbec chuť ísť po tomto na BB? yak PSS: pri spomienke na ten rehot alá Spongebob ma mrazí na chrbte brr ()

Blackcream

Tak jako jo. Film, který uzavírá jednu (ne zrovna povedenou) kapitolu se to dá zvládnout dokoukat. Hlavně tady díky velkému množství  cameo rolí a Batmanovi Michaela Keatona. Hlavní herec je pro mě hrozně nesympatický. CGI je tady tak špatné, že příště by to mohl dělat Pixar a vypadalo by to pravděpodobně lépe. Je zde kopec nelogičností, o kterých se zde nebudu raději rozepisovat, protože by to bylo na dlouho. Naopak je zde hezky vysvětlen koncept multivesmíru, to zase palec nahoru. Koukat se na to tedy dá, ale jen s přesvědčením, že to vážně chci vidět. ()

Nellaron

Opäť a znova - DC je niekde inde oproti Marvelu. Flash ma bavil či už humorom, zápletkou, aj tie efekty sa dali zhltnúť, dojímavou nôtou, ale aj odkazom, že s časovými slučkami sa radšej netreba zahrávať. A to všetko bez trápnych klišé. Ezra Miller dal Flashovi nezameniteľný charakter, nech už je ten herec v súkromnom živote akýkoľvek pako. No a to množstvo cameo návratov rôznych postáv sú čerešničky na torte, ktoré budú chutiť počas celého filmu. ()

Jimclark

Ne, promiňte, ale tohle já neberu. Proč hraje Batmana v každé časové linii pokaždé jiný herec? Vždyť je to snad pořád Bruce Wayne a nenarodil se jiným rodičům, tak proč by měl vypadat jinak? Já samozřejmě chápu, že se herci v rolích střídají, když zestárnou, nebo mají jiné projekty, ale ne v jednom filmu! U Spidermana jsem se nad tím taky zarazil, ale bral jsem to jen jako fanservice nad kterým se není třeba příliš pozastavovat. Jenže tady už to dost přehnali. A jak je sakra možné, že sedmdesátiletý Michael Keaton vypadá skoro líp, než před víc jak třiceti lety, když hrál Batmana poprvé, to mi taky hlava nebere (to měla být poklona). P.S. Ty efekty, když se zpomalil čas, nebo když nám představovali multivesmír, to bylo něco příšerného. Za 200 mega tohle? Aspoň je vidět, na čem se v rozpočtu šetřilo, protože ho asi z větší části utratili za ty zbytečné herce. ()

spar

Bol som veľmi zvedavý. Hlavne na comeback Keatona. Ale inak, mam z toho vláštny pocit. Bolo to o ničom a vlasne aj o ničom, farebne vybuchane dosť ale na nič. Cela ta séria po  prvej Justice lague, až na Aquamana, slabý premier ide do - preč. Uvidime co stym spravý stážca galaxie. ()

patient333

Nejde mi do hlavy, že Ezra Miller bol po všetkých svojich fuckupoch stále obsadený do flasha. Okrem toho, že to je jeden z najnepríjemnejšie pôsobiacich hercov, ktorého výkon nie je výsledkom hrania (aspoň podľa mňa), ale pravdepodobne vážnou mentálnou poruchou. Každopádne, ak si odmyslím hlavného hrdinu, tak flash pôsobil celkom zaujímavo. Respektíve scénar a réžia ma celkom príjemne prekvapili. Určite to nie je vyladené do dokonalosti, ale pôsobilo to sviežo a relatívne nepredvídateľne. Camea potešili, no to je čo sa týka plusov asi všetko. Digitálny bordel je známka DC v posledných rokoch, no to čo predviedli v úvodnej scéne to je fakt hnus a čo sa týka humoru, to dno by prerazilo mariansku priekopu. Flash mohol byť celkom dobrý film, ktorý by ukázal, že DC má na to robiť stále solídne komisovky, bohužiaľ to zapadne medzi priemerné snímky. A popravde? Ak nie je štúdio schopné vykopnúť tupca ako je Miller, dobre im tak. ()

Marcel25

V rámci možností asi dobré. Má to blbý scénar a pri vela veciach nemám ani potuchu ako fungujú, no je to hravé a miestami aj zábavné. ()

jirikzaboj

Tak plný a přitom tak prázdný film, ve kterém je opravdu jen málo věcí, které bych mohl hodnotit kladně. Scénář je hloupý, herci přehrávají a ten digitál je jeden z nejhorších, které jsem za posledních pár let viděl. CGI bych odpustil, kdyby měl alespoň nějakou tvůrčí kreativitu a nepohrával si s nevkusnými vtipy, jako například celá úvodní záchranná sekvence miminek. Fan Servis to asi nabízí, jen nejsem cílovka a nemám k těm postavám vůbec žádný vztah. Přesto mám pocit, že to je dost na omak, tedy naprosto uměle vystavěné. Potěšil Keaton, protože vím jak moc postavu Batmana miluje. Jsem rád, že DCEU končí. Přesto moc nevěřím tomu, že bude Gunn lepším startovačem, ale mužů jen doufat. ()

Elanornegra

Nemal som žiadne očakávania. Ezra Miller je fajn, ale často až príliš crazy. Úvodná akcia fajn, nič extra dokonca aj prvá polovica je viac menej slabšia až kym na scénu nepríde staro novy keaton ako Batman. V poslednej tretine to konečne začne lepšie šlapať a aj keď sú tam často rôzne slabšie momenty, vo finále je je to určite nad očakávania a tak tiež aj to finále, plne easter eggov, Nicolas Cage či Gorge Clooney ma zničili. Za veľmi slušný záver 75% ()

onosendai

Čekal jsem komiksovku, dostal jsem komiskovku. TBH lepší než filmy z MsheU, i když první třetina vypadá, jakože jí točil a psal někdo jinej. Scény s matkou super, humor po první třetině taky většinou fungoval. ()

los_ajajos

Po zdejších hodnocení jsem nečekala nic, a možná právě proto jsem si film užila. Ano, humor je nezřídka infantilní, CGI je často bordel a scénář kopíruje Marvelovský multivesmír, ale je to prostě jen barevný komiksový popcorn, kterému se dá (a mělo by se) leccos odpustit. Odsejpá to, umí si to udělat legraci samo ze sebe a Keaton je skvělý. Pokud beru Flashe jen jako jednorázovou guilty pleasure záležitost, na které se dál nehodlá stavět, jsem spokojená. Asi bych dala tři, kdyby místní hodnocení nebylo tak nízké. Hlavně kvůli němu ale dávám hvězdičku navíc za snahu. ()

mapar

Téměř dokonalý průměr, nebylo tam nic, co by mě vyloženě štvalo. Pokud jste jen trochu fanoušek DC, určitě na to mrkněte, bude to dobře strávený čas. Pokud ale nejste, není tu opravdu nic, ale opravdu nic, na co bych vás mohl nalákat. Je to dost šílený slepenec asi v jádru dobrých, ale dohromady zcela neladících částí. Michael Keaton potvrzuje, že on je ten jediný pravý Batman, i když v tomto filmu má jeho "dějový oblouk" asi tak 30 sekund. Dál už za pozornost stojí leda to, že některé trikové sekvence byly zjevně dělány ve Windows Malování. ()

Dieman

Začneme pozitivně. Není to takové dětské jako Green Lantern (2011). Není to podprůměrná ptákovina k žehlení na oddych jako Morbius (2022). Ale abych si to užil jako Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021), tak to ne. Je to průměrná podívaná s předvídatelným dějem. A jsem rád, že jsem ji viděl, protože alespoň dokáže pak člověk ocenit jiné kousky, které nemůsí dosahovat ani kvalit prvního železného muže, ale řadí se k těm lepším. Stojí to za zkouknutí a možná i více než jednou za život, ale že bych si z toho sedl na zadnici to ne. Zejména by mě zajímal důvod takového mizerného CGI. A to není poprvé, kdy vidím ve filmu něco kvality, jak když z dob kolem roku 2000. To Disney obsadil všechyn animační datacentra na dekádu dopředu, aby mohl dělat 3. remake Lvího krále? ()

m.a.t.a.

Autista Flash. Oka, ale proboha to uz fakt nemaji prachy na 3d? Fakt trapne, ze hodne zaberu je blbe svicena, blbe postprocess atd. Jinak plus za pokus o efekt motylich kridel. ()

Ferguson

Nejvíce mi na tom vadilo, že jsem se musel zase dívat na něco, co jsem viděl už v Muži z Oceli, tentokrát z jiné perspektivy. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

Jak to vypadá s budoucností Aquamana?

17.12.2023

Komiksový Blue Beetle má tragický start

Komiksový Blue Beetle má tragický start

20.08.2023

Warneři se sice můžou do konce rukou plácat po zádech za to, jak moc se jim vyplatila sázka na Barbie v režii Grety Gerwig s Margot Robbie v hlavní roli, jenže bokem růžového megahitu se studiu v… (více)