ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

Junglista

Takhle rozporuplný pocity sem neměl ani u Borata... chvilkama to bylo na ***** a pak zase na odpad... pár fórů naprosto geniálních, pak zase scéna, kdy sem měl chuť to vypnout... nejvíc mě asi rozsekal Wilhelm Schmidt :-)))))) ()

pajik

Pár hvězdiček za opravdové perly, které se sem tam ve scénkách skutečně objeví. Víc ale ne, protože co se týče děje... opakovaný vtip není vtipem, i když ho provedete sebeúchylněji. ()

AngiS odpad!

Tak počkat.. Odvážný humor? Co to jako má být? Oukej. Někdo se bavil, já už po deseti minutách málem s prominutím blila. Tohle je snad stokrát odpornější jak Borat. Tenhle člověk nění žádnej umělec, je to prostě absolutní skoro 40-ti letý hovado, co si hraje na vymatlanýho a neprosto nevtipnýho buzeranta. Nejsem žádná jeptiška, ale tohle byl prostě humus. Tohle mě nešokovalo, ani v nejmenším. ()

Greenpeacak

Zasmiať sa na tom dalo, ale velmi ľutujem, že som si to nepozrel skôr ako som si to pozrel s rodičmi a mojou starou mamou :D . Po zhliadnutý tohto filmu na mňa divne pozerali a ani sa nečudujem. Chvalabohu že som neišiel na Bruna do kina, pretože predstava, že tam na mňa vyskočí penis na plátno s rozmermi 17,6 x 8 metra a začne sa tam točiť, krútiť a nakoniec aj kričať je fakt už moc aj na mňa. Už som videl všeličo a všelikoho, ale porovnávať s niekým Bruna by bol zločin. Po zvážení všetkých aspektov som sa nakoniec rozhodol dať priemer 50% ()

Roman Albach

S. B. Cohen si nastavil Boratem laťku přeci jenom hodně vysoko. Tento typ "reality show" před pár lety trhal rekordy po celým světě. Proto jsem hodně očekával i od Bruna. Na youtube jsem koukal na hromadu videí a těšil jsem se, jak nám to nandá. Bohužel z mýho pohledu Bruno Borata nepřekonal. Je zde celá řada scén, u kterých jsem se smál, až jsem se za břicho popadal, taky pár scén, kdy jsem se cítil vážně trapně a obdivoval jsem Cohena, že do tohoto šel, a pár scén, který se nepovedly. Ale jako celek to funguje. Drsnější humor byste v roce 2009 určitě v kině nenašli. Ovšem pokud se červenáte už u Lásek jedné plavovlásky, tak nemůžu doporučit. ()

XdanteX

průhlednější poukazování na lidskou stupiditu a omezenost než u Borata...Až to někdy přichází o víru autentičnosti....každopádně mnohdy mnohem lepší trefy než u Borata. Nutno podotknout upozornění pro alfasamce kteří si podvědomě tak zcela nejsou jisti svoji sexualitou...mohlo by je to někdy i urazit:D ()

kedl

Na Borata to nemá (byl prostě originální), asi proto, že Bruno si hraje s ohněm víc než je zdrávo. Místy až nechutné zobrazení Gay komunity, je mi jasné na co chtěl Cohen poukázat, ale moc se mu to nepovedlo, neříkám, že jsem se nezasmál, ale spíš převažovali takové ty "suché vtipy bez šťávy" viz. narážka na Arnolada...BORAT 4EVER. ()

dopita

Některý hlody jsou poravdu famózní, moc jich ale není. Jenže jinak je film nudnej, trapnej a prostě o hovně. Sacha Baron Cohen je jako umělec odvážnej a v roli toho dementního imbecila dostatečně přesvědčivej, ale jeho pojmutí filmové komedie mě tentokrát zcela míjí. ()

DocBrown

Film se bohužel až příliš snaží kopírovat Borata, a snaží se to kompenzovat tím, že zachází až tak daleko, kam se ještě nikdo nevydal. Některé gagy výborné, některe na hranici trapnosti. Nejlepší asi interview s Fordem a teroristou a také závěrečný song. Němčina v českém dabingu je hrozná. ()

Janega

Neviem či ide o napodobeninu Borata alebo o jeho paródiu. Tak či onak nie je to zrovna vydarené. Celý humor filmu si zakladá na perverznosti všetkého druhu. Niekedy to padne na úrodnú pôdu a človek sa zasmeje, inokedy je to už prehnané. ()

Eamby odpad!

Asi postrádám smysl pro humor, nebo je to opravdu taková- až nepochopitelná a stupidní blbost, jak se zdá? ()

LittleMonste odpad!

Půlhodiny trvající mučení je u konce(déle jsem nevydržel). Nesnáším vše co je nějak spojeno s Německem/ Rakouskem - ať je to kultura, jazyk, historie. Nuda, nuda, znechucení, nuda ... (0% a kdybych mohl..jdu do mínusu) ()

HArna

Na začátku jsem chtěl hodnotit míň, ale to jak si nebere servítky k většině je fantastické. Pro mě Baron Cohen za posledních nějakých deset let točí nejlepší komedie. Bez přetvářky. Když například vznikne humor, tak ho následně zazdí neuvěřitelným podtextem v dobrém slova smyslu, kde v tu danou chvíli (řehtáte se víc) dává minulá scéna ABSOLUTNÍ SMYSL. Vtipy jsou načasovaný geniálně a to tak, že se v jedné scéně se řehtáte smíchy aby v následné byla myšlenka rozvinuta hlouběji. A to NENÁSILNĚ! Tohle je ze tří (Bruno, Borat, Diktátor) nejslabší film od Cohena, ale byla by mě hanba slabšího hodnocení!! A to v oblibě komedie moc nemám - 90% ()

Adramelech

Co to, WTF, mělo být? Jestli satira na buzíky, tak to beru. Je to sice poněkud nechutné, ale svým způsobem zábavné. V zajímavostech jsem se dočetl, že film je zakázaný na Ukrajině. Zajímalo by mě, jak tohle rozdýchalo třeba dosti katolické Polsko. ()

Crackonosc

Sacha Baron Cohen vzal z Borata všechno co fungovalo a bohužel i to co moc nefungovalo, jen se do toho oholil, převlík a změnil mateřskou zem i řeč. To co však dříve moc nefungovalo, je tu v mírně větším množství a to, co fungovalo skvěle, už není tak šokující a překvapivé, jako bývalo. V konečném důsledku je Brüno prosté navázání na Borata, které ale s každým dalším pokračováním ztrácí na kvalitě podobně jako série Saw. Pevně doufám, že si toto uvědomuje i sám tvůrce a nebude nás zasypávat dalšími a dalšími datadisky. ()

dezert

Není to tak úderný jako Borat, i když to má pár super věcí (a jednu geniální scénku: Bruno nabízí svůj pořad NBC. To bylo teda něco.) Ve spoustě věcí to je stejný jako Borat, ale nefunguje to tak jako Borat, protože Borat byl reálná postava (jasně, není reálnej, ale působil tak), na rozdíl od Bruna, což je jen nesympatickej gáj co se snaží prosadit. Scénky jako Bruno v armádě, Bruno na kurzu sebeobrany, Bruno spojenej s chlapíkem v něčem, co nevím jak se jmenuje, jsou dost promrhaný šance. Ani jedna z nich není vtipná, a působí spíš jako výplň aby to mělo aspoň 83 minut. Ale abych to jen nekritizoval: scény, kdy se chce nechat unýst a zastřelit, to už je minimálně za hranicí šílenství a Cohen hraje parádně. Divím se, že to na té motorce nenakotil do toho auta. A taky že ho neodstřelili. K tomu závěru není co dodat, snad jen to, že Slash má pěknou kytaru. Tu bych si dal taky. Určitě je to Fender, a když né Fender, tak to bude Gibson. Určitě něco z toho. Fakt pěkná kytara. Jo a ta swingers party ho musela hodně bolet. Nedivím se, že radši vyskočil z okna. Celkově tenhle film nejlíp vystihujou slova samotnýho Brüna: "No big deal, whatever." ()

MulaNula

Jakkoli mi Borat připadal směšný, todle je jiný šálek. Ne v té vtipné verzi. V té horší verzi, v té moc analní verzi, která mi doopravdy, i přes můj uchylný humor, nepřišla tak vtipná. Spíš vůbec vtipná. Omlouvám se, ale todle byl od S.B. Cohen krok vedle. Pár dobrých sekcí neudělá film prostě a on má navíc. ()

G_I_S_M_O

Sacha Baron Cohen je pro mě pan umělec, ovšem tento kousek už byl na mě až příliš :)) Navíc jsem si pořád lámal hlavu s tím, co mám brát jako nahrané, co jako skutečnost. Ali-g byl film, Borat byl skvělej, jelikož až na pár scének to nebylo hrané, tady mám dilema :) ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží