ČAUVES, ICH BIN BRUNO, HOLUB MÍRU! Nerad mluvím sám o sobě und stejně už asi všichni znáte, že ich bin největší rakouská gay celebrita od Arnolda Schwarzeneggera. Also, aspoň pár slov: Narodil jsem v Klagenfurt v Rakousku na počátku 80. let. Teď je mi 19 let. Ich bin Kozoh a umím nekakat šest dní po sobě – osm když jsem zamilován. Also dokážu hladce vstupovat do vody, obdržet masáž a vyprázdnit žaludek jakýmkoliv koncem. Nemusíte věřit, ale Bruno nikdy nebyl profi model. Toužím po životě, jaký mají všichni normální Rakušani: Postavit dům, pod ním sklep a v něm vychovat rodinu. Bruno vždy byl super cool und trendy. Ich bin první Rakušan s bulimií - v roku 1987, tři léta před Dianou. Když skončil školu, ich chtěl být tanečník und dostal roli ve videu "Rhythm is a Dancer" von Snap, ale den před natáčením dostal infekci z psích bobků - nepříjemná historie. Potom já dělal v nejvíc cool klubu ve Vídni - "Klub Apartheid". Půl rok na záchodcích, und pak povýšen na vyhazovače. Zde velmi vybraná klientela - jenom 0,2% lidí vpuštěno dovnitř. Zde já jedinkrát v životě zamilován - na sedm minut do Milli z "Milli und Vanilli" (na záchodcích). Zde si mě povšimli producenti největší kabel módní show "FunkyZeit" a já stal moderátorem. Und dann show slavil velký úspěch! Nyní FunkyZeit sledován skoro 7% gay bělochů mezi 17 a 23 let z celého Šlesvicko-Holštýnsko v Tyrolu. Also řeším mezinárodní konflikty (Blízký Východ: Židi versus Humus) und zaujímám velmi dobrou pozici na www.GayMehoSrdce.cz. No co, normálka. (oficiální text distributora)

michalkop odpad!

Zřejmě nejsem divák, na kterého Cohen ve filmu cílil. Na film jsem se podíval ze zvědavosti- Naštěstí jsem se na něj díval tak, že jsem ho mohl proskákat rychloposuvem. Nevím, na co si v tomto filmu Cohen hraje. Vzhledem k zařazení filmu do komedií, musím říct, že mě Bruno ani jednou nerozesmál a to od komedií kupodivu vyžaduji – aby mi rozveselily den. Je fakt, že Bruno je odvážně dílo, ale není v něm nic, kvůli čemu bych k němu vracel, nebo ho někomu doporučil. Leda, že bych ho chtěl otrávit. Borat byl aspoň originální, něčím nový. Ale toto je takové nijaké. A proto hodnotím jako ODPAD. ()

tuberatanka

Ako film to možno nestálo skoro za nič. Tri hviezdičky si to však zaslúži za fakt, že napriek tomu to má myšlienku a odkaz, a dá sa to brať ako kus umenia. Je to primitívne a geniálne zároveň. Cohen tu asi až príliš tlačí na pílu, niektoré scény boli refné a úderné, iné tam zase boli akoby "navyše". Humor ako z najlacnejšej pubertálnej komédie, ale film často plní svoj účel. Napriek tomu mi Borat v tomto smere prišiel o čosi účinnejší. Tu je humor miestami až príliš monotematický a občas mieri až príliš vedľa. ()

Jizi

Tři hvězdičky za tři epizody, které si to rozhodně zaslouží: co všechno nejsou ochotní udělat někteří američtí rodiče, jen aby se jejich dítě dostalo zaplaceno za fotografování; převýchova homosexuálů v USA; a nová cesta k míru na Blízkém východě - vy rádi hummus, my rádi hummus, tak proč nebýt kamarádi? ()

martvir odpad!

Po Boratovi som si poveda, že horšie to byť už nemôže, no Bruno sa stal hádam jediným filmom, čo som nedopozeral do konca, dokonca som vydržal pozerať kratšie ako reklamy počas filmu v telke. Niekomu sa daný humor páči, no u mňa zašiel za pomyslenú hranicu tak ďaleko, že aj hviezdy na oblohe sú čo by kameňom dohodil. Zhodnotiť celý film neviem, nemôžem, nechcem, lebo som ho nedopozeral a ani to nemienim! ()

rene75

Shoduji se s Tetsuem - toto není fim, je to spíš provokace, performance, instalace a kdovíco ještě. A taky magořina. Ale dnešní svět stejná magořina? ()

chaosteory

Sasha potřetí a nejhůř. Z celého filmu si zpětně pamatuji akorát 3 věci. Úvod, ve kterém zní hudba Scooteru, pak "penisový" tanec a nakonec ten úprk před blondýnou. Toť vše. Ali i Borat byli dokonalí, originální svým vlastním způsobem a vtipní. Bruno je jen chabý derivát Cohenova potenciálu. ()

Mr.Hackels

Hrůza! Po super Boratovi přijde tohle zklamání. Jediná vtipná část byla s O.J. po příletu a v talk show. Jinak se to nedalo. S velkou námahou jsem to dokoukal. Jedna trapnost střídá druhou. ()

Keys1 odpad!

HNUS či ODPAD, iné slová na tuto zvrhlosť nenachádzam . Milujem Borata ale toto bola zapredaná trapošina !!! ()

1892 odpad!

Ako som sa tešil na tento film po skvostnom Boratovi, tak veľmi som bol z neho sklamaný. Možno som sa zle vyspal, ale toto sa Cohenovi vôbec nepodarilo. Samé penisy, análne otvory a myšlienka? V análnom otvore... ()

zekon

Borat to sice není, ale průměrná zábava ano. Dostat do takové věci ale esa jako Bono, John, Sting, nejvíc mě vzala Paula Abdul, to je síla :) Opět spousta skrytých narážek a vtipů, které se musí najít a skvěle se trefuje do konkrétních osob. ()

Mort09

Úspěšně dějový model z Borata dostal nový homosexuální háv a vyrazil opět bavit. Bohužel se mu to nedaří tak dobře jako jeho Kazašskému předchůdci. Brunovi totiž chybí silnější dějová linka. V podstatě je to několik krátkých komických scének propojených slabým příběhem o tom, že hlavní hrdina zoufale touží být slavný. Jednotlivé „vtipné situace“ jsou sice velmi povedené a nezřídka kdy se otevřeně vysmívají některým společenským jevům (konkurz na focení miminek je fakt pecka), jako celek však působí dost televizně. 50% ()

Monniques odpad!

Borat byl i vtipný, ale toto! Toto už je někde jinde a Cohen je fakt magor. Nechápu proč tam musí být takových nechutných scén. Bylo mi z toho šoufl akorát. To se mi absolutně nelíbilo. Po delší době něco hodnotím odpadově a troufám si říct, že i zaslouženě. Už nikdy víckrát! ()

Lucerok

Musím uznat, že střelenější film jsem ještě neviděla! Na druhou stranu se opravdu objevilo pár scének, u kterých jsem se od srdce zasmála. Vidět to už znovu ale nechci! :D ()

zero_zelo

absolutně netušim, jak hodnotit takovýdle filmy :) mě ten člověk neuvěřitelně rozčiluje, ale zase naprosto obdivuju ten smysl pro humor a recesi, s jakou se dokáže ztrapňovat. ačkoli se to zdá naprosto, ale naprosto primitivní fekální a debilní, možná tomu tak úplně není. mě je placama i trapně na to koukat, jenže to je asi vono :))) takže dávám tři, protože nevim :)) ()

Patroxi

jedna z dalších fakt teplých ujetých kravin ... některý scénky byli vtipné ale některé až že by to fakt do filmu nemělo patřit ... ()

Beetle.ltx

Pokud se vám líbí film Borat, bude se vám možná líbit i tenhle film. Podle mě Borat celkem ušel, ale Bruno se mi nijak extra nelíbí. Možná jsem jen stará na tyhle filmy, ve kterých se snaží si udělat srandu z nějaké menšiny. Mému 13 letému bratrovi se Bruno líbil, dokonce na něj koukal několikrát, ale mě k tomu už nikdo nedonutí. Musím ale uznat, že se ve filmu objevilo pár vtipů, kterým jsem se musela zasmát. Proto také hodnotím 3*. ()

cowee odpad!

Tohle by byl asi poslední film, který bych viděl v kině. Přestávám chápat lidstvo, odvezte mě na Mars, mezi normální tvory. Rozpočet se evidentně rozdal na uplácení lidí, aby se společensky znemožnili, když se v tomto amatérském "filmu" vyskytnou. Prosím vás, nekoukejte se na tento film, ztratíte všechny iluze o kinematografii. ()

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

Fresh Film Fest 2010 o krok blíž!

11.08.2010

Jim Carrey je drzý Francouz

Jim Carrey je drzý Francouz

20.07.2010

Tak tahle spolupráce vypadá slibně. Dlouho připravovanou komedii Pierre Pierre s Jimem Carreym měl původně režírovat sám velký uctívaný Jason Reitman. I na něj však byl scénář zřejmě příliš hardcore,… (více)

Brüno chce vyhrát Eurovizi

Brüno chce vyhrát Eurovizi

06.08.2009

Písničková soutěž Eurovize je sama osobě nevýslovná komedie – a teď si ji navíc vezme na mušku Sacha Baron Cohen, který momentálně řádí v kinech jako rakouský teplouš Brüno. Scénárista Borata Dan… (více)

Festival nad řekou se blíží

Festival nad řekou se blíží