Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

darkrobyk

,,Jsme nejlepší! Žerem napalm, chčijem oheň!" Celovečerní klip s výbornou muzikou (např. Kazy, Vistalence, Roxy Saint...), pohlednými, vesměs silikonovými, kozatkami svíjejícími se u tyče a gejzíry krve. Zábavný film, který utíká hlavně díky hudbě a zombie scénám. Striptýzová nuda se změní v momentě, kdy jedna ze zombie tanečnic osloví diváka:,,Seš milej, snědla bych tě zaživa, pojď..." A krvavý tanec, stripteas a orgie mohou začít. Vtipný je souboj dvou konkurentek, začínající vaginální střelbou golfových míčků a kulečníkových koulí a končící odtrháváním svaloviny z celého těla.... Líbily se mi zpěvačka Roxy Saint představující goth tanečnici Lilith (nu, vypadala spíše jako Marylin Manson), ruská vysloužilá děva vzpomínající na vlast i Freddy bez masky. Tož:,,Ať jste štastni jako vešky...hmmm...tak blešky, no..." ()

SOLOM.

Po včerejším zápase s Kanadou jsem potřeboval nějakou vzpruhu, protože žádné velké „vzrůšo“ naši kluci nepředvedli a tak jsem sáhnul po dlouho přehlíženém kousku ve své hororové sbírce. Kašlal jsem na to, že jde o zombie film, které moc nemusím, ale to už víte. No a jelikož tu „hraje“ moje oblíbená Jenna, byla to jasná volba. Navíc se mi líbila scénáristova myšlenka vyplodit něco nevídaného, tím myslím zombie striptérky – to se jen tak nevidí. Bohužel jsem velmi brzo pochopil, že kromě nahých koz a natřásajících se zadků mne tu nezaujme asi nic. On byl tenhle snímek stejně více méně postavený jen na tom, což byla škoda (pro hororového fandu). Takže jsem se hodinu a půl nudil jako prase a jediným zpestřením byla vážně jen ta erotika, což je dost málo. I sám velký Englund už má nejlepší léta za sebou, poslední dobou proto bere většinou role v samé „sračce“. Normálně bych asi hodně nízké hodnocení, ale když já mám pro dámu (která se jmenuje stejně jako mé oblíbené pití) velkou slabost. ()

Smok

Mám pocit, že tohto roku sa rorztrhlo jedno veľké filmové zombie vrece. Ale pohoda, zombíkov neni nikdy dosť. Pre tentoraz hororová komédia s megadrsným komandom, ktoré "žere napalm a chčije oheň" a partičkou zombifikovaných striptérok. Mimo iné som sa dozvedel, že hulitba od zombie striptérky nedopadá dobre a zo ženského pohlavného orgánu sa DAJÚ strieľať biliardové gule :-D K tomu pekné tanečnice ( teda len pokým neprišlo na zombifikáciu), proste úlet ako sviňa. Good. ()

topi

Ze začátku mě to moc nebralo a měl jsem chut´ to vypnout, ale v průběhu děje se mě to celkem zalíbilo. Je to béčko jak prase, hrozní herci, trapný dialogy, přehnané vtipkování, některý hrozný počítačový efekty. Ovšem film obsahuje i pár velice dobře zvládnutých gore scén, které se střídají s už míň povedenými digitálními triky, které zas ale nejsou nejhorší. Nejvíc mě pobavila " střílecí " scéna, kdy jedna zombie striptérka si narve do pochvy kulečníkové koule a odstřeluje druhou zombici, haha, to byla fakt prdel. Anebo když peněz chamtivý šéf striptérskýho podniku (Freddy Krueger) dostane specialitu zombie striptérek - tanec na tváři. Fuj!! Není to špatnej film, takovej výplach, kterej ale nenudí. ()

J*A*S*M

Hehe, soft porno pro nekrofily. Hororovými fanoušky s napětím očekávaný brak dopadl o trochu lépe, než jsem si myslel - tzn. dalo se na něj dívat. Englundovi šly role podivínských úchylů vždycky a nejinak je tomu zde, tudíž se stal s přehledem největším kladem celého filmu, ostatní herci odvádí výkony typické pro špatná béčka. Docela povedené jsou masky, což se ale nedá říci o tricích, ty jsou naopak skutečně příšerné. Příběh je, dá se říci, inovativní - že se právě zde setkáme s další vývojovou formou filmového zombíka, to jsem opravdu nečekal. Suma sumárum, Zombie Strippers nejsou žádným velkým překvapením - sběratelé filmových úletů si je na sto procent seženou, ostatní radši ruce pryč! Ano, je to hrozná kravina, ale nenudí, takže 45%. ()

• Jedná se o první film Jenny Jameson po odchodu z pornoprůmyslu. (Tochal)
  • První nakažený voják se jmenoval Byrdflought, což bylo myšleno jako slovní hříčka na epidemii ptačí chřipky, v anglickém jazyce bird flu. (facojurka)
  • Film byl natočen za pouhých 18 dní. (facojurka)