Transformers: Pomsta poražených

• USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

Diskuze

Kryton (hodnocení, recenze)

Transformersfans: Pomsta uražených :D Tady by mohl klidně vzniknout film podle diskuze

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2byfo: Lego je úžasná věc, kámoš nemá v pokoji nic jiného. Jako největší výzvu bere postavit křižníky z SW.

byfo

byfo (hodnocení, recenze)

tož já se přiznám,že doma mám lego za asi 15 tisíc................když jsem byl malej,tak jsem tak 8 let na narozky a vánoce nedostával nic jinýho :) Ale vyhrál jsem si s tím jak dělo,hrál jsem si s ním každej den,takže tohle nebyly vyhozený prachy.Lego je úžasná věc pro malý děcka.

jojo33 (hodnocení, recenze)

Na Boxooficemojo.com zatial zo cca.100 hodnoteni znamka : A- .Hadam to nie je az take zle,ludia!

Jango_Fett

Jango_Fett (hodnocení, recenze)

Přesně tak souhlasím s VEVEXXXXX. Tony.cs - Někteří tu ze mě dělají boha? To snad ne, nepřeháněj. Maximálně jsou fandové toho co dělám. Já tě neodsuzuji, každého baví něco jiného. Kdyby jsme byli všichni stejní tak budeme jak kloni a bude na tom světě pěkná nuda. J

ak řikal VEVEXXXX špatně se to vysvětluje, je to takový "feeling". Můžu ti jen říct pár příkladů co k tomu lidi dokope. U někoho sběratelská vášeň začne v dětsví, že sbíral a hrál si s figurkama a teď v tom jenom pokračuje (bez toho hraní :D) a někdo si třeba koupí hlavního hrdinu z nějakého filmu a teď si říka, sakra měl bych k němu mít i ty další z jeho týmu. Tak postupně dokoupí ostatní a pak si řekně...sakra a co ty záporáci....a jede to dál :). U mě je toho od všeho trochu.

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

Tony.cs: pokud jsem to správně pochopila, tak příspěvky o Jangově sbírce byly z velké části myšleny ironicky, a bohužel jsi zase nejspíš doplatil na to, že nedokážeš pochopit pravý smysl příspěvků zde na diskuzi.

jojo33 (hodnocení, recenze)

VEVEXXXXXX : Ospravedjnujem sa za vcerajsi prispevok voci tebe,trochu som to prepiskol...Nemal som celkovo vcera dobru naladu,tak som bol protivny.Hlavne kvoli tomu,ze sa tesim na najocakavanejsi film roka a mrzi ma,ze to s nim takto zatial vyzera...BTW : Posledny prispevok si velice vystihl...

Tony.cs (hodnocení, recenze)

já jsem někoho urazil, nebo jsem ho odsuzoval? Už podruhé jsem se zeptal co z toho má?! Nepadla jediná urážka. Až budu urážet, poznáš to snadno. Jsem vesnickej buran a podle toho se umím i vyjadřovat. A pravda dělám taky nesmyslný věci. Třeba cvičím, zpívám a učím se hrát na kytaru. Ale pořád mi přijde, že z toho něco mám. Neodsuzuju ho, ale nechápu proč tu z něj někteří dělají poloboha, kvůli sbírce hraček!? Myslím, že to píšu už potřetí. jen se táži a odpovědí se mi nedostává, jen velikých oblouků.

VEVEXXXXX

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

Tony.cs: Co se týče urážení někoho, za to že něco sbírá, tak s tebou úbec nesouhlasim. Většina lidí, ať už v mládí....nebo kdykoli, něco sbírala. De o ten pocit, ani se to nedá moc popsat....když máš něco, co ostatní nemaj, něco vzácného, postupně se ti to rozrůstá....Pochopíš to pouze pokud to někdy zažiješ.
Je jasný, že všichni lidi na to nejsou a nevidí v tom smysl. Ale odsuzovat někoho za něco co je vcelku přirozený? Vem si kolik ty sám děláš nesmyslných věcí. Někdo sleduje filmy a někomu to příde jako nesmysl a ztráta času. Někdo hraje fotbal a někdo nechápe co to má za smysl se honit po louce za míčem.
Je ignorantský odsuzovat někoho zrovna kůli tomuhle.

jojo33 (hodnocení, recenze)

Ospravedlnujem sa ak niekoho vytacam,ze som napisal o tom gayovi,ale nemozem sa pozerat na to, ako tu niekto pise,ze zbieranie figurok je gayne...Kazdy ma pravo na nejaku zalubu a nemal by ho preto odsudzovat.Je to ubohe...............!!!

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Jango_Fett: jen jsem řekl, že jsi udal blbou výmluvu. S tím co jsi napsal se obrať na Civala. A to s figurkami pořád nechápu. Já prostě nedokážu pochopit, jak někoho může bavit sbírat cokoli. Prostě mám na to jiný názor a není to pro mě podstatné. A systém nezlepšíš, všude je to stejný. A o americe (kde pravděpodobně figurky sbírají nejvíc) je taky známo, že je to zaostalej a pologramotnej národ. Česká republika už pár let není sto let za opicema, jen jsou pořád lidi, kteří si to myslí, protože uvažují jako ty. Co je v zahraničí to je IN. ee do toho mě netahej. Radši mi vysvětli jaký potěšení máž z toho sbírání. Co ti dává tu radost? Ty prachy co za to vyhodíš? Celková cena sbírky? Nebo prostě jen že to máš doma seřazený v poličce a můžeš se tím chlubit? Nevim, nechápu, jsem mimo. Radši končím, jsem asi divnej. Někteří tě tu obdivují, tak bude chyba ve mě. Jdu si oholit hlavu a vzhůru na pochod.

pugs

pugs (hodnocení, recenze)

Kryton: Ja mám ešte všetkých aj s ich zbraňami:-) Chýba mi z hlavnej partičky len sensei Trieska:-)

Kryton (hodnocení, recenze)

pugs: přesně tak :D :) Měl jsem Donatella a brácha Leonarda. Ve třídě jsme si stím vyblbli. Nostalgie :) Super už se tu hází nadávky jako (doslova) teplý brambor :D !!!! Tohle nemá chybu tady !!!!

Příspěvek byl smazán administrátorem.

pugs

pugs (hodnocení, recenze)

Ja mám Lego Bionicle a taktiež NInja korytnački:-D To bola klasa:-)

jojo33 (hodnocení, recenze)

Smejki,ty si tu ten najvacsi gay :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Jango_Fett

Jango_Fett (hodnocení, recenze)

Tony.cs - Tak mi nejde pravopis, no a co má být. Tím se nedokazuje inteligence dotyčné osoby. Je mnoho lidí kterým nejde pravopis a vynikají v něčem jiném nebo toho dokázali víc jak ti co z v něm vynikali. Bože Tony když sbírám figurky neznamená že nemůžu normálně žít, tohle je spestření tak všedního dementního života ve kterém se někteří lidi tak utápí a staví to na první místo a ve finále na smrtelné posteli zjistí že stejně v něm nic nedokázali, že prostě byli jen jeden z tisíců mravenců dělníků v tomhle stupidním systému. Neříkám že v něm něco dokážu, že se vyhoupnu nad ty ostatní, nicméně si ho umím aspoň spřijemnit.

Česká replublika je ve sbírání figurek sto let za opicema - Smejki nám zde dal typický příklad.

Kryton (hodnocení, recenze)

Já mám akorát postavičky želvy ninja někde v krabici :D a ještě tak maximalně postavičky z kinder vajíček :D

Hurley

Hurley (hodnocení, recenze)

Nechcete založit speciální klub na Facebooku? Tady už to začíná být docela opruz.

Kryton (hodnocení, recenze)

Tý jojo ono je to tady jako ve školce :D Vykašlu se na film a budu radši sledovat jen diskuzi. :D Myslím, ze kdybych udělal diskuzi po filmu mezi dětma tak by se člověk divil jak sofistikovaná diskuze by to byla.

Tony.cs (hodnocení, recenze)

Ze seriálu Krok za krokem. "Vidíš Brandone, jednou budeš stavět přesně takový modely jako tvůj táta." ... "To asi těžko tati, já budu vědět jak žít." ... Tak asi tak nějak bych na to odpověděl. ... Mimochodem, každý občas udělá v psaní chybu, ale když píšu tak určitě podvědomě. Takže to byla blbá výmluva

Připravte se na novou Transformeří trilogii

08.03.2010

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)