Reklama

Reklama

Transformers: Pomsta poražených

  • USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
Trailer 2
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Hrají:

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)
(další profese)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

(více)

Diskuze

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2sniper18: V tom máš pravdu, že jsem vstoupil tak náhle do diskuze o kvalitách. Jinde jsem měl s Jakkobem rozjeté téma o kvalitě dabingu, tak jsem se automaticky pochlubil i zde na důkaz toho, že to je zlo. Slovenský asi bude taky bída.

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

st.ranger- aj tak teraz absolútne nechápem, čo má český dabing spoločné s kvalitami filmu. A nepamätám sa, že by tu niekto niekedy chválil dabing, takže neviem, čo máš zase za dôkazy.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Jakkob: Ono se snažit debatovat se slepcem jako jsi ty je ohromně těžké, ale to už jsem ti zdůvodnil několikrát předtím. Když se ale zastavíš pouze na podanou formou, hledíš pouze na obal a ne obsah.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To st.ranger: Já sem v poho. Nikoho se tu nesnažím přesvědčit o své pravdě, nikomu nenadávám, nikoho neponižuju nadávkama či narážkama v commentech a tak dále - já to nemám za potřebí! Ty důkazy o své pravdě zřejmě máš, neřikám že nee, ale taky sem řekl, že se o tom budu bavit aspoň trochu na úrovni, nikoli stylem jako ty!

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2retzrz: To je jenom takový důkaz pro ty, kdo zaslepeně hovoří o perfektním dabingu a nepřipustí, že by zde mohla být nějaká chyba.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2retzrz: Demolishor a generál vyslovují Fallen jako Fón a Soundwavea dabují dva herci.

2Jakkob: Co to zase plácáš za nesmysly? Aroganci v plné síle akorát předvádíš ty. Snažíš se mi oporavat v případě, kdy mám v rukávu nepopíratelné důkazy, co si asi o tobě pomyslím v takové chvíli? Že si idiot.

Ještě jsem vytáhl volume, tady je upravená verze, ať je ten shit řádně slyšet.
http://rapidshare.com/files/303792874/Rotf_Shit_Dabing_volume_up.rar

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To st.ranger: Jde o to, aby jsi nakonec nebyl ty sám ten, o koho nebude mít nikdo zájem - svým přístupem a chováním jsi k tomu den ode dne blíž a blíž, ale to si zřejmě nejsi schopen při své aroganci uznat, nebo ano?

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2Jakkob: Klidně, o takové jako ty nemám zájem. Naduté a zaslepené.

Jinak popisek k mp3:

1. Demolishorova poslední slova - Zde je slyšet nádherná výslovnost Fón, i když mi to ze začátku přišlo jako On.
2. Fón znovu povstane - Potvrzení, že je výslovnost tragická
3. Soundwave potvrzuje příjem - 1. hlas pro Soundwavea
4. Decepticoni, mobilizace - 2. hlas pro Soundwavea

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To st.ranger: Jak jsem už jedou psal - až to budeš prezentovat jako normální člověk, tak jak se sluší a patří, potom klidně, ale do té doby to pro mě neexistuje. Diskuze by měla být na úrovni a to co tu předvádíš je pravý opak toho, jak by to mělo vypadat, takže děkuju, ale nemám zájem...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Rocky62: Jj, vím že budou - já to sleduju ;-)
To Manhattan: To není tak docela jistý - může to dopadnout dobře a je hloupost to hned odsoudit...

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Drnqonovic: OKi, tak srovnáváte série, ale nemyslíte si, že vzhledm k tomu, že TFka mají zatím jen dva díly a třeba aji SZ má dílů 4, SP také 4, Indy už má také 4 díly... Zkrátka je to takový nefér, nemyslíte? Řekněme neobjektivní... Je docela možný, že TF 3ky budou velmi dobré a celou sérii zase vyzvednou nahoru... Třeba - já nevím. Ale pokud porovnávat sérii, počkal bych na třetí díl a pak bych to už aji já porovnal s čitým svědomím...

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

myslim ze u oscaru se urcite nerozhoduji podle toho, kdo dal nejvetsi prachy za efekty a to hraje take svou roli ..

Drnqonovic

Drnqonovic (hodnocení, recenze)

Jakkob: Pochopitelně, že filmy rozdílných žánrů se srovnávat nedají. (Resp. dají, ale to tu rozebírat opravdu nebudu) My tu porovnáváme TF2 s různými sériemi, a jakkoliv mám TF filmy rád, 2 trochu zaostala, a kvalitativně na spoustu dalších vyjmenovaných filmů nemá, SZ a mnoho dalších. Jasně, je to oddychovka, ALE!

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Drnqonovic: Já se nevymlouvám - nemám z čeho ani důvod se vymlouvat a pokud se zmýlím, sem ochotenk uznat svojí chybu - sem taky jenom člověk... Pokud se tedy vrátíme k těm Oskarům, tak cena za nejlepší film je pro porutu v rámci rozhodnutí nejnáročnější - znamená to prozkoumání a ohodnocení všech aspektů filmu a nejen to... A proto to je asi ze všech těch nominací ta nej! Ale to, co tu předvátíte zde se s tímhle rozhodně porovnat nedá a jelikož sme všici laici a né fimový odborníci, je zcela zestný tu zarputile tvrdit, že filmy z různých kategorií se daj v poho porovnat, protože nedají, pokud bys to chtěl mít skutečně co nejvěrohodnější, tak opravdu nedají...

Drnqonovic

Drnqonovic (hodnocení, recenze)

Jakkob: Jenže my se celou dobu bavíme o filmu jako celke, o kameře, střihu a podobných věcech nepadlo ani slovo, takže se nevykrucuj.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To mi bohužel moc neřiká, ale práce je to kvalitní, o tom žádná...

BlaXxer

BlaXxer (hodnocení, recenze)

Pracovalo na tom viacej štúdií: Image Engine, Weta Digital, Zoic a Embassy

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Tak v rámci triků jde o to, že to sjou stále jenom triky a byť to v TFkách a aji D9ce vypaád suprově, stále je poznat že to jsou triky... Neim jestli se dožijeme doby, kdy to bude skrz počítač a pomocí triků vypadat jako v reálu, ale každopádně by to bylo SUPER! Jinak roboti v TFkách jsou dílem ILM a to jsou v rámci triků Ti nej mistři! Neim kdo dělal triky a efekty v D9ce...

BlaXxer

BlaXxer (hodnocení, recenze)

Pozeral som si niektoré bitevné scény a pripadalo mi niekedy, že animácie majú málo FPS akoby potrhávali a veľmi jasne je vidieť, že ide o triky čo v jednotke som nikdy nepostrehol. Inak ked porovnám napr. District 9 s TF2 tak mi mimozemsťania pripadli oveľa reálnejšie spracovaní ako tunajší roboti a aj akcia bola prehľadná, čo pri fightoch medzi decep. a autobotmi sa nedá povedať.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Však sem řekl v "drtivé většině", což vede k tomu, že se vymlouvat nemusím, páč sem o téhle kategorii samozřejmě věděl ;-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Oskary jsou jedna věc, ale to co se tu předvádí nemá s oskarama nic společného - není to ani na stejné úrovni, ani o tom samém atd. Navíc v drtivé většině nominací se posuzuje jen ta určitá úloha či práce, čili kamera, zvuk atd. a tyto věci se mezi sebou porovnávat samozřejmě mohou...

Drnqonovic

Drnqonovic (hodnocení, recenze)

Tak asi takhle: Kdyby se nedaly srovnávat žánry, Oscary a podobné ceny by neměly smysl. Tečka.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To Manhattan: Obecně lze porovnávat vše se vším - OK, ale filmů a obzvláště u filmů se zcela jiným zaměřením to jde opravdu těžko a proto tu také jsou ty žánry a podle toho se filmy do těch žánrů řadí a v rámci řánru si filmy také porovnávají - porovnávat dva zcela odlišné filmy jako tady je zcestné, hloupé a naprosto bezúčelové...

Související novinky

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky

08.03.2010

Většina filmových fanoušků bude nejspíš z “prohry” Avatara zklamaná. Není ovšem na škodu, že dala Akademie přednost filmu, který nejenže nebyl ani v nejmenším zamýšlený jako \"oscarový\", ale jeho… (více)

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)

Reklama

Reklama