Reklama

Reklama

Transformers: Pomsta poražených

  • USA Transformers: Revenge of the Fallen (více)
Trailer 3
USA, 2009, 150 min (Alternativní 144 min)

Režie:

Michael Bay

Kamera:

Ben Seresin

Hrají:

Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro, Ramon Rodriguez, Kevin Dunn, Julie White, Isabel Lucas, Matthew Marsden, Michael Papajohn (více)
(další profese)

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons... (TV Prima)

(více)

Diskuze

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

TheDarKnig: Tomu nevěřím. Pokud jsou argumenty obou stran normální a rozumné (žádné nesmyslné žvásty o subjektivitě a objektivitě), tak je s ním vždy pohodová domluva.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

No, tady to vřelo DÁVNO před tím, než jsem tu vůbec přišel ;-) A mnozí odsaď utíkali se slovi díků, když sem se kecama by ranger nenechal odradit. Takže asi takhle... Hanyou ostatně jen slepě kryje rangera, když mu už teče do bot, kor jsou to taky pěkný kecy - nadávat nadává tak max. ranger a sama Hanyou, já nee a když už, tak až po tom, co si někdo z nich začne a to je rozdíl... !

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

ne, ja ted nejak neresim, co jde a nejde, jen sem proste konstatoval, ze kde na sebe narazite (i kdyz treba jen reagujes, to ti nijak neberu), tam vzdycky nahle stoupne rychlost pribyvani novych postů.. nic vic.. ale jak sem taky napsal, nemaji zadnou vypovedni hodnotu, v tom mas pravdu, ze kde se bavime osamocene, tam uz je diskuze o necem jinem. Ale nemuzu ani rict, ze kdyz se se st.rangerem setkam nekde u filmu, kde se nase nazory nelisi, jde to i s nim.. jen tam, kde s nim nekdo nesouhlasi, je problem

Hanyou

Hanyou (hodnocení, recenze)

TheDarKnig : hodnotíš to jako film, ze kterého jsi viděl tak posledních 10 minut. Jakkob začal prudit mnohem dříve a nenechal se odradit ani ignorací. Jeho názory, kolikrát ani s filmem nesouvisí. Jen si potřebuje zanadávat.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jako bys nevěděl, že já jen reaguju, zatímco ranger zavdává podměty ;-) Víš sám dobře že bez něj to jde, s ním už nee... Ostatně to se tu už x-krát potvrdilo, nebo ne?

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

jak vidim, Jakkob a st.ranger dohromady tvori spolehlivy tym (firmu??).. tam kde se objevi, si muze byt diskuze jista, ze bude obohacena o dalsich par desitek prispevku, nez se jejich energie a chut vycerpaji.. pro ty diskuze, co nutne tohle potrebuji, je to radostna novina. Jediny zadrhel je, ze prispevky, kterymi dotycny profil zaplnuji, nejsou prilis energeticky (nebo jinak??) výživné

VEVEXXXXX

VEVEXXXXX (hodnocení, recenze)

A: "Seš kretén"
B: "Je to věc názoru, každý to vidí jinak, je na každým jak se rozhodne"
A: "Dickkobe, debile"

Pořád stejnej scénář :D Když porovkuješ globálně, tak prosim Rangere... Ale tyhle tisíce osobních keců si nechce na osobní poštu.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jistě, ano, samozřejmě... Známe :-D Ještě něco dalšího? ;-)

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Známe tebe, mega dicku dicků, Dickkobe. A poslední věta na konec nebude? Nezklam, ať je tu zase na pár dní tvé velení.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

A nejen to... Ranger si použije to, co se mu zrovna hodí, nebo totálně přepíše to, co napal někdo jinej, předělá to tak, jak se mu to hodí a následne to použije ;-) Toho sem si už mnohokrát všimnul... Nic nového pod sluncem, ranger jen rád manipuluje s tím, s čím může, jen aby mu to hrálo do karet...

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

St.ranger.Ale má Jakkob pravdu,ty si to u daného filmu robíš tak,ako sa ti to páči a vyhovuje ti to.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

*THUMBS UP* rangere, *THUMBS UP* - teď si to skutečně uvedl na pravou míru. Větší kokotinu skutečně nikdo jinej nevymyslí ;-) Bravo, cena za nej trotla má svého vítěze - gratulujme panu rangerovi... :-D

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Protože, ty jedna zabedněná pikslo kytu, když jsem to uvedl jako výsměch, tak se toho ne jeden hňup i s tebou chytli, takzvaná návnada na pitomce a přesně jak jsem čekal, tys zase nepochopil o čem je řeč. Dál si hnij doma, asociální neoblíbená existence, napiš další poslední slovo nakonec, aby sem zase na několik dní nikdo nepřispíval.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Hlavně že tady rangere tvrdíš, jak to vážně nebereš, ale jen co se Ti to hodí, tak se s Malinama jako nějakou hodnotnou cenou oháníš... Řekněme tam, kde Ti to zrovna nevoní... Naopak tam, kde ano, tak je ta cena zase na nic... That's quite interesting :-D

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

2bat55: Nic vážně neberu, jen se směji tomu, jak vážně to berou jiné. Uvedl jsem jen, že si to tenhle sračkový film zasloužil, nic víc. Veškeré ceny jsou akorát k tomu, aby DVD daného titulu mělo nálepku, nic víc.

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

St.ranger:Nedivím sa ti,že sa ti moja ikona nepáči,ale však čo,mne áno.Tak MTV treba nebraď úplne vážne.A tie maliny by si tiež vážne brať nemal,sú to ceny o ničom s ničím.Proste trapošina.

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

bat55: Už jsem to tu říkal kdysi, celkově mě zrovna ceny MTV přijdou k smíchu, třeba tahle: Cena za nejlepší film, který jsme ještě neviděli. Má to nějakou logiku? A máš pěkně hnusnýho Avaconthara.

2DaliX: Nehlasoval, nezajímá mě to a ničím už se daný film pro mě lepším či horším nestane.

2VEVEXXXXXX: Některé kousky jsem zatím neviděl a ani nedokážu v takovéhle kategorii zhodnotit, co je opravdu kvalitní polibek. Tipuji, že to vyhraje Avaconthas.

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

St.ranger:A prečo by nemohli byť nominované?Mohli,ale pripadá ti to smešné.Však jasné,keď sa ti to nepáči,tak je to potom blbústka....

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Já se taky zasmál a hned několikrát - na film jako jsou Transformers přeci nejdu brečet, ale smát se a užívat si to a to maximálně a tak to také bylo... A nebyl sem zdaleka jedinej...

Bat55

Bat55 (hodnocení, recenze)

Jakkob:Skvele som sa odreagoval a zasmial u tohto filmu.A akčné scény jednoducho užíval :-)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Jak se řeklo, je to věc názoru a ten má každej jinej - v TFkách to nebylo nic tak děsnýho už jen proto, že v dnešním světě a i v televizi jsou daleko horší a sprostější věci než to, co bylo v TF 2kách. Naprosto malý zlo, oproti tomu, co se děje kolem. Tady to byla spíše taková až parodie na ten svět kolem a i na tu situaci. Chápu že někomu to může přijít přemrštěné, ale obecně vzato to žádnej extrém není... Já s tím už jen pro tenhle fakt problém nemám...

sniper18

sniper18 (hodnocení, recenze)

Presne, mne to tiež veľmi prekáža. Nikdy som nevidel žiadne Prcičky, pretože tento typ filmu a humoru mi vadí, ale aj tak ho musím znášať vo filme o robotoch. A preto sa tu vždy musím maximálne sústrediť, aby som pri tých scénach nemyslel, aby som sa nemusel len zbytočne rozčuľovať. Ale tá akcia, audiovizuál a Bayova réžia ma našťastie dokážu uspokojiť natoľko, aby som to ostatné moc nevnímal.

Související novinky

Připravte se na novou Transformeří trilogii

Připravte se na novou Transformeří trilogii

13.04.2014

Michaelu Bayovi (Skála, Mizerové) původně přišli roboti, kteří se v hraném filmu skládají na auta, jako velice hloupý nápad. Nakonec se ale Transformers přeci jen ujal a započal tak velkou… (více)

OSCAR 2010 - výsledky

OSCAR 2010 - výsledky

08.03.2010

Většina filmových fanoušků bude nejspíš z “prohry” Avatara zklamaná. Není ovšem na škodu, že dala Akademie přednost filmu, který nejenže nebyl ani v nejmenším zamýšlený jako \"oscarový\", ale jeho… (více)

Na Transformers 3 se už pracuje

Na Transformers 3 se už pracuje

03.10.2009

Michael Bay několik týdnů tvrdil, že si potřebuje od mimozemských robotů odpočinout a než se pustí do třetí části, natočí si „osobnější filmeček“ Pain & Gain. Jenomže Transformers: Pomsta… (více)

Shia a miliardová soudní pře

Shia a miliardová soudní pře

03.12.2008

John Grisham = bestseller. Tečka. Není potřeba se o tom obšírněji rozepisovat. Z knih slavného autora právnických thrillerů se na světě doposud prodalo odhadem asi 235 milionů výtisků, takže na jeho… (více)

Reklama

Reklama