Hobit: Neočekávaná cesta

• USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)

Diskuze

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

TAMEHEMP: Tak to je originální nápad!
Já tipuju Medděda, kde by se Gandalfovo vyprávění hodilo na zopakování předchozího děje, aneb seriálové "v minulých dílech jste viděli". Je to i zhruba v půlce knihy..

TheGrayOne

TheGrayOne (hodnocení, recenze)

moviesfan: Nebude to tak, stejně jako to tak nebylo u Pána Prstenů. Jackson říkal, že to musí fungovat jako samostatnej film a ne to useknout v napínavým momentu a "to be continued"... To by byla hovadina.
Midloch1: Druhá část "smyšlená" nebude, to už je asi rok stará spekulace. Bude to normálně rozdělená knížka obohacená o události, o kterých Tolkien psal jinde.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Carljack: Taky jsem to říkal,  že kdyby mělo být ve filmu vše, muselo by mít Společenstvo délku jako celá triologie. Naštěstí takovej Tom  nebo Vrbák nebyli pro další děj nijak důležití.  Spíše mě mrzelo že tam nedaly na konci vymetení kraje, tahle část by mohla být zajímavá ale co naděláme.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

islanzadi

islanzadi (hodnocení, recenze)

Pokud to rozdělí v nějaké napínavé části, tak fakt nevím, jak to do toho pokračování vydržím. :D Asi si pořídím metr a budu kousíčky odstříhávat do premiéry.

Midloch1

Midloch1 (hodnocení, recenze)

movieband: Tak, tak, myslím ale, že scéna se sudy by se hodila do druhého filmu, aby to skončilo dramaticky zajetím, všichni v žalářích a Bilbo je opět sám.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

dluho sem to nevydržal :D ...
Midloch1: podle mě ta 1 část skončí u elfů nebo jak sa to menuje v knížce Osvobozené sudy :)

Midloch1

Midloch1 (hodnocení, recenze)

Lidi, mluvíte mi z duše. Strašně se těším, ale to už víte. :-) Jsem zvědavý na rozdělení dvou filmů, kde skončí první. Ač nerad (kvůli napětí a nedočkavosti), tak doufám, že Šmak a bitva Pěti armád bude ve druhém filmu jako vrchol. Něco mi říká, že první film skončí při zajetí trpalíků elfy v Temném hvozdu...nevím. Někde jsem četl, že by snad druhý film měl být komplet "smyšlený" - z dodatků a jako příběh k provázání s Pánem Prstenů. Jinde se zas uvádí, že obě části budou komplet dějem v knize + souběžné události ve Středozemi čerpané z dotatků, rozdělené napůl. Uvídíme, jdu ustřihnou další dílek z metru :-D :-)))

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

Už se vážně nemůžu dočkat. Sice je zatím ještě poměrně dlouhá doba do premiéry, ale věřím, že to bude kvalitní podívaná a zážitek. Dneska se pustím znovu do Pána Prstenů.

Kaufman

Kaufman (hodnocení, recenze)

Na začátku Pána prstenů je mladej Bilbo oblečenej do Modrýho kabátku a ted koukám, že ve stejný scéně bude mít Freeman asi vínovej kabátek ... docela škola (jedině že by chtěli použít nějaký filt obrazu pro tmavou jeskyni)

Camulator

Camulator (hodnocení, recenze)

Carljack: Proč tě neudivuje, že ve Společenstvu, ve filmu, není setkání s Tomem Bombadillem? Nebo, že Frodo nepředal Pytlíkům ze Sáčkova Dno pytle? Atd., Atd.?

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

Carljack: pretože sa film nebude držať čisto knihy, ale bude obohatený o ďalšie zážitky, ktoré sa odohrávajú v tom čase.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Yangus

Yangus (hodnocení, recenze)

Obnoveno.
Oin, Gloin, Dwalin, Thorin, Bifur, Balin, Fili, Dori, Kili,  Bofur,  Nori, Bombur, Ori
Ori se mě stále moc nezdá, jinak dobrý.

MarwinProt

MarwinProt (hodnocení, recenze)

Ellesime: Taky to tak vidím =),určitě mi to ten zážitek nezmenší, jen po každém takovém videu se člověk musí dávat půl dne dohromady :D =). On nás "Pídžej" ještě pěkně potrápí, ale potom to teprve budou pravé Vánoce. :-)

sankacoffee

sankacoffee (hodnocení, recenze)

Lidi, dejte vědět pokud byste našli to třetí video aspoň s anglickými titulkami, zatím ho nemůžu najít...a na české už jsem rezignoval, ty budou až o vánocích....nejdřív.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

hej lidi asi sa po přečtení příspěvku od TheGreyOne pro Arbitera na téhle dikuzi snáď už neobjevim .. je fakt že si každý vyžíráme různé věci z filmu ... toš zdarec a přežijte to šeci do premiéry v klidu hlavně v ty poslední dny :)

Gwaihir

Gwaihir (hodnocení, recenze)

Mě to tedy zážitek z kina také určitě nezmenší, takže se už těším na další ochutnávku. :-) Jestli někdo z přítomných vydrží to odříkání až do konce, tak si vyslouží mou hlubokou poklonu. :-) Mimochodem, docela zajímavé bude sledovat, jak s námi ta natěšenost bude cloumat až budeme odpočítávat poslední týdny a dny.

Ellesime

Ellesime (hodnocení, recenze)

TheGrayOne: Podle mě teda to, že se teď rozplývám nad videama s Gandalfem, Galadriel a spol.  rozhodně nezmenší můj kinozážitek, ale proti gustu :)) Spíš je to ještě horší, protože teď se neskutečně těším a musím ještě rok a půl vydržet :)) Tak hodně štěstí ve výdrži, já bych to nedala :))

macejo

macejo (hodnocení, recenze)

Hrozne sa tešim! Už teraz odpočítavám dni do premiery totho filmu!

Chipešek

Chipešek (hodnocení, recenze)

Midloch1: ty už tam chvíli jsou .. fotky jsem si na(ne)štěstí nezakázal, ale bez videa to vydržím až do sladké odměny

Arbiter

Arbiter (hodnocení, recenze)

Amani: Tak o tom popřemýšlej. Mám i svou žehličku! :o)
TheGrayOneKass: No na ten první díl jsem chvilinku jednim okem koukl, ale tam byl jen Peter, to se nepočítá

Shakers

Shakers (hodnocení, recenze)

sallyann: presne tak nad tým som rozmýšľal aj ja.Bude to pekne dojemné keď sa Howardovi opäť podarí zložiť tak skvelú hudbu ako pri LOTR.

sallyann

sallyann (hodnocení, recenze)

SPOILER SPOILER SPOILER: Já tu tak obdivuju trpaslíky a až teď mi došlo, že se vlastně ve 2. díle budeme muset s některými rozloučit. A zrovna s těmi, co se mi zamlouvali nejvíc! Sakra! KONEC SPOILERU.

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021