Hobit: Neočekávaná cesta

• USA The Hobbit: An Unexpected Journey (více)

Diskuze

Calminaion (hodnocení, recenze)

Midloch1 : Myslím, že pri úvodnom pohľade na bilba by to mohlo potichu zaznieť.  Ale taltiež mi je jasné , že Bilbo ,  Thorin a spol. budú mať svoj vlastný motív , no ešte uvidíme aký.

Shakers (hodnocení, recenze)

Ištván87: presne tak ako vravíš.A na hudbe už určite pracuje.Tuším že pred rokom sa to tu už spomínalo, že Shore už začal na tom makať.
Calminaion: tak tak

Midloch1

Midloch1 (hodnocení, recenze)

Calminaion: To je myslím ústřední motiv Společenstva a ten tam snad nezazní. Myslím, že parta 13ti trpaslíků s Bilbem a Gandalfem bude mít nový hudební motiv a zazní naplno zase při výšlapu po horách nebo při vyváznutí z nebezpečí, jako to bylo při přechodu Společentva přes hory a schody Khazad Dum.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Rozhodně jsem pro nvou hudbu a maximálně jeden nebo dva odkazy na starej soundtrack... Myslím že to není hodno Howarda Shorea, aby se jenom naprosto vykrádal... Hlavně doufám že už na tom soundtrackem dělá teď, protože na Pánovi prstenů dělal šíleně dlouho...

Calminaion (hodnocení, recenze)

Shakers : Taktiež na Esgaroth , Osamelú horu , orlov ,  trpaslíkov zo Železných hôr , Temnohvozd , Dol Guldur , Smauga atď . V LOTR má každé miesto a každý národ svoju osobitnú zvučku :)

Chipešek

Chipešek (hodnocení, recenze)

samozřejmě, že určitý rukopis se zachová, ale čím bude hudba odlišnější, tím líp .. jsem třeba rád, že do premiéry je času dost a Shore má dost prostoru, takže nebude potřeba recyklovat jen staré osvědčené motivy
k tomu konci: výprava dojde k temnému hvozdu, bilbo řekne něco jako "nebojte se, však ten les někde musí mít někde konec", postupně se zvedá kamera a hvozd sahá kam oko dohlédne ...klapka,  titulky a aplaus x)

Shakers (hodnocení, recenze)

Inak som zvedavý akú hudbu vymyslí pre trpaslíkov, pretože každý národ má v podstate svoju zvučku (hobbiti, rohan, gondor, elfovia, mordor, isengard)

Shakers (hodnocení, recenze)

moviesfan: Jackson chce aby hudba čo najviac nadväzovala na LOTR, takže v podobnom duchu to bude určite.

Calminaion (hodnocení, recenze)

Shakers : Samozrejme , že 90 % soundtracku budú úplne nové motívy , ale len tak z nostalgie by mohli zaznieť aj staré dobré prvky z Lotr. Shore to určite zvládne , nesklamal ma ani pri jednej časti , a pri jeho hudbe mi vždy behajú zimomriavky po chrbte.

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

Shakers: Taky si myslím, že je to nepřekonatelné a nejsem si jist, jestli umístí nějaké části z LOTR. Možná bych byl pro úplně novou hudbu ovšem v podobném duchu.

Shakers (hodnocení, recenze)

Calminaion: ja by som bol rád keby Shore vymyslel opäť niečo geniálne, pár prvkov by samozrejme ostať ale mohlo.Som zvedavý ako si poradí s hudbou, pretože to čo vytvoril pre LOTR je skoro až neprekonateľné.

Shakers (hodnocení, recenze)

Cheyenne236: áno na to som zvedavý aj ja.Napr. či kraj bude mať rovnakú hudbu, alebo aspoň podobnú.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Ištván87

Ištván87 (hodnocení, recenze)

Carljack: To je jenom ve filmu... To si vymyslel Peter Jackson s oběma scénáristkami... V knížce tohle není, takže je v pořádku že to tam nemáš...

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

Calminaion: tak to jsme dva. Bylo by fajn, kdyby někdo na profilu udělal tipovačku na možný konec:-)

Calminaion (hodnocení, recenze)

skôr by som bol za to , aby  jednotka vyvrcholila vyhnaním Nekromanta z Dol Gulduru a skončila by napokon pri Bilbovi , ako pomaly pláva po prúde rieky na sude. Nebolo by moc dobré keby boli v dvojke natlačené dve epické bitky.

Shakers (hodnocení, recenze)

Gar-mogoth: ja by som povedal že by to mohlo skončiť po Mededovi - pred temný hvozdom.Pohlad na temný hvoz a  - to be continued.Ako napr. v LOTR 1

AndreyCSFD

AndreyCSFD (hodnocení, recenze)

ideální konečný záběr by byl jak Bilbo odplouvá na soudku do západu slunce ...:-)

Hank90

Hank90 (hodnocení, recenze)

Možno na konci prvej časti Biela rada vyženie Saurona s Dol Gulduru

Gar-mogoth

Gar-mogoth (hodnocení, recenze)

Zajetí trpaslíků by fungavalo jako zajímavý dramatický konec, příchod k Meddědovi(můj názor) zase jako dobrá rekapitulace děje. Na odpověď si asi budeme muset počkat až do kina.

movieband

movieband (hodnocení, recenze)

u zajetí trpaslíků to ,, končí '' i v knížce ... takže to asi tak aj ve filmu bude ....

TheGrayOne

TheGrayOne (hodnocení, recenze)

Tak mě napadá, že Peter je mistr proměn. Jednou je zaoblenej, potom je podvyživenej, za pár tejdnů je zase jako váleček:)

moviesfan

moviesfan (hodnocení, recenze)

TheGrayOne: Aha, tak to se omlouvám. Ušlo mi to, ale u mě je prakticky jedno jak bude zakončena první část. Druhou si nenechám ujít tak jako tak.

Pán prstenů mění majitele

Pán prstenů mění majitele

19.08.2022

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

Práva na Pána prstenů jsou opět na prodej

10.02.2022

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021