Zohan: Krycí jméno Kadeřník

• USA You Don't Mess with the Zohan (více)
USA, 2008, 113 min

Režie:

Dennis Dugan

Kamera:

Michael Barrett

MareT.

Je to ten druh komedie, kde je všechno vyhnáno do extrému. Vtipy se jednou povedly jednou zase ne, ale konec je spletenec hordy nesmyslů a to pohřbilo film hlouběji, než jsem dokázal snést. ()

cab

Tentokrat mi nova komedie od (Adam Sandler) nesedla. Celou dobu jsem kroutil hlavou a nastesti jsem mel film jako doplnujici kulisu, protoze jinak bych nevydrzel. 15% ()

AngiS

Proč se někdo snaží být tak strašně moooooc vtipnej... Dle mýho to zasahovalo až do vrcholu trapnosti, ubohosti a z části nehutnosti. Normální vtipný scény se obejvily opravdu málokdy.. Pro mě je tohle styl humoru pro prostý omezence.. Jsem ráda, že jsem se ujistila, že Sandler byl o třídu lepší například ve filmu "Volání o pomoc". ()

AdamesWWE

[7/10] Bláznivá komédia kde sa o humor stará väčšinou iba Sandler a je tu neskutočne veľa vtipných situcií, ktoré vznikajú pri každej príležitosti a nieje tu priestor pre nudné scényô. Námet skvelý, originálny, výborne spracovaný. Akási podobnosť k Boratovi tam je, ale Adam Sandler zahral Zohana s takou ľahkostou, že je to šialene pohodová komédia. ()

Oxy

I vy jedni bručouni! Nezničitelný klaďas s nejčistějšími vlastnostmi, jedna absurdní scéna za druhou, tucty hlášek, srandovní východní přůzvuk, splnění svého snu, odhalení skutečného nepřítele... Je toho hodně... Od ostatních amerických stupidních komerčních komedií se to rozhodně liší. Jednou za čas je potřeba povolit kravaty... "where are you from?" "Im fchrom Chaustralia" "Really?" "Yes yes, Changaroo" ()

dopita

Sandlerův humor mám docela rád a i jeho filmy jsou vesměs dobře koukatelný. Ovšem tenhle film není vtipnej ani náhodou. Je nudnej, trapnej a odpudivej. Jinýmy slovy sračka která nemá žádnou úroveň. ()

tom.nosek

Naprosto přepálená akční parodie. Ale o tom to je. Po práci pěkně vypnout mozek a podívat se na totální hovadinu. Samozřejmě, že jsou ve filmu i slabší chvíle, stejně tak jako stopáž je trošku delší. Jenomže stačí postava Roba Schneidera a jsem schopen to všechno odpustit. Tomu navíc pomáhá "disco, disco!", Fizzy Bubblech, cokoliv s hummusem a všechny možné východní přízvuky. ()

D.i.d.i.

Celou první půlku sem si řikal, že tohle je film na 5*, ale pak se bohužel cosi stalo, a film přestal bejt tak vtipnej a pořád víc a víc roztahanej s pořád víc a víc hluchýma místama, bohužel :( Rozhodně to ale špatná komedie neni. ()

Káronoš

Adam "chlupatej pták" Sandler jako šílený kadeřník ve stylu Chucka Norise v naprosto ulítlé, svěží, letní a typické "sandlerovce", ovšem s poněkud více neetickým přístupem, než je zdrávo (to však dělá tuto oddechovku naprosto cool). Zohan nám hned z kraje předvede, že jako jediný umí napočítat do nekonečna (a to hned 3x). Po sléze ochutnáme špetku jeho obdivuhodného sentimentu s menší dávkou nezkrotné touhy po postarších dámách a nakonec narazíme na jeho chlupatého "plejtváka" alá recept „jak se to ženskejm líbí po izraelsku". Já si Zohana velice oblíbil a hltal mu každé slovo, které ze své nevymáchané huby vypustil a musím říci, že jsem se vrchovatě pobavil, až do největší sytosti. Ovšem, nic netrvá věčně a čím více se snímek blížil konci, tím více jsem se nudil a ostrý humor se mi začínal protivit. Příběh byl (očekávaně) velice slabý a předvýdatelný (jako u většiny podobných komedií byl prostě „na jedno brdo"), ale o to tu (ani zdaleka) nešlo. Hlavní účel byl prostě pobavit a to se Adamovi sakramensky povedlo. Smích zcela vyhrával nad trapností, čehož si u těchto komedíí cením nejvíce. Zohane, si borec:-) Hodnocení: 7.5/10. ()

Angelino

Veľmi povrchné, gýčové, trápno - komické a sexistické, no stále udržiavajúce potrebnú dynamiku. A presne na niečo také som mal náladu. U mňa 85%. ()

ThomasL

Opět jedna z povedenějších komedií Adama Sandlera. Obzvlášť dokud byl Zohan v Izraeli, tak jsem umíral smíchy. Hlavně u absolutně absurdních akčních scén. Jenže pak přijede do Ameriky a začíná být trochu trapný. Hlavně v kadeřnictví. Sere pes, že má nejchlupatějšího čuráka, ale proč proboha musel souložit s tak starýma ženskýma? Nemusely být nějak přehnaně atraktivní, jen mohly být prostě mladší (přišlo mi to dost nechutné). No jo, jenomže pak přišly problémy, Zohan jde do akce a už je to zase jako na začátku. Doporučuju podívat se na to v originálu kvůli přízvuku, jakým Zohan mluví, protože zlatý český dabing to podle mého názoru opět zkurví. ()

Haymar

Dost nevyvážený film: perfektní rozjezd VS. finále znatelně ztrácející dech... hromada skvělých gagů VS. dost trapných (až téměř fekálních) scének... skvělé a správně "společensky nekorektní" dialogy VS. spousta balastu, moralizování a patosu (hlavně v závěru)... Jinak Sandler skvělý jako vždy (navíc s parádním účesem, vousy a libidem), pozadu za ním rozhodně nezůstává ani správně ujetej Turturro, ale stejně jsem se po celou dobu nemohl zbavit dojmu, až nezdravé inspirace Austinem Powersem... Bohužel naprosto otřesný je zde český dabing (jednoznačně doporučuji originál!) a dost sráží celkové vyznění filmu - i spoustu fórků. ()

Schuldiner

Na začátku jsem se docela slušně nasmál, ale asi tak od půlky nastala nuda, občasně protknutá nějakým tím decentním žertíkem, ale jako celek je to film, který bych nikomu nedoporučil.. ()

Lionheart

Celkem dobrá komedie trochu ve stylu Borata (samozřejmě mnohem lepší) s vtipnými akčními scénami a trochu s přehnaně mnoha odkazy na sex. Místy se tam objevuje "zamaskovaná" kritika USA v přístupu k přistěhovalcům. Nejlepší ale byl taxikář Rob Schneider se svojí kozičkou. ()