Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Nail

Po delší době jsem si sehnal druhou sérii a musim říct, že je horší než první. Nevim zda to je hercema, kteří mi vůbec nesedli hlavně ten ind nebo humorem, který mi říká asi tak jako umývání koupelny. Nějaký ten frk se tam našel, ale tim to moc nezachraňuje. ()

LojZza

V soucasne dobe nejlepsi komedialni serial ve vysilani. Kazdy z dilu je vyborny a zadny nespada do skatulky "prumer". (budto jsou epizody dobre, skvele nebo vynikajici :) ) Jim Parsons pravem dostal Globus za bozsky otravneho Sheldona. ()

nikushaa

Seriál o štyroch fyzikoch? To ma nemôže baviť ... vravela som si. Ale len do chvíle, kým som si pustila pilotný diel TBBT. A odvtedy som už verný fanúšik. Partia štyroch géniov je vtipná už sama a sebe, ale keď sa k nim pridá aj blondínka Penny, tak to už nemá chybu. Treba však uznať, že Big Bang by nebol, tým čím je, bez Sheldona – asi jednej z najlepších seriálových postáv vôbec. Zbožňujem jeho hlášky, pohyby, mimiku, konverzácie s Penny, snahu o pochopenie sarkazmu, Soft Kitty a proste všetko. The Big Bang Theory je výborný sitcom, no Priateľov neprekoná, lebo už teraz sa objavujú epizódy, ktoré sú trochu slabšie. Ale ešte stále je to na 5* Uvidím, či si úroveň udrží. Budem v to dúfať :) ()

Pingu

Jasně že je to skvělej seriál :DD , tahle partička intelektuálních vědátorů, pracujících ve stejné firmě, ozdobená drahokamem jménem Penny mně dosud nikdy nezklamala !!! Když to vezmem popořadě, tak v čele partičky stojí Sheldon - Mr. Bean v mladším vydání :DD Narozdíl od skutečnýho Mr. Beana však Sheldon stojí na úplně opačném pólu vývoje lidského druhu, nebo si to o sobě alespoň myslí :o)). Pak tu máme jeho spolubydlícího Leonarda, bezmezně a beznadějně zamilovaného do sousedky Penny a pak je tu Penny - Penny je nádherná kost od naproti, s kterou by se nechtěl na celém světě vyspat snad jen Sheldon :)). Dalším členem partičky je Howard Wolowitz, inženýr kterej má na práci mimojiné i modul brázdící krajinu Marsu a vyspal by se rád asi s každou holkou kterou potká... samozřejmě včetně Penny :DD A nakonec jsem si nechal moji nejoblíbenější postavu, kterou je Rajesh Koothrappali - ind, který ztrácí řeč v přítomnosti atraktivních žen. Časem se sice zjistí, že tento problém dokáže překonat blíže neurčené množství alkoholu, což se však neslučuje úplně s Rajeshovou vírou .... Pro mně největší komik z celé party !!! Jednoznačně dávám všechny čtyři palce nahoru !!! *** Sheldon Cooper je bůůůůh !!!! :)) *** ()

Fat'Fatal

Hodnocení po třetí sérii Lehce nadprůměrný sitcom o partičce geeků a sexbombě od vedle... Postavy jsou dobré a skvěle zahrané (hlavně Howard), ale je to víceméně na jedno brdo pořád, Leonard chce získat Penny, ale nedaří se mu to, vždycky se tam někdo připlete nebo mu to zkazí Sheldon atd. Některé kousky mě sice uchvátily že jsem se tlemil solidně, ale jejich kadence není tak častá. Update po třetí sérii: Jako jo, Penny už skončila v náručí Leonardově, ale pořád je to takové na jedno brdo, opravdu málokdy si pamatuju nějaký legendární díl, ani nějaké úryvky mi v hlavě neskončí, a to je u sitcomu špatně. Nejlepší postavou pro mě zůstává Howard, přijde mi z nich nejnormálnější z pohledu dělání si srandy z někoho a hlavně jeho rozhovory s mámou jsou skvělý :) Na třech hvězdách zůstávám. Ještě mě čeká 4. série. // Sleduji v originálním znění s titulky. ()

pepa3rd

Z počátku jsem k tomuto seriálu přistupoval trošku s nedůvěrou, ale počínaje druhým dílem se pomalu začal sunout na mém žebříčku stále výše až stanul na pomyslném vrcholu současnosti. Už teď se neskutečně rád vracím ke starším dílům a objevuji v nich stále mnoho nového humoru a velmi se těším na pokračování. Nejdůležitější je, že seriál s každým novým dílem v kvalitách stále roste a má co nabídnout. Díky "reprízám" na prima cool jsem si dokonce i na cz dabing zvykl :). No, prostrě zasloužených 100 % :) ()

Jakubik

Musím se přiznat ale ze začátku mě tento seriál nějak zvlášť neoslovil ba naopak ve mě vytvořil odpor. Jenomže mé oblíbené seriály znám již nazpaměť a tak jsem chtěl vidět něco nového a na ráně byl BBT. Přes prvopočátky kdy mě neuvěřitelně Sheldon s... (samozřejmě je tam naschvál jinak by to nebylo ono) sem se přes tuto nenávist přenesl a na Shellyho jsem si zvyknul :-) sleduji seriál s CZ dubingem takže jsem teď na konci 3 řady a musím říct, že úroveň seriálu zůstává na vysoké úrovni a vždy se parádně bavím. Původně jsem 5 hvězd dát nechtěl ale nakonec je dám a seriál jsem si zařadil mezi oblíbené tak doufám, že to tvůrci nepokazej. ()

zedemx

Sitcom tBBT určitě každý zná. Jakmile jsem se začal na tenhle sitcom dívat, přišla k tomu i éra How I met your mother. Oba dva seriály jsem žral a netrpělivě čekal na překlad dalších dílů. Bohužel a zárověň díky bohu za to, že mě přestal HIMYM bavit, nedokázal překonávat nastavenou laťku. The BBT svou laťku naštěstí nastavuje a zároveň bravůrně překonává. Role jsou odehrané stoprocentně. Není snad IŤáka, co by neznal Sheldona Coopera a jeho slavné "Bazzinga". 5/5 ()

MrGregor

Musím se přiznat, že nerozumím některým nízkým hodnocením uživatelů... chápu, že někoho tento typ humoru nemusí zaujmout, ale zdůvodnění typu "seriálový standart", "moc intelektuální", "opakování vtipů" nebo dokonce "Ind, Žid, škaredá holka" mě vysloveně uráží... V našem podřadnými seriály přehlceném světě je pouze pár výjimek, které neztrácí na kvalitě (nebo ano, ale pozvolna), mají skvěké (i když neznámé) herecké obsazení a kvalitní, chytré, promyšlené vtipy či zápletky (Simpsonovi, Futurama, IT crowd, Černá zmije a dost dalších)... The Big Bang Theory si prvním dílem nasadil obrovskou, až nepřekonatelnou laťku, kterou ale hravě zdolal... a patří právě mezi to málo seriálů, které si dokáží udržet kvalitu a vtipnost... Na pochopení většiny vtipů nemusíte být zrovna teoretičtí fyzici a když máte trochu času a náladu, můžete se dozvědět dost zajímavých věcí o našem světě... Dále, co podle mého názoru poněkud ubírá hodnocení jsou uživatelé, kteří seriál sledují v televizi česky... rozumím, že ne všichni umí anglicky natolik, aby tomu rozuměli (sám se dívám s titulky...), ale "český" divák je ochuzen o řadu anglických dvojsmyslů a vtipů, které prostě zaniknou a pak nepochopí následující události, či pointu vtipu... českým dabingem se také značné ubírá mistrnost herectví Jima Parsonse, který svojí roli hraje více než přesvědčivě a je pro mě hlavním panem hercem i postavou... Lidem, kteří si nejsou jistí, zda se jim seriál líbí či ne, bych navrhl shlédnout nejdříve první epizodu a to anglicky a případně si dohledat některé nejasnosti, a poté shlédnout danou epizodu znovu... protože i když se zdá, že jste v díle stihli všechny vtipy a narážky, není tomu tak... The Big Bang Theory mě překvapí, pobaví při každém shlédnutí a napjatě čekám na další díly :) ()

Darckol

Smial som sa - aj keď som nechápal :) Podarené charaktery, dialógy aj humor na vysokej (IQ) úrovni a Parsons ako Sheldon by mal dostať Oskara za úlohu v komediálnej roli. 9,5/10 PS: Zháňam dobrovoľníkov na cestu na Severný pól :) ()

kluzo

Tento sitcom patří zcela jistě k mým nejoblíbenějším, hned vedle Black books, Červeného trpaslíka, Jistě pane ministře (premíére), Moje rodina, Přátelé... Co do stylu humoru se celkem blíží Black Books, nebo Ajťákům. Skvěle vyvážené kontrastní charaktery postav, skvěle napsané dialogy místy hraničící až s verbální ekvilibristikou a skvělý sarkastický humor z "vědeckého prostředí" nadprůměrně inteligentních avšak pro běžný život téměř nepoužitelných sympaťáků... Sheldon a jeho sociální nechápavost spolu s nezaměnitelným klepáním na dveře je pro mne jednička. A Penny? Ta je jedna z nejvíc sexy seriálových postav vůbec. Po odvysílání seriálu v TV jsem se chtěl podívat postupně na několik dílů, ale nakonec jsem jel téměř Non-Stop maraton všech 3 sérií a vypracoval jsem si takovou menší závislost... "Jaká je šance, že bych se mohl tento týden mýlit 2x?", "Nemyslíš, že jsem natolik inteligentní, že kdybych se mýlil, věděl bych to?", "Chovala se divně? Ano. Ó díky bohu, tak jsem se nemýlil.", "Penny, omlouvám se... Dobrá volba zbraní... Ale pamatuj, s velkou mocí přichází velká zodpovědnost." ()

Kaucuk

Možná že Big Bang se opravdu plně docení až když jim dáte druhou šanci a seriál se trošku rozjede...udělal sem to a nelituju toho, tolik narážek na tolik mejch oblíbenejch věcí + sympatičtí (anti?)hrdinové + krásná Penny + originalita každým coulem. EDIT: poslední série ztrácí své kouzlo a pomalu se propadá do všednosti průměrných seriálů, nejvíce mě vytáčí proměna Howarda, ze kterého se stala tuctová postava bez nějakých vlastních charakterových rysů. ()

Nochioni

Nie je to seriál ktorý vás dostane hneď od začiatku, pozrel som jednú časť a vôbec ma to nechytilo ale dal som tomu druhú šancu a dobre som spravil :). Momentálna seriálová špička, Sheldon boduje na celej čiare. ()

kabel

Ani po odstartování 5 serie jsem nezaznamenal rapídní pokles na kvalitě což jen dokazuje jak skvělý je tento seriál. Jen tak dál ! ()

studo

Tí ktorí vravia, že nedokážu prísť na chuť Big Bangu majú buď 50+ alebo sú to asociáli :) Big Bang si berie na paškál celú geek komunitu a scény ktoré vznikajú sú absolútne božie. Podľa mňa sa kvalita od prvej série zlepšovala. Diel v ktorom Sheldon povie "Do the dance, with no pants" som videl asi 20x :) Ak sa na niečom naozaj chcem zasmiať, vždy siahnem po 4 pošahancoch... ()

Joppo88

Ja tento seriál žeriem... A to ho tento rok pozerám už 2x... Čo časť to šupa! Ani pri jednej jedinej som sa nenudil! A ten Sheldon!!! Režia,scenáre a nápad sú jednoducho perfektné - a pritom sa to celé odohráva možno na 4 miestach... Myslím, že niečo takého tu už dlho nebolo - ak vôbec :-) " klop, klop - Penny... klop, klop - Penny... klop, klop - Penny... Pcháááááááááá ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění