Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

ajne

Já k tomu nemám co dodat, ohromně se bavím :-) Maximum jak vyšité...a jen musím pochválit český dabing, moc povedený. ()

skyppinka

Bývají díly velmi vtipné nebo pouze vtipné. Ty velmi vtipné většinou zajistí Sheldon nebo Shamy, ale někdy i někdo jiný. Nejlepší díl páté série: Jednoznačně "The Rothman disintegration". Konečně jsem si připadala, že umím hrát basket :D ()

Michalinkaa

Jim Parsons a Kaley Couco drží tenhle seriál hodně nahoře. Opravdu vtipný, inteligentní humor, který Vás může i něco naučit. První dvě serie byly bezkonkurenční, další byly sice o něco horší, přesto tenhle seriál neztratil svojí kvalitu. =) Některé hlášky stojí fakt za to. ()

Jeffo8

Leonard, Howard, Raj a samozřejmě Sheldon s Penny, kteří se v podstatě starají o veškerou zábavu v tomto seriálu a někdy jim malinko pomůže Howard, ale i tak to stačí na nejlepší komediální seriál, který se u mě dělí o první příčku s Friends. Nepamatuji si díl, u kterého bych se nezasmál, jistě jsou i slabší díly, ale i přesto si seriál drží skvělou kvalitu po celou dobu. 90% ()

kriplozoik

Mnoho seriálů trpí tím neduhem, že některé epizody jsou výborné a některé vlažné. To není případ Teorie velkého třesku. Všechny složky seriálu - gagy i sofistikovanější vtipy, zápletky a v neposlední řadě samotné postavy a herecké výkony - to všechno je po všech stránkách na vysoké úrovni. ()

Bassko

Páni pozeral som stále pretože som si myslel, že som narazil na ten slabý diel, ale aby 10 dielov bolo takých slabých pri ktorých som sa ani nepousmial to nie je možné pretože ja milujem stupídny humor, ale toto bol nevtipné skôr úbohé, neoriginálne. Dávam 1 hviezdu iba kvôli Kaley Cuoco .... ale inác úbohosť najvyšších rozmerov ()

maklymm

Prostě super. Čtyři vědci, které by mohli obsadit do MacGyvera za jejich vynálezi. Ovšem jejich sociální cítění je už něco jiného. Tenhle seriál má vše. Blázna, i když ho matka nechala vyšetřit ( Sheldon ) , uchýla ( Howard ), správňáka ( Leonarda ) a citlivku ( Rajeshe ). Prostě SUPER !! ()

subo.psycho

Občas mám pocit,že sa tam deje stále len to isté..trošku mi chýba viacej dejových línií..palec hore za Sheldona Coopera,ktorý možno trochu imituje Mr. Beana a zaujímavý je aj exotický Rajesh,ktorý neprevraví so ženou pokiaľ nemá vypité ...tak v tom som sa teda našiel aj ja :D ()

limalama

Největší pekla co sem kdy zažil. Baví mě si klidně dokola pouštět jen nejlepší scény na youtube!! Prostě nejvííc ()

VVee69

Pre mňa veľmi príjemný seriál, ktorý ale určite nepríde vtipný každému. Mne ale takýto druh humoru sedí a hlavne seriál je vtipný aj po 5 sériach. Nie ako niekto kto mal radšej nájsť svoju ženu už pred troma sériami. ()

me_Christy

Podle mého skvělý seriál s opravdu skvělými herci- Jim Parsons je bezkonkurenční. Scény jsou vážně vtipné a u každého dílu se zasměju tak, jako asi u žádného jiného seriálu. Myslím, že je tu konečně vidět nový nápad a trochu netradiční pojetí party kamarádů. Na rozdíl od mnohých jiných seriálů jsou postavy zajímavé samy o sobě, ne jako v jiných, kde jsou všichni vlastně normální a zajímavé jsou jen životní situace, do kterých se dostávají. Viděla jsem zatím všechny díly a moc se těším na 6. sérii. ()

kristeee

Každý díl mě pobaví, i když někdy díky všem těm odborným řečem mě to nebaví, ale pak jeden z hlavních hrdinů Sheldon něco pronese a já jdu do kolen! Doporučuji každému kdo se chce pobavit a třeba se i něco přiučit :-) ()

Timeisnear

The big bang theory je docela těžké hodnotit a to ze dvou důvodů, když seriál začínal byl originální tím že si vzal jako téma druh lidí které by dnešní generace zrovna nenazvaly jako "cool týpky" a přesto se jim povedlo ukázat že "nerdi" jsou spoustakrát mnohem lepší společníci než kdokoliv jiný, což tahle skutečnost pro někoho nemusí být tak překvapivá, ale překvapivé rozhodně je kolik lidí si stále myslí že "inteligence" je vlastně nemoc. Seriál toto rozebírá dokonale, do této chvíle je vše v pořádku, vtipy jsou promyšlené, věděcké téze převážně reálně podložené. Druhý důvod proč je problém tomu nedat největší možné hodnocení je prostý, opět to prostě po určité době muselo propadnout komerčnímu systému " musí tam být romantika ", tenhle faktor tak neuvěřitelně ničí základní myšlenku, že třetí a čtvrtá série byla převážně nesnesitelná a seriál dokázal tahat z ucandaného cukrování jen Jim Parsons jako Sheldon Cooper, problém by ani nebyl mít Leonarda a Penny, to bylo jasné od začátku, ale snahy ostatních mít vůbec vztah a nakonec jeho řešení sebralo seriálu tisice možností na originálnější situace ze světa vědy či nerdů jako takových, hrozná škoda. Seriál se naštěstí pátou serií snaží dostat zpátky ke kořenům, takže mu dávám šanci, ale i tak mám doje že to dost pravděpodobně nevydrží tak dlouho. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění