Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Bigfuckman

Krom výborného intelektuálního humoru je to naprosto prázdné a stále se opakující. OPRAVA Jinak po opětovném shlédnutí a aplikování další řady seriálu musím jít s hodnocením o hodně výše, protože já se fakt skvěle bavil. ()

RunningMan

Výborný americký seriál který neztrací nazajímavosti ani po několyka dílech. Sheldon předvádí v každém díle vyníkající herecké výkony a do samotného seriálu vnáší nejvíce vtipů, ale ani ostatní herci nezahálejí, jako Leonard jenž se snaží o sblížení s novu !sexy! sousedkou Penny, která se snaží stát herečkou ale skončí jako servírka a nejlepší přítelkyně čtyř fyziků. Howard s neuvěřitelným vkusem na oblečení a hlavně na spony na pásku, snažící se sbylit každou holku Penny počínaje ale pokaždé z nevalným úspěchem. A jediný kdo má ještě větší problém s komunikací se ženami je Rajesh který snima ani nedokáže promluvit pokud nemá v krvi nějakou promily alkoholu. A to vše dohromady dává obrovskou porci zábavy. ()

Něrpa

Po delší době jsem viděl nějaký nový díl a musím opět ubrat hodnocení, protože je to jedním slovem katastrofa. Plytká sračka. ()

maoc

Je to sranda, ale... První série byla vyrovnaná, druhou táhne Sheldon (resp. skoro všechny vtipy se strefují do jeho ujetostí) a hraje tak vlastně podobnou roli jako Rimmer v Červeném trpaslíku. Tam to ale bylo všechno ještě o něčem jiném a líp to sedělo. Takže se sice směju, i když nevím, zda tím nevypovídám i něco o sobě a o poklesu mých diváckých nároků. Mám tolik skvělých a hloubavých filmů, které jsem ještě neviděl a já trávím tolik času čučením na tuhle pubescentně/adolescentní blbinu. Je to ale sranda. Nebo ne? ()

Mr.Roman

Veľmi vydarený sit-com s jednou geniálne zahranou, napísanou a v neposlednou rade aj skutočne geniálnou postavou. Okrem Sheldona mi ostatní pripadajú niekedy ako by tam boli len do počtu, aj keď samozrejme majú svoje chvíle. ()

LaValse

"Oh Gravity, thou art a heartless bitch!" Je tam spoustu skvělých momentů a člověk se rozhodně baví po celou dobu. Jenom ty vtípky jsou pořád stejného ražení a tak se dá zhruba už i počítat, co přijde. Ale stejně to zase dokoukám jedním dechem. ()

d1x

Chvíli mi trvalo, než jsem do tohoto seriálu zcela pronikl. Ovšem od té doby si ho nemůžu vynachválit. Zábavné charaktery, navíc skvěle zahrané (Sheldon s Wolowitzem jsou prostě dokonalý). Nesmírně se bavím u každého dílu:-) ()

LuNaj

Skvělý seriál, smějete se od začátku do konce. Neusmíváte, ale fakt smějete. Řežete, chechtáte, plácáte do stehen... prostě se náramně bavíte. ()

monikka87

TBBT som najprv prijala vlažne, mala som dojem, že opakovaný vtip postavený na vysoko odbornom vyjadrovaní sa, exaktných vedách vs. "ordinary people" a story Penny-Leonard sa rýchlo opotrebujú... potom sa ale pridali najrôznejšie poruchy a úchylky postáv a teraz na tento seriál nedám dopustiť, rozosmeje ma spoľahlivo každý týždeň. No a Jim Parsons ako Dr. Sheldon Cooper proste rulez! V ďalších sériách sa intelektuálny humor vytráca a nahrádza ho skôr priamočiary, ale stále fajn. ()

unrocker

famózní a skvělé... Humor podaný jako šlehačka na dortu, člověk se jednou zakousne a stále moc moc chutná a nemůže se nabažit... :) ()

Katte

Sheldon nemá chybu. Penny tomu dodává šťávu. Celá parta je úžasně poskládaná. Jeden s ženami nemůže mluvit, jeden se za nimi stále hodí, jednou to je jedno... no paráda. Z dílu S2x11 jsem prostě nemohla xD ()

LukKon

Seriál si našiel miesto v mojej TOP10 prakticky hneď. Už pri prvých častiach som vedel, že sa jedná o výnimočný seriál. Príchod sexi susedky do party teoretických fyzikov nás nenechá dlho čakať na komické situácie a tie sa valia jedna za druhou. Diely sú vyrovnané a držia si kvalitu i kvantitu vtipov a komických scén i v druhej či tretej sérii. ()

Nessos

Spousta lidí srovnává TBBT s HIMYM. Musím se přiznat, že já už také. Ještě nedávno bych řekl, že HIMYM je 10krát, ne-li 100krát lepší, než TBBT. Bohužel, kvalitativní úpadek HIMYM je v současné době tak enormní, že už se těším mnohem víc na každý nový díl TBBT. Co je však zajímavější, a co nemůžu pochopit, je způsob, jakým si TBBT získal mé sympatie. Ať chcete nebo ne, námět TBBT je jedno obrovské klišé. Dva superchytří ňoumové a jedna superkrásná holka. To už tady bylo přece tolikrát. A přece! Taková legrační "neschopnost" Scheldona a Leonarda žít obyčejný život u mě znamená, že každou středu odpoledne se 20 minut směju jako blázen a některé scény si musím několikrát opakovat. Jinak to zkrátka nejde! Doufám, že se každou středu odpoledne budu smát ještě mnoho týdnů.. btw: 1. série - ***** 2. série - ***** 3. série - ***** 4. série - ***** (Zrovna jsem shlédl 13. díl a musím sem napsat své současné rozpoložení. "Kruté"!!! Snad nejlepší díl za celé 4 sezóny, tolik narážek, vtipů, gagů, trapností jsem snad v žádném sitcomu během 20ti minut nikdy neviděl. Myslím, že na tenhle díl budu dlouho vzpomínat). Tak skončila 4. série a já se nemůžu dočkat až začne 5. TBBT si umí neuvěřitelně držet laťku, sám to nechápu. Ale díky za to. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění