Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

3n3my

Výborný seriál, pri ktorom sa divák aj čo-to naučí nielen z oblasti fyziky. Inteligentný humor dvojice fyzikov a ich kamarátov veľakrát podľa mňa tromfol aj kolegov z IT Crowd, čo už je čo povedať! Ich dialógy obsahujú viac odborných výrazov, a to aj pri takých banálnych veciach ako keď rozoberajú včerajšiu noc: "Poslouchej, nejsme neurologové, ale oba rozumíme biochemii sexu. Dopamin v mozku, uvolněn skrz synapse, způsobuje potěšení. Připevníš elektrody k mozku krysy, dáš jí "tlačítko na orgasmus", a ona ho bude mačkat, dokud neumře hladem." - "No, kdo by nemačkal?" - "Dobře, jediný rozdíl mezi námi a krysou, je ten, že si nemůžeme připevnit elektrody k hypothalamu. A tady přicházíš na řadu ty!" :-))) ()

AdaMM

docela mi dlouho trvalo, než jsem se k tomu propracoval - a je to ještě lepší, než jsem čekal (a čekal jsem hodně) - díl za dílem zatím baví velice :) ()

tomeek

Ze současných amerických sitcomů je BBT v té lepší polovině, ale i tak se většině vtipů, který trhá obecenstvo na kusy, ani nezasmějete. Navíc ten protivný umělý smích zní opravdu po každé větě a když si toho začnete všímat, tak vám hrábne. V češtině je to navíc opravdu nevtipné. Závěrem všeříkající obrázek :) href="https://i.chzbgr.com/completestore/12/5/23/y08cXKmu5EaUFIFBHuIGOA2.png">https://i.chzbgr.com/completestore/12/5/23/y08cXKmu5EaUFIFBHuIGOA2.png Abych ale úplně nekřivdil, dá se do toho zadívat :) a Raj s Howardem je dvojka k nezaplacení... :) ()

daEmoNickY odpad!

Ten cukrovej smich pustit vic nahlas uz nejde? ____________ Co je Big Bang Theory? Rozhodne to neni Gang Bang Practice. ____________ Ke vsemu je nutno pristupovat s hlavou otevrenou, vime http://images.google.cz/images?q=trepanation ? Sprti, sprti, sprti ... skatulata, skatulata hejbejte se. Roztocte ty pribehy jako kulky v bubinku. Bang, bang, bang. At to je tak plodny jako ty kulky uz nikdy nebudou ... Toz jsou tam sprti zhusteny akorat na "To je tak singularni jako hausdorfova dimenze v mandelbrotove mnozine" + "haha,hahaha". ____________ Proc tam nehodit trosku zesmesnovani spolecnosti, povolit na umelem smichu, ubrat vtipu za kazdou cenu. Cil? Ty horkosladky dily z pana Fazolky http://www.csfd.cz/film/72411-mr-bean/ Fazolky - zakonzervovanyho sprta. Proc Fazolku? Protoze vypada pokroucen vnitrim bojem, mdle, jakoby kure nezral a pritom by kureti neublizil http://en.wikipedia.org/wiki/Geek . Trosku odstupu, pro Krisovy rany! ____________ Ze se vydalo vic knizek zidovskych vtipy nez jich slo na "letni tabory"? O sprtech prece taky neco je. Aspon je tu Particka IT http://www.csfd.cz/film/224203-particka-it-ajtaci-it-crowd-the/ , kde sprt (aka Moss) "je o necem". To lidi nectou? Myslim "okolni lidi", ja nectu. Urcite se tam najde neco vtipnyho a jedinej kdo se (treba) bude smat budes ty sam. A ne jiny lidi za tebe. A na tebe. Na to nezapomen, oni se smejou na tebe ... a za tvy! ____________ Ona to je komedie? Jsem si rikal ze je divny proc se "lidi v televizi" porad smejou ackoli jsme v pokoji s kamosema ticho. ()

Radiq

Fakt ftipnej fany seriálek, kterej má hodně dobrejch nápadů, ale časem začínají být ty fórky založený na dost stejným základu a už to není tak chrstací, jak ze začátku. Jo, pobaví to, ale vyloženě zapamatovatelné hlášky se v tom najít nedají. Obzvlášť Sheldon je dost přehnanej, i když asi nejvtipnější. V roli Leonarda bych si dokázal představit i někoho jiného, ale zato takovej Wolowitz, to je ukázka skutečně nezapomenutelné postavy, chch. Ind Raj, kterej nemůže mluvit před ženami, to je spíš taková trapárna, ale nezatracuju ho. Rád se podívám na 2. sérku. Mám dojem, že úroveň tohoto seriálu zůstane stejná po celou dobu, co poběží. Proto nevím, jestli má cenu přehodnocovat to po každé sérii. Po druhé to zatím platí... Behěm třetí a čtvrté mě už přestává bavit, jak jsou často až moc geekově dětinští. Sheldonova "holka" Amy Farah Fowler taky není zrovna vtipná. Ale zato Raj je čím dál lepší. Tak uvidíme dále. Jsem u 6. série a kurva - v jednom díle částečně ukázali paní Wolowitzovou a u mě nastalo velké zklamání z její velikosti. Jinak ale furt to samé... Během osmé série už mě to přestává bavit. Hlavně mě irituje ta jejich dětinskost a je to furt dokola. Nezachraňuje to už ani Sheldon, kterýmu už nemají scénáristé co vymýšlet. Vlastně to tak je se všemi postavami. Jen velmi zřídka se stane, že se směju - často si spíš říkám, že to bylo trapné. A tak otevřený konec (svatba, rozchod, rozchod se žádostí o ruku, Stuart) mě nějak moc neburcuje... Bohužel jdu s hodnocením dolů. 9. série, ale vlastně už i v osmé: protože vztah Sheldona s Amy skřípe, často se tam objeví zbytečně moc vážných situací, teda relativně vážných. Myslím, že to ten seriál kazí. Teda on už tak trochu zkaženej je, po tolika dílech, kdy se to vše furt opakuje dokola a dokola. Furt se tomu dá zasmát, ale stačí, když to skouknu jednou, ať mám splněno... 10. a 11. série - hmm, hmm, už se ani moc nesměju. Většina všeho je tam předvídatlená jak kudlanka po koitu. Dokonce mě jednou i napadlo, že už je to mravokárné a trapné jak tohle. Prostě se z toho stalo jedno velké nafouklé nic, plné multikurturních narážek, ale většinou jen těch mainstreamových a citovaných často a všude. Proto mi nezbývá nic jiného, než hodnocení opět posunout o příčku níž, na ještě docela solidní 2 hvězdy. Uf, dvanáctá série jen podpořila mé vnímání špatných věcí v tomto seriálu a některé události byly už opravdu velmi velmi blízko odpadu. Proto mě ani neláká vidět spin-off Malý Sheldon, kde už od pohledu hraje kluk vůbec se do role nehodící (a nepodobný). Jsem rád za konec a myslím, že v budoucnu se tomuhle seriálu budu vyhýbat, i když mě ze začátku bavil. ()

sir-dave

Best seriál #8 - - - Shledon Cooper RULEZ Čtverka nerdů a sousedka Penny mě nepřestávají bavit ani při náhodných reprízách. Možná to má svůj specifický styl, který nemusí sednout každému, jenže u mě to je trefa do černého. Za celé vysílání získáte plno nezapomenutelných scén. Sheldonova mimika, smích, Bazinga, Knock Knock Knock, inteligence. Rajeshova neschopnost mluvit s opačným pohlavím, zpěvácké nadání :)), Howardova matka, Leonardův pohled, půvab Penny, sarkastické poznámky a mnoho dalšího.. (hodnocení za 1. - 10. sérii) ()

Madlenka26

Nemůžu napsat nic jiného než jen ! DOKONALOST! Sheldon Cooper , normální člověk by s ním nevydržel , ale tam je prostě dokonalost sama.Miluju jeho chytré žvatlání , kterému normální člověk nemůže rozumět :-) BAZINGA ()

wendelin9

Bezvadný a originální seriál!... Nevím co napsat víc, jen asi tolik, že Jim Parsons je pro mě teď jeden z největších hrdinů :P.. ()

stOKYi

Seriály veľmi neobľubujem. Česť výnimkám akým sú simpsonovci, futurama, priatelia a monk. Z vlastnej iniciatívy si doma nič nepustím, ale big bang theory ma tak zaujal, že si musím každý deň pozrieť aspoň jednu časť, aby sa môj deň zdal byť plnohodnotný. Jednoducho nápad s týpkami ktorí majú spoločenské IQ na úrovni idiota a matematické na úrovni géniou ma jednoducho dostala. ()

filmmovier

V současné době můj nejoblíbenější seriál vůbec. I po čtvrté sezoně má co nabídnout, jak v zápletkách tak třeba i tím že scénáristé přidají nové postavy a hlavně - všechny postavy to neuvěřielně válí v hláškách hlavně Sheldon svým "Bazinga" a nebo klepáním. ()

skrblik007

Tenhle seriál sází vše na hlášky, proto se zde hláškuje o sto šest. A vychází jim to. Samozřejmě je hodně gagů slabších, ale i tak jsou úsměvné a také je tam dost hodně povedených vtipů a narážek. Je to doslova injekce dobré nálady ve všedních dnech. A díky krátké délce dílů si to člověk může pustit opravdu kdykoliv. Sitcomy mě nebaví, ale tenhle fakt žeru. Jim Parsons alias Sheldon Cooper je senzační a jeho Bazinga! zabijácká. ()

eisha3

Co k tomu ještě víc dodat? Jeden z nejlepších amerických televizních seriálů, který překypuje výborným humorem a vtipnými hláškami. Partičku čtyř fyziků a "jejich" holky už znají téměř všichni. Musím se však přiznat, že mi poslední dobou trošku začíná vadit to, že se všechno začíná točit kolem vztahů, a to, co bylo dříve hlavní, tedy vtip, se odsouvá na druhou kolej. 5* je hlavně za první tři/čtyři série. Životy hlavních hrdinů se od té doby hodně změnily a někam se posunuly, a mně se ten směr, kterým se to ubírá, úplně nezdá. A přes co se, ke své smůle, u Big Bang Theory opravdu nedokážu přenést, je český dabing. ()

spitr

Big Bang Theory je pro mě vysoce uznávaný a naprosto brilantní sitcom o skupině inteligentních vědátorů (v čele s geniálním análně vypadajícím Sheldonem), kteří se snaží vyrovnat se s jejich sociální nešikovnosti a díky své nové sousedce odhalují, jak jsou naivní k vnějšímu světu. Tento TV seriál se tyčí nad průměrností tohoto žánru, ukazuje, že i částicová fyzika může být zábavná a nabízí opravdu velký třesk dobré zábavy. ()

DannyJ

Když budu mluvit o nových sériích tak sem strašně rád za to, že scénáristé pozměnili charakter Amy, která původně byla vlastně jenom holčičí verze Sheldona a udělali z ní konečně dejme tomu "novou postavu". Protože na co mít v seriálu, který je založen na Sheldonovi jeho slabší odvar s dost podobnými gagy jenom se slabším podáním? Hlavní milostná dvojice Leonard a Penny je mi celkem sympatická. Ostatní charaktery jako právě Amy nebo Raj s Howardem mě čas od času dost SEROU! ()

tatanapope

Teorie velkého třesku je rozhodně nejlepší seriál na jaký jsem narazila . Viděla jsem komplet všech 7 sérii a uznávám, že ty poslední jsou už trochu slabší . Obzvlášť pokud je díl zaměřený na holky , protože zkrátka geekové sami byli lepší , ale i posledních sériích se najdou hodně povedené díli . Trochu mě v sedmé sérii štve , že změnili dabing je to fakt divné , když na to člověk kouká tak dlouho a pak má najednou někdo úplně jiný hlas , ale jinak mě to pořád baví a těším se už na 8 sérii ()

Prometheus69

Peniň účes to tentokrát hodně srazil. Taky jsem se zasmál asi jen 7x Což je na celou jednu sérii jednoho legendárního sitcomu, žalostně málo.. nejvíc jsem se asi zasmál u kalibrace qadrocoptery. Jinak hodně slabý.. začíná to slušně upadat. ()

Sharlay

Problém tohoto seriálu tkví v tom, že dnes, v únoru roku 2017, je TBBT na čsfd 38. nejlepší seriál, 2. neojoblíbenější seriál a zrovna běží premiérová desátá řada. Proč je to problém? Protože už osm let ten seriál vůbec není vtipný. Kvalitativní propad třetí a dalších řad zde každý úplně ignoruje. Takže ty všechny bez pardonu nazvu blbečkama. ()

Susinnon

Nekonečná zábava, ktorá ma ešte stále neomrzela. A že to tu už v iných seriáloch a s inými postavami bolo? No a čo. Komediálny seriál ma má pobaviť, mám si pri ňom oddýchnuť, odreagovať sa a zabudnúť na každodenné problémy. A to sa TBBT veľmi dobre darí. (A áno, som nenáročný divák, mám rada to klišé a romantiku vo všetkom a všade.) ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění