Teorie velkého třesku

• USA The Big Bang Theory (více)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

filip.novak

Po výtečné první sérii přichází studená sprcha v podobě té druhé, ve které „geek factor” ustupuje do pozadí a každý díl mě utvrzuje v tom, že formát tohoto seriálu je vyčerpaný. Ale kdo ví, třeba se tvůrci ve třetí řadě vytáhnou a přijdou s něčím originálním. [1. série - 5* / 2. série - 3*] ()

SG_ever

Jeden z mála amerických sitcomů, který mě zaujal více než PŘÁTELÉ. Kromě výborných hlášek jsou zde skvěle napsané postavy v čele s Sheldonem, Leonardem a Penny. Velmi vtipné, zaujme nejen fanoušky sitcomů typu "IT CROWD". Určitě slabších 5 hvězd. UP: Po shlédnutí 3. série snižuji o jednu hvězdičku - kvalita seriálu stále klesá a doufám, že to brzy utnou. (85%) PS: Pokud jste seriál záhledly na Prima Cool nenechte se otrávit příšerným dabingem a sežente si seriál v originálním znění ()

DaUr

Po prvním zhlédnutí jasných pět, teď s odstupem snižuji na čtyři. Velmi humorný seriál, který ale zoufale vypadá jako kříženec HIMYM a IT Crowds. 1. série - 80%, 2. série - 80%, 3. série - 85%, 4. série - 85%, 5. série - 80%, 6. série - 85%, 7. série - 80%. ()

markuc

Nevim presne, co si o tomto serialu myslet, hodne nelogickych nesrovnalosti, scenaristickych klicek, smich v pozadi. Vsechno zapory ale hrave prebije situacni humor - takto ma vypadat sitcom dnesni doby, pro vsechny vekove kategorie (neni jen pro "IT crowd" jako ten britsky serial). Jedna se o standard v zanru, nejde o zadne genialni dilo, takto si proste predstavuji oddychovou, relaxacni zabavu. ()

st.jim

Sledovat Sheldonovi úchylky, které servíruje jak na běžícím pásu a s Leonardovu zamilovaností do Peny......... A Peny? Peny?......ta je prostě k sežrání, teda hlavně, když paří počítačové hry :-) ()

žvanimírek

Těžko říct proč, ale BBT je dle mého přímej konkurent HIMYM. Dlouho jsem neměl mezi nima favorita a nedokázal říct, co je lepší a co mě baví víc. Nedávno jsem na to přišel. Výhoda BBT oproti konkurentovi je v konceptu, který je velmi podobný FRIENDS, BBT totiž v podstatě nemá žádnej příběh, žádnou dějovou linii, celé je to vystavěné na dilaogu nerdů, na situačním humoru, kterej může fungovat tak dlouho, dokud budou mít scénaristé "nabito vostrejma". V BBT je zkrátka obrovskej prostor pro vtipy, jenž nejsou závislý na hledání matky, které po třetí sérii začne silně pokulhávat a ztrácet tempo. A to je to, kde partička teoretickej fyziků získáva body navíc!! Bazinga! ()

fray

Když už se to tu srovnává s it crowd, tak musím poznamenat, že zatím co u ajťáků kvalita docala upadá big bang si ji minimální drží. Velmi povedený seriál se vším co potřebuji. ()

PeterNet

Výborná zábava. Málo kdy se mi stává že když se na něco dívám sám, tak se nahlas směji. U Big Bang Theory se mi to stává neustále. "Oni vedle souloží, jak mám teď postupovat? Mám zůstat, odejít nebo mám počkat a přivítat je drinkem?" :-D ()

Mrkvič

Po třech dílech obrovské zklamání. Vtipné to přestalo být po asi pěti minutách. Mám pár kamarádů, kteří jsou schopní (ochotní?) se bavit tímto stylem, ale sranda je to tak s jednou hláškou během půl hodiny. Tady to o ničem jiném není a nechápu, jak to někoho celou dobu může bavit. Vzorem v tomhle směru jsou geniální IT Crowd. Na to, že mám rád Ženatého se závazky, Červeného trpaslíka, Simpsonovi a další už normálnější seriály, tak mi tohle přijde ze všeho nejmíň reálné. A když se nedá zžít s žádnou postavou nebo aspoň nějakou její vlastností, tak je seriál o ničem a nudný. V polovině první řady začal být humor pestřejší. Snad si někdo uvědomil, že se hraje pořád jen na jednu notu, nebo došly nápady. Postavy jsou hned mnohem členitější a to nabízí více vlastností a více humoru. Na konci druhé řady se začaly vtipy v rámci jednoho dílu zase příšerně opakovat. Docela opruz, ale už se aspoň těším na další řadu, protože druhá končila moc hezky. Třetí řada už mě zase nijak zvlášť nebaví. Občas je to trochusranda, ale nic extra. Navíc Sheldonova holka trpí stejným neduhem jako začátek celého seriálu. Sice možná důmyslně vymyšlený humor, který ale není vtipný a jeho Xté opakování je už jen trapné. ()

miguel_111

Od tvorcov seriálu Dva a pol chlapa opäť prichádza úžasný seriál o partii inteligentov, ktorý sú taký trápny až je to neskutočne vtipné a hlavne Sheldon (Jim Parsons) ten je neskutočný a predstaviteľka Penny (Kaley Cuoco) je neskutočne sexy. Pre mňa 90% ()

kinghome

Naprosto nejlepší seriál co jsem kdy viděl!! Opravdu každý díl je skvělí.U žádného jiného seriálu jsem se takhle nikdy nesmál a to hlavně díky Sheldonovi. Jim Parsons je naprostá špička mezi herci a postavy Shledona Coopra se už nikdy nezbaví. Možná smůla pro něj ale pro mě je to naprosto skvělá zpráva,protože to znamená,že bude chtít točit co nejdýl!Opravdu nejlepší seriál co jsem kdy viděl a zaslouží si plnej počet! ()

Qitek

Všude jsem slyšel, jak se smíchy budu válet po zemi a jak shlédnu celou sérii za jeden den. Tak královsky se prý budu bavit. Jako dobrý. Tak dobrý a průměrný, jak jen vtipný sitcom může být. Nic víc. Sorry. Navíc nesnáším to sitcomovské chechtání... To jako abych se náhodou nezapomněl smát. ()

nemik22

Tihle čtyři asociálové jsou tím nejvtipnějším co jsem kdy viděl a doufám, že tenhle seriál bude ještě hodně dlouho pokračovat. Každá epizoda je našlapaná vtipnými sofistikovanými hláškami, které vás dostanou do kolen. Někteří diváci můžou mít trochu problém s meta-humorem, kterého je zde spousta. Takže kdo není příznivcem sci-fi žánru, některým odkazům nemusí rozumnět. ()

Honzíno

Dal jsem TBBT druhou šanci od začátku po tom, co jsem nejdříve zhlédnul pouze prvních pár dílů a seriál jsem na dlouho odložil. Právě jsem někde v půlce druhé série a musím přiznat, že jsem zvednul původní tři hvězdičky na pěkné čtyři. Seriál mě baví hodně. Ne že bych dostával záchvaty smíchu, ale při jeho sledování mám na obličeji takový mírně blažený výraz. Uvidíme co dál, potenciál, aby se stal mojí tajnou srdcovkou, určitě má. :) 1. série_85%_ Je to pecka, tečka. ()

HBO Max se mění

HBO Max se mění