Diskuze

sarahconnor

sarahconnor (hodnocení, recenze)

To si snad děláte srandu, ne? Vždyť je to odpad.. tisíckrát omýlaný téma, americká debilita.

Lalanek

Lalanek (hodnocení, recenze)

je to luxusní film, jsou tam emoce má to silný a hlavně pravdivý děj je to něco nového a dle mě rozhodně lepší film jak Rocky nebo Těžká váha, nečekal sem od warrioru zázrak, ale po shlédnutí sem byl ohromen...a zasluzi si byt v TOP 30 minimálně

Bolldar

Bolldar (hodnocení, recenze)

fililipekk: V procentech už je to víceméně ustálené a moc se to hýbat nebude... možná o pár příček dolů.

Ale zpočátku to tu bylo na 12. místě, to zase jo :oD (a ted si nejsem jistý, jestli nebyo i na 8.)

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

ClintEastwood: Vůbec se nebudu divit když nám to časem  pomalu, ale jistě bude stoupat. Jak v nej tak v procentech. Tenhle kousek si to zaslouží.

ClintEastwood

ClintEastwood (hodnocení, recenze)

fililipekk: Kvalita veliká. A každým dnem stoupá v žebříčku nejoblíbenějších filmů.

fililipekk

fililipekk (hodnocení, recenze)

Jak to jako může být nadhodnocený? Každej přece hodnotí podle sebe. Nechce se mi věřit že někdo dá čtyři nebo pět jenom kvůli tomu, že je to v červenym, takže zprůměrovanejch momentálních 7 803 hodnocení dávajících 89% mi přijde o.k. Chápu že pod nos Warrior všem nepude, ale průměr je průměr. Prostě kvalita.

Abes

Abes (hodnocení, recenze)

Vždyť to tak hezky hřálo u srdíčka, když se na konci objímali. Moct, dám tomu sedm hvězd.  :¸( Kdyby hodnocení tady na csfd, nebo udílení cen něco znamenalo, taky by mi to vrtalo hlavou.

erased

erased (hodnocení, recenze)

Warrior se mi sice líbil ale nemůžu si pomoct a musím se zeptat: od kdy jsou ubulený limonády v kurzu? Obyčejně bych to přešel bez povšimnutí ale ty kvanta nadšených reakcí a umístění v obou topkách mě docela rozesmály

james11

james11 (hodnocení, recenze)

Tak jsem právě skouknul Warriora a Tommy super a Nolte se mi v tý roli taky líbil. Akorát neuvěřitelně nasranej na ten konec... Proč musel Brenden dostat všechno. :-(

Wysch (hodnocení, recenze)

GilEstel: Ano, samozřejmě, zapomněl jsem napsat, že ačkoliv Nolte byl ve vedlejší roli, jeho výkon byl podle mě lepší než Rourkův výkon v hlavní roli. Ale protože byl Rourke v hlavní roli, jeho výkon je nesrovnatelný k Noltemu. To je přece nesmysl.

Já taky nikomu nevnucuju svůj názor, že Wrestler je horší než Warrior. Já jen říkám, že si to tak myslím.

GilEstel (hodnocení, recenze)

Wysch: Pomiň, že jsem tak smělej: Rourke byl nominován za hlavní roli, tudíž nemůžeš přirovnávat k Noltemu.

Jinak se ti nesnažím brát názor, že Warrior je lepší, než Wrestler.

Wysch (hodnocení, recenze)

GilEstel: Našel by se určitě jeden člověk, kterej by dokázal říct, že Wrestler je o dost horší film než Warrior. Totiž já. A dokázal bych i říct, že Rourkův výkon nebyl o nic lepší než Nolteho. Spíš naopak.

O.Peta

O.Peta (hodnocení, recenze)

GilEstel: Je mi jasný, že Strom je pro oscary z pohledu akademiků dobrou volbou. Já to bral ze svého pohledu, každý by to poskládal jinak, to je jasné. Mě zase třeba ten Wrestler tolik nedostal a to wrestling i normálně občas sleduju. Já jsem rád, že se mi Warrior líbil a kdyby nějakou cenu získal, to už by byl jen takový bonus, ale neštve mě to. Zvlášť když už po všech různých nominacích se dalo tušit, že to takhle dopadne, tak jsem na to byl připravenej. :)

GilEstel (hodnocení, recenze)

O.Peta: Strom zivota, to je filosoficka uvaha o zivote. Presne typ filmu, ktery budou mit akademici spis v hledacku. Jinak vem si treba takovy Wrestler. Jednoznacne lepsi film nez Warrior, zaslouzil by byval radu nominaci a dostal jen dve. Rourke mozna v zivotni roli, zcela srovantelny vykon jako Portmanka v Cerny labuti, ale nepromenil. Tak to proste chodi. Treba kdyby tancil padedé, mel oskara. :-)

Zrovna tak Schwarzenegger mel radu skvelych rolich v akcnich filmech, ale cenu nikdy nedostal. I kdyz to je zrovna spatny priklad.

Wysch (hodnocení, recenze)

Taky bych si uměl představit nominaci za nejlepší film, scénář nebo minimálně kameru a střih z technickejch kategorií. Hardy je k tomu všemu výbornej a svýho mlčenlivýho nabručenýho bráchu zvládá stejně dobře, jako Nolte (ne)ožralýho fotra. Dle mě.

kapsomut

kapsomut (hodnocení, recenze)

Myslim, že o nominaci na Oscara za hlavní roli (Ať už Hardy nebo Edgerton) by němělo být pochyb...

O.Peta

O.Peta (hodnocení, recenze)

GilEstel: jestli se mohu vmísit, tak já bych nominoval třeba Hardyho místo Oldmana a film bych vecpal do hlavní kategorie třeba místo Stromu života. Víc nominací bych ke štěstí nepotřeboval, ono už ani v jiných kategoriích logicky být nemůže. :)

GilEstel (hodnocení, recenze)

MartinezZ: Holt americká akademie upřednostňuje jiný druh filmů. I ta jedna nominace je úspěch. Které nominace bys tomuto filmu dal a na úkor kterého filmu?

MartinezZ

MartinezZ (hodnocení, recenze)

kapsomut: Souhlas, mohli nominovat něco, co za to stojí. Zbytečně vyhozená nominace. Jdetě se vys*at Oscaři!

Wysch (hodnocení, recenze)

O.Peta: Je to škoda, podle mě jich mohlo bejt víc, ale budu aspoň doufat, že Nolte tu nominaci i promění.

Taio

Taio (hodnocení, recenze)

MartinezZ: naschval aj tu to dava aj do ostatnych... aj tak sa to zachvilu v tom spame strati tak moc zbytočne dufaš

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot