VIPerson

Plné klišé,žádné nečekané zvraty,pár chybějících vysvětlení po kterých jsem prahnul,tak trochu nadržování méně sympatickému avšak více americkému učiteli,tlačení na divákovu tenkou strunku....no a co?Fungovalo to daleko líp než loňský rok ve Fighterovi s Balem a Wahlbergem....jasně Fighter byl na oscary téměř ušitý a postava Balea si přímo řvala o zlatého plešatce,ale tady je to s daleko větší gradací,lepší hudbou divácky zajímavějšímu osudu hlavní(ch)ho hrdiny.V poslední době jeden z mála filmů,kde se stopáží 140ti minut nekoukáte na hodinky kdy už proboha bude konec.Úplně 100% to není ale rozhodně ne horší než oscarový Fighter,který mám mimochodem taky sakra rád.Jenže Tom Hardy je prostě můj hrdina už od Po krk v extázi...PS:je to uplakaný klišé... 8,5 z 10 ()

panWolf

Nechal jsem se nalákat vysokým hodnocením.Pro mě jedno z největších zklamání.V podstatě jsem po půl hodině věděl kompletně celý déj dopředu.Dokoukal jsem jen abych se přesvědčil,že je to tak. A to mě každá detektivka totálně překvapí svým finále. :-) ()

CarlosX

Jak je vůbec možné naprat tolik typicky amerických klišé do jednoho filmu? Válka v Iráku, rozvrácená rodina, kde jeden brácha klasický vzorňák a druhý uzavřený grázlík, sociální problémy, nezplacená hypotéka, otec vyléčený alkoholik, který při první hádce ihned otevře flašku whisky... a závěrečný turnaj, ve kterém učitel fyziky porušil tak 20 fyzikálních zákonů už netřeba komentovat:-) Karate Kid 21. století! Nic z toho jsem vám teda nesežral ani náhodou! ()

Brhlis

První půlka docela vlažná, ovšem po poločase se to všechno rozjelo. Vynikající role pro Toma Hardyho, ten vyrostl nejel svalově ale i herecky. Nick Nolte oprášil svůj kabát zašlé slávy. Výborně natočené bojové scény, které jsou zejména na konci hooodně emotivní. Nemůžu srovnávat s Rockym, protože Rocky je slavný hlavně jako série. Srovnám spíše s letošním Fighterem, který byl tak nudný, že nebýt Christiana Balea, tak to snad ani nedodívám. Toto je úplně jiná písnička. Jeden z nejlepších filmů roku. 90% ()

Hanys_

Zatímco Wrestler mě neoslovil vůbec a Fighter zaujal pouze Baleem, tak Warrior, jakožto další sportovní přírustek řešící nevyřešené rodinné vztahy mixnutý naprosto špičkově natočenými bojovými zápasy u mě boduje naplno. Celá Conlonovic rodinka hraje parádně (snad u někoho z trojice Edgerton, Nolte, Hardy přistane nominace), a ikdyž se ani tenhle snímek nevyhnul pár klišé, tak za to propocené triko, které jsem na konci filmu sundával, musím nakonec ten plný počet dát.. ()

Fantomas92

Motivace hlavních hrdinů? Na jedné straně zcela jasná, na druhé straně zvláštní. Uvěřitelnost příběhu? Nulová. Dospělé děti ve škole, které neznají Newtona a pak společně se zabedněným ředitelem, který se ze dne na den stal fanouškem číslo jedna, fandí a objímají se. Jediné, co bych vyzdvihl je tradičně dobrý herecký výkon Toma Hardyho. Víc než 3* si tento film opravdu (podle mě) nezaslouží. (zajímavý komentář - brit84) ()

Mičl

Vynikající arénovka s perfektně složenou a zasazenou hudbou a s nezvykle povedeným příběhem. Výborně zvládnuté po všech stránkách. Sice očekávaný bratrovražedný fight ve finále, ale to vyústění. Drama až do poslední chvíle. Povedený výkon obou hlavních hrdinů a skvělý Nolte v vedlejší roli. To vše se skrývá v této pětihvězdičkové kleci. Tak se nebojte schytat pár ran v podobě filmařského umění a směle do toho! ()

Krabak

Zaráží mě tak vysoké hodnocení___Bojové scény jsou totálně nepřehledné. Nejspíš je to tím, že kameraman měl Parkinsna. Jinak si neumím vysvětlit, proč tou kamerou máchá jak praštěnej. Co se týče konkrétně fightů, tak se mi z nich chce brečet. Ten, kdo je s nimi cvičil, nejspíš v životě neviděl zápas v kleci. Tak amatérské a stupidní "mlácení" jsem ve filmu, kterej na tom !!!staví!!!, ještě neviděl. Co se týče příběhu... Od začátku totálně předvídatelný. Na začátku filmu jsem si typl, že spolu budou zápasit(jak jinak) obě hlavní postavy a jedna druhé minimálně něco zlomí. A hle? 100% trefa! A samozdřejmě závěrečné usmíření rodinky. OPRAVDU NE! Tohle v žádném případě nemůže mít 90% (k 6.1.2012). Jasný, tento film by na TOPku určitě měl, kdyby byl lépe zpracovaný. Takto je to slabej nadprůměr. --->65% ()

Pretender

"You're trying? Now? Where were you when it mattered? I needed this guy back when I was a kid. I don't need you now. It's too late now. Everything's already happened. You and Brendan don't seem to understand that. Let me explain something to you: the only thing I have in common with Brendan Conlon is that we have absolutely no use for you." ()

tom.nosek

To, co chybělo Fighteru s Wahlbergem a Balem, to má Warrior. Děj, který neoplývá (nudnými) popisy okolností, příběh, který je vybudován na základě několika málo dialogů, přímý tah na branku. A navíc je tu ono strhující, ale opravdu strhující ozvučení. U filmu je tolik akce, že se ani na chvíli nemůžete nudit, přestože je nám v ČR prostředí těchto bojových sportů, na pohled připomínající wrestling, poměrně vzdálené. To, co Warrior ztrácí proti Rockymu na výpravě, to získává na dravosti a akčnosti. Po dlouhé době snímek, ze kterého mám opravdu dobrý pocit. ()

dopita

Není těch klišé trochu moc? Bohužel jo, což by rozhodně nevadilo, jen kdyby s nimi režisér pracoval trochu zručněji. Což je škoda, protože chvílemi bylo našlápnuto hodně vysoko. Takhle z toho mám pocit, jako kdyby se film bortil pod tíhou své přílišné snahy o vyjimečnost. ()

kery-

Neuvěřitelně procítěný film s výborným OST. Tom Hardy neměl chybu a já byl tak dojat, jako jsem hodně dlouho při sledování filmu nebyl... ()

showxman

Komentář obsahuje SPOILERY. Takový odporný slaďoučký patos jsem opravdu nečekal (alkoholik, záchrana života, finanční problémy, ztráta zaměstnání). Na konci ještě chybělo, jak si dojemně rozdělí prize money a vymění telefonní čísla. Čtvrtou hvězdičku jsem chtěl přidat za tu kočičku (Jennifer Morrison aka Zoey z himym), ale tato přehodnocená mainstreamová pohádka si to nezaslouží. ()

XdanteX

člověk si jen říká...nebylo toho klíšé až moc? Tolik nápadů které "tady už byly" ...90% práce s kamerou mě jednoduše drásalo oči...zbylých 10% opačná strana spektra..prostě paráda. Skoro 4*...přikloním se tentokrát ke třem kvůli podle mě přehnaně vysokému hodnocení. ()

Kanca

Čekala jsem klasický film o sportu, čekala jsem drsné chlapy, čekala jsem bitky, čekala jsem usmíření. Rozhodně jsem nečekala, že ve mně tenhle film o tak primitivním sportu vyvolá tolik emocí a že budu brečet víc než, když jsem poprvý viděla Titanic! Opravdu úžasný a emotivní zážitek!!! ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot