ogy86

Vím, že v tomto filmu bylo spousty klišé (čert je vem), ale stejně nemůžu jinak než ho ohodnotit na maximum. Jasně, brzy bylo jasné, jak to asi skončí, ale... Poutavě natočené, atraktivní prostředí bojových sportů, skvělé herecké výkony, s hlavními postavami jsem se brzy sžil. Po celý film se jede na plné obrátky a vše gratule závěrečnými zápasy. Filmy ze sportovního prostředí mám rád a Warrior je snímkem pro přesně takové lidi. ()

vanile

Jak zmínil Golfista - film má srdce! Musím to potvrdit... Mám ráda filmy z tohoto prostředí, tedy z prostředí bojových sportů box a tak.... a tento mě zaujal asi nejvíc. Krásně vyprávěný příběh a ani mi tam nechyběli rádoby "slavní" herci. Emoce pracovali celou dobu. ()

Vrabec7

Vynikajúci film s tématikou zápasenia, ktorý vyvrcholil až do emotívneho konca, pri ktorom sa mi tisli slzy do očí. 100% ()

PanBlack

Skvělý film, který těží hlavně z výborných hereckých výkonů Toma Hardyho, Joela Edgertona a Nicka Nolteho. Kromě toho tu je také ta neuvěřitelně emotivní scéna na konci filmu se skvělým hudebním doprovodem... Na Rockyho to nemá, ale jedná se o jeden z nejlepších sportovních filmů a také o jeden z nejlepších filmů roku 2011. Pět hvězdiček je tedy samozřejmostí... ()

Pafel_340

Nevěděl jsem do čeho jdu, jen jsem znal zdejší hodnocení. Je fakt, že ve finále by se kluci asi nesešli, ale to je jediný zápor, který mě na tomto filmu vadí. Sport je jen prostředkem pro vyprávění o nefunkční rodině, alkoholu a schopnosti odpustit. Sociální téma a vztah obou bratrů jsem prožíval daleko víc, než samotné klání. Způsob, jakým je film natočen, tzn. kdy je víc nevyřčeno, než řečeno je asi největší silou tohoto snímku. Skvělé herecké výkony zúčastněných, vedených rukou režiséra, který přesně ví co chce říct a podmanivý hudební závěr dostane snad každého. Samozřejmě, není to žádný přelomový film, ale je to skvělý žánrový film a já se ani na okamžik nenudil. Jasná 5. ()

pablo3

Tak tohle je pecka, která obstojí po všech stránkách: Nepamatuju, že bych kdy viděl něco TAK emočního, příběh tak skvěle vystavěný a silný, tak úžasně postupně se rozbalující a nakonec nutící na tolika místech vytahovat kapesník! A strhující herecké výkony jen korunují tohle mistrovské dílo. To, že se onen původně slabší z hrdinů nakonec dostane až do finále, by se mohlo jevit jako poněkud přitažené za vlasy, ale je to zkrátka poplatné celkové myšlence, kterou chce film mimo jiné sdělit, a budiž mu to odpuštěno, protože to všechno společně s ním divák prostě musí prožívat na plné pecky. Filmy se sportovní tématikou nesleduju vůbec, ale pokud si kdokoli přeje skutečnou dávku adrenalinu a emocí, tak mohu jen vřele doporučit! ()

papez12

Hodnotenie tohto filmu sa dá označiť jedným slovom ako film samotný a ako výkony bojovníkov vo filme: MAXIMUM. ()

Jakub_BH

Nebýt několika pasáží v druhé polovině filmu zaneřáděných klišovým holywoodským kalem, jedná se o strhující snímek s poctivě propracovanou dramatickou linií, včetně pěkného vyobrazení motivačních faktorů jednotlivých postav a řadou strhujících sportovních scén. ()

Lodovico

Výborný film na 1 pozretie a výhľadovo aj na 1 reprízu, pocitovo u mňa niekde uprostred medzi Million Dollar Baby a Levím srdcom. Rozvinutú filmovú reč alebo režijné nápady tu ťažko očakávať, tento film stojí na herectve a trochu nasladlej a naivnej príbehovej konštrukcii. ()

misiacik

Rodinná dráma ktorá až tak dramaticky neskončila. Sympatické bratské duo ( Fighter ťahal iba Bale ) H + E by bez problémov dokázali utiahnuť 747-čku naplnenú modifikovanými kurencami na klietkový chov do krajín tretieho sveta. Tom sa vytesal do fantastickej hereckej polohy a plecháč zlatej farby ho neminie ani keby sa mu chcel uhnúť. Už dávno som sa pri filme tak nebavil. Fakt husté. Plná paľba na semeníky. ()

A.J. Rimmer

slušná podívaná nejen pro sportovní nadšence, citlivé střídání dějových linií a v neposlední řadě velmi přesvědčivý Nick Nolte, na kterého stačí jediný pohled a je vám jasné, že chlast je svinstvo. Škoda jen, že ve finálovém pavouku nemusel jeden z bratrů přejít přes skutečnou hvězdu MMA Alistaira Overeema, to by byla podívaná za všechny drobný v kapse :) ()

Collaris

Bylo jasný, že záverečnej fight bude brother vs. brother, a taky že po tom co se zrubou si padnou do náruče. Ale tomuhle filmu odpouštim všechno, co mi jindy vadí, byl to neskutečnej zážitek! ()

ivusiak

Bezesporu nejslabší film z první stovky. Vždyť tam ani nepatří!! Zbytečně vyhozené peníze za DVD a hlavně ztráta času. ()

Kajuga

Hezky udělaný a natočený film bohužel kazí zbytečná klišé: - dost předvídatelná zápletka (tj. bráchové se prostě MUSÍ dostat až do finále a tam se utkat) - zbytečný patos, který kazí spoustu skvělých (hlavně amerických) filmů - zbytečně pohádkové: např. zvlášť v delším souboji, když zkušený zápasník (zvlášť olympijský medailista) chytne v boji "nezápasníka", tak je prostě konec. ()

honzik242

Po shlédhnutí tohoto filmu, mi nepřestal běhat mrát po zádech. Suprová atmosféra spolu se strhujícím příběhem vytvářejí (alespon u mne) dojem Oscarového filmu. Jsou zde dobře zpracováný techniky MMA (UFC), role jsou taktéž velice dobře obsazeny. Pocit vítězství se střídá s pocitem smutku a žalu. Myslím, že lidé, kteří pracovali na tomto filmu odvedli výbornou práci. Škoda neshlédnout:) ()

swineee

Jeden z mích nejoblíbenějších žánrů. Ze začátku jsem si myslel že vim jak všechno dopadne a že je hned jasné co se bude dít. Čekal jsem pár rvaček, které budou o ničem. Naštěstí mě to celé překvapilo až teda na bitky Tommyho, jehož soupeři vypadali v porovnání s ním jako děcka co se jdou mlátit na písek o bábovky. Vřele doporučuju všem milovníkům tohoto žánru a i těm, kteří mají rádi Toma Hardyho. ()

schebman.m

Tak to mě dostalo...ano, uznávám, vše bylo očekávatelné, spousta filmových klišé...ale přesto, strašně sympatičtí herci, skvělá choreografie soubojů, a myslim, že hodně dobré herecké výkony - věřil jsem jim vše: strach, bolest, vztek..a hlavne radost.. film tak nabitý emocemi, že jsem měl polovinu filmu husinu a chvilema i vlhko u očí.. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot