Bounded

Klišé historka o tom, jak starší brácha musel mladšího proplesknout, aby mu ukázal, že ho má opravdu rád a že by mu slušela trocha pokory. Nereálnost na kterou někteří nadávají je k pousmání, když se vezme jaký underdog byl třeba Rocky v jedničce. Srovnání ovšem není potřeba, protože i když tady ty šance na vítězství bijí do očí a jako divák jsem si je uvědomoval více než bych chtěl, je to příběh, který má srdce. A když režisér umí ve správnou chvíli pustit The National, tak se svezu a ani mi to nevadí. ()

El Patron

I přes slabší předvídatelnost jde o ryze napínavý, dech beroucí zážitek, oplývající dokonalým hereckým obsazením a uvěřitelnějšímu chování postav. Nejsem fanouškem sportovních filmů, ale u tohohle filmu jsem musel udělat jednu obrovskou vyjímku. Jedná velká, emocionální, předvídatelná pecka. ()

satanjel

Výborný film s vynikajúcimi hereckými výkonmi. Tomovi Hardymu sedia role tvrďákov a po tomto filme si ho pridávam medzi mojich obľúbených hercov. Len sa neviem spamätať z toho konca. Prečo ho tak museli sprasiť? Úplne mi pokazil dojem, ktorý bol dovtedy opísateľný len superlatívami. Keby tam nestrihli koniec, asi by sa začali aj bozkávať. ()

J.e.r.e.c

Tomík je Hardy-boiled, v očích má smrt a na lifemetru 120 a jeho role je product placement Zentivy, proti němu stojí Igor Hnízdo, kterej sice nemá na zaplacení hypotéky, ale zato umí parádní smrtící komba; Round 1, Fight! Přihoďte pár dalších, úlohu křováků plnících postaviček, včetně srandovního „Bláznivého Psa“ s účesem Miley Cyrus, blíže nespecifikovaného česače bavlny a samozřejmě taky Zangiefa, i když tady mu říkaj Koba, a máte to! Street Fighter II meets Krotitelé dluhů a Nějakej nezávislej sociálně laděnej film. Úžasná pecka!!! 90 % ()

sigi2

Ústredné herecké duo ma dostalo, skoro som dal za *****. Nebyť to celé jedno veľké klišé, možno by som aj. Tak či onak, dobre odvedená práca - herecky, režijne, fyzicky. Mľask. ()

RAFT

Dost silný příběh,Tom Hardy a Nick Nolte své role zahrály přímo dokonale , a vtáhly vás do děje plný zvratů .Režije se opravdu povedla i soundtrack .perfektní film . ()

create

Jako, že nejsem fanoušek sportovních filmů, tak tento kousek mě celkem zaujal. Hudba, střih, kamera, všechno na jedničku. Samozřejmě, jak už to u boxovacích filmů bývá, tak je tu boxer, který trénuje a na konci vyhraje, ovšem tento film je od ostatních odlišný dvěma hlavními postavami a nejednoduchým rozhodováním na konci. Film mě bavil, dokázal jsem se vžít do postav a ke konci mě také dojal. ()

Knor

Tohle si prostě plné hodnocení zaslouží. Příběh je jednoduchý, osudy postav jasné a všechno to směřuje k velkému finálovému boji. Sportovní drama se povede jednou za...ale tohle má koule už od začátku. Hlavní podívanou je bezesporu Tom Hardy a jeho zápasení, hraje tady nekompromisní bijce a už při jeho příchodech do ringu mi běhal mráz po zádech, protože takhle chladně a brutálně nevypadal ani Ivan Drago. A závěr filmu mě vyloženě odrovnal, tolik emočního vypětí jsem dlouho nezažil, střídání tolika emocí najednou během krátké chvíle...to se musí náležitě ocenit. Vynikající a doporučuji všem. ()

Heavenko

Povedzme si na rovinu, Warrior má v sebe veľa klišé (brat verzus brat, ten turnaj bol takisto nereálny a dalo by sa toho nájsť určite viac). Ale čert to ber, keď všetko tak parádne funguje, dokážem to filmu bez váhaniu odpustiť. Démonický tank - Tom Hardy kradol všetku pozornosť (aspoň moju a to som čistý hetero) na seba a vždy som sa tešil, keď bol na plátne a ešte viac, keď zápasil, keďže práve jeho súboje a jeho štýl boja sa mi páčil najviac. Takisto sa mi páčili vzťahy medzi postavami, najmä asi medzi Hardym a Noltem. Bol som viac ako spokojný a už sa teším na ďalšiu projekciu. 90% ()

LudkovaLevaRuka

Žádný film mě už dlouho nevtáhl do děje tak jako Warrior, přestože obsahuje snad víc klišé než Rocky a Never Back Down dohromady (outsider se stane borcem, treningový střiháč, borec se stane ještě větším borcem, největší borec je svině, svině má trauma z dětství a zlaté srdce, strašlivý rusák, rusáci=komunisti) ale na konci začne hrát About today od National a já nevím, jestli si mám poplakat nebo vyhonit. ()

Kukolar

Americký príbeh dvoch bratov a odcudzeného otca. Problém s peniazmi. OK. Ale spracovanie, herecké výkony, pútavosť príbehu, iskra a pocit z filmu veľmi dobrý. Nick Nolte kobúk dole za výkon. Úžas. ()

DaveSmith

K tomuhle filmu jsem se dlouho nemohl dokopat, i když už ani přesně nevím proč. No nakonec jsem se odhodlal a vůbec jsem nelitoval. Nejenom, že je to parádně udělaný sportovní drama, ale je i skvělě zahraný a právě tím, že má dva hlavní hrdiny je hodně netradiční. Hardy má nepopiratelný charisma, ale Edgerton (krom filnálního souboje) nemá moc co hrát. Takovej průměrnej fyzikář co po večerech řeže hvězdy světovýho MMA zápasnictví. Film má dostatečnou hloubku a hlavně v závěru hraje hodně na emoce, ale navíc i bojové scény jsou dobře udělané. I když u jednoho z bratrů bylo trochu moc Rockyho. Ještě bych chtěl zmínit Nolteho, kterej to taky hrál skvěle. ()

Miagy

z filmu mam zmiesane pocity ale skor negativne ako pozitivne. Natocone to je dobre. Ma to hlavu aj patu. Ale cele mi to prislo take hlupe. Brat proti bratovi....vsetky tie nudne reci vo filme...nie je to film podla mojho gusta a skor ma nudil ako bavil... ()

Shaqual

Jako nestává se moc často, že bych po skončení filmu notnou chvíli tupě zíral na obrazovku s otevřenou pusou, ale když už, tak už. Jako bych se sám na necelé dvě a půl hodiny octl v ringu a dostal nakládačku, z které se jen tak nevyspím. Srdcervoucí příběh dvou tak skvěle napsaných (a zahraných) postav, kterým jsem fandil tak urputně, že jsem ke konci fakt brečel. Skvělý soundtrack a dokonale nacvičené a realistické zápasy jen podtrhují tenhle senzační zážitek. Naprostý nadšení. ()

Michal.Jezek

Má to herectví, má to touhu, lásku, vášeň, zarputilost, bojovnost, emoce, smutek, veselí, upřímnost, cílevědomost.... Tento film by měl být motivací pro všechny sportovce ale i nesportovce, kteří touží něco pro někoho dokázat a jít si za svým cílem, byť jsou překážky obtížné a úspěchu se pro mnohé dosahuje velmi těžce. Má však cenu rvát se o svou šanci a žít svůj život pro to, co člověka baví a naplňuje. Tom Hardy vynikající, Joel Edgerton o nic horší. Při závěrečné scéně mě po dlouhé době film dojal..... Nádhera prostě. ()

Franche

5* hodnocení zůstává i po několika letech, kdy jsem viděla podruhé. Tentokrát jsem viděla v posledním zápase více symboliky než minule, což zapříčinilo to, že tentokrát fakt ukápla slza. První polovina je více o postavách, druhá více o ,,sportu''. Jako komplet to funguje dokonale. ()

ŠpetaMarek

Z filmu poslednich let o borcich s trochou drama (Fighter, Warrior, Wrestler, Creed, Southpaw) je tenhle i pres svou delku nejvic stravitelny a pravdepodobne ma nejlepsi herecke vykony. Jedinym zaporem a zaroven kladem (jak pro koho) je velky duraz na tu akcni stranku veci a vic jak hodinka ve finalovych rinzich muze byt pro nekoho az moc. Taky vlastne nemuzu moc prijit nachut motivaci hlavniho hrdiny splatit hypoteku na barak, ktery ja v zivote nebudu mit, protoze pro 4 lidi myslim staci 3plus1 v panelaku :-D. Ale jinak super! ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot