Cintoríny a pohrebiská sú posvätné a nedotknuteľné miesta. Práve na pôde, kde kedysi stávalo indiánske pohrebisko sa reťazec fast-foodov rozhodne vybudovať nový stánok na ukojenie, hneď po sexe najzákladnejšieho pudu typického američana: hladu po kuracích krídelkách a stehienkach. Lenže dovtedy sa chodí s krígľom po pivo, dokiaľ sa nerozbije... a usmrtené a skonzumované sliepky sa vracajú na tento svet aby rozpútali najväčší gore masaker, aký kedy Tromaville zažil. Grill-boyom a hosteskám neostáva nič iné ako poslať pápernatce späť na onen svet, skôr ako všetkým vydzobú oči a genitálie, čím zasýtia hlad po pomste. (Slavomír)

juta

Docela sranda. Točeno nostalgickou formou, chvílema působí trochu amatérsky, ale právě to tomu dodává takový ten nostalgický pocit. Pro někoho nechutné scény, pro mě zábavné scénky, které jsou na tom snad i to nejlepší. I jako muzikál by se tohle chytlo. Písničky jsou melodické, i když hooodně sprosté, ale na to už je snad každej zvyklej. ()

honajz2

Miluju absurdní humor, ale nesnáším fekální humor. U Troma snímků se oba dva neustále střídají, prolínají a tady právě obzvlášť - a pak to nějak hodnotit... Tady to už fakt neznalo mezí a tak Poultrygeist přímo překypuje totálně absurdními úchylnými nápady, z nichž u některých jsem se smál nahlas a u jiných jsem cítil jen strašnou trapnost. A jak už jsem psal, jak to pak mám hodnotit, když kvůli něčemu mi ten film přijde skvělý a kvůli něčemu bych ho nejradši poslal do odpadu, takže zvolím kompromis a dám 3*. Stejně ale oceňuji, jak kreativně se tu Kaufman vyřádil s gore, protože to, co všechno tady je, by jen tak někoho nenapadlo... Dokonce to ani není tak samoúčelné, jak se zpočátku zdá, ryje se zde snad do všeho možného, ať už jsou to vegani, KFC, Arabové či hromada dalšího. Každopádně Toxický mstitel a hlavně Atomové gymnázium se mi líbilo víc, protože ono méně je někdy více. A taky je nutné říct, že to je jen pro silné žaludky. 3* ()

darkrobyk

Německé fekální fetiš porno! Tromu mám rád a tenhle kousek mě opravdu potěšil. Sice jsem se u toho neválel smíchy po zemi, ale vnitřně jsem se opravdu bavil. Ano, k takovému filmu patří sprosté písničky a hození cenzury do záchodové mísy. Snad i komentář by měl být vulgární, čehož se většinou snažím vyvarovat. Takže - kozy, prdele, ptáky a hovna si užijete vrchovatě!...a mám to za sebou. Závěrečný zombie masakr je plný zelených a rudých gejzírů, utrhaných končetin a vyvržených vnitřností, ale hlavně neskutečných nápadů, které vás nutí smát se opravdu naplno (připouštím, že slabší nátury u toho mohou zvracet, ale pro ně film opravdu není) - rozzuřené ptačí hlavy místo ňader jsou jen jedním z mnoha. Odkazy na Vetřelce, Věc či Mouchu mne potěšily stejně, jako na celý subžánr zombie filmů... ()

Paldini

No, nevím. Měl jsem, co dělat, abych tento film dodíval do konce. Kopy sraček, zvratků, krve, ňader škaredých hereček, spermatu, zdeformovaných čuráků, honění čuráků a sem tam nějaká pornohvězda byla u společnosti TROMA do nedávna záruka dekadentní zábavy. Možná bylo všech ingrediencí v tomto filmů nadbytek, ale spíše scházel jakýkoli náznak vtipnosti. Nebavil jsem se a všechna hodně špatná muzikálová čísla byla pro mě skoro k nepřežití. Ale snad Kaufman vydělal pár dolarů na to, aby opět natočil něco pořádně zábavného. Srovnávat tento film s jacksonovými majstrštyky je k smíchu a zároveň potupa všech pořádných a zábavných splatterových jatek. ()

kagemush

To nejlepší co jsem od Lloyda Kaufmana viděl,-gebil sem se s jen krátkými pauzami na nádech a výdech furt dokola.Vidět mě Lloyd, měl by ze mě určitě radost,jakože ze vzorového typa cílové skupiny.--DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ-- po celou dobu natáčení nebylo ublíženo jedinému živému kuřeti!! Všechny byly podříznuty ještě před natáčením,které bylo pravděpodobně kratší než je stopáž filmu. ()

• V pokoji Wendy, když si to rozdává se svou novou přitelkyní a sledují je při tom ostatní děvčata, je vzadu vidět plakát Tromeo a Julie (1996). (Sticks)
  • Scény odehrávající se v restauraci se natáčely v prázdné prodejně McDonald's. Vše ostatní se natáčelo ve starém kostele, kde také sídlil štáb. (HellFire)
  • Hlavní hrdinové procházejí celým filmem prakticky nezašpiněni. (L_O_U_S)