Bartson

A teď to nejdůležitější!....kdo prdí, jde poslední :-D...tak tohle mě rozburácelo na celý kinosál a nebyl jsem sám :) perfektní animace u toho a základ úspěchu je hotov :). No a podobně se nesl celý děj, tu a tam se člověk dobře bavil, tu a tam čekal, kdy se děj začne dít zase :)) Určitě neprohloupíte, když shlédnete:) ()

Fifk@

Zdrhání tohoto filmu tady v komentářích moc nechápu.Vždyť oproti prvnímu a druhému filmu jsem se bavil o dost víc.Tyranosauřata byla k šežrání (nebo žraví) každou scénu.Sid si konečně našel (ne)rovnou partnerku (aspoň na chvíli) a že veverka neni už tak zábavná? No, já se u ní bavil daleko víc, protože místo bezduchého schánění žaluda(:D) se konečně tvůrci rozhodli s ní něco udělat a pomocí nemluvící veverky něco zdělit.To že si vzali na mušku zrovna ženy... no já se bavil moc:D:D:D Tento film si klidně rád zopakuji;) P.S. 3D mě zas tak moc nenadchlo. 5* ()

kpt.Marťas

No, je to někde mezi. Mamuti mě docela nudí, Diego je příšerně upozaděný, tak tu zůstává jenom Sid a jeho nová rodina. Ale ti jsou fajn. Stejně jako veverka a veverka. Bohužel postrádám nějaké jednoznačné, bláznivé a lehce zapamatovatelné scény a hlášky, které poskytovala celkově prostší a jednodušší jedniška. 50% ()

james11

Podle mě nejlepší Ice age co zatím bylo! Film je plný humora a děj taky není špatný... Rozhodně to neni animák typu Ratatouille nebo VALL-E, ale umí pobavit a to se cení :-) ()

shinlove

Tak tenhle animák se hodně povedl...skvěle propracované animace s příběhem, který rozesměje a nadchne zároveň :) prostě paráda a proto 4* ()

badett

Už ne prosím, stačilo. Kolik ještě dílů uvidíme :-( Vše ve starém duchu. Srandy ubylo a přeplácanosti přibylo. Málé děti to uspokojí, ale dospělého člověka to nenatchne :-( 35% ()

Kašák

Po příšerné dvojce se Doba ledová vrací v plné síle. Čekal jsem všechno, jen ne tak kvalitní zábavu. Poslední půlhodina sice trochu ztrácí na vtipnosti, film je ale opět plný skvělých gagů. 80% ()

montel

Mamut Manny, čeká se svou mamuticí Ellie potomka. Jednoho ledového dne se ovšem propadnou společně s tygrem Diegem a zbylou smečkou pod led a ocitnou se v jeskyni ve které žijí obří dinosauři. Musejí tedy sebrat veškeré své síly, aby se dostali zpět na svůj povrch...Opět velmi zdařilé pokračování animovaného filmu, u kterého se pobaví všechny generace. Sem rád že úroveň nešla dolů 70% ()

NaTe

Po dost nepovedené dvojce jsem si už říkal, že to bude něco ještě horšího, ale ne. Naopak mě tento film překvapil jak dějem, tak i příjemným humorem... Výsledkem je lehce nadrpůměrný, úspěšný a celkem zajímavý animovaný film pro celou rodinu. ()

wellfish6

Obehraná deska, to už tu bylo, nastavovaná kaše - ani jendo z toho mě nenapadlo, když sem se u tohohle animáku upřímně bavila, smála a držela hrdinům palce. Nádherná mamutí srst, dobrý vtípky i akce. A to sem to ani neviděla ve 3D. ()

pavont

Dalsi diel oblubeneho animaku. Tentoraz s predimenzovanymi dinosaurami. Hoci sa lepsie forky striedaju so slabsimi, stale sa jedna o kvalitnu rodinnu zabavu. ()

Fabled

Tak trochu jsem čekal, že to bude nejslabší díl celé série, podobně jako u Shreka, ale opak je pravdou. Neřekl bych, že film je určen přímo nejmenším, naopak spousta scén je určena staršímu publiku, které dokáže ocenit (nebo spíš pochopit) vtípky směřující na rozdílnost mezi muži a ženami (například Scratt podpantoflák je super). Příběh sice není nijak geniální, ale nová postava partičku výrazně oživuje a co se týče hlášek a gagů tak ty jsou podle mě perfektní, za poslední rok jsem se tak nenasmál u žádnýho filmu. ()

pepp666

Tradicny recept doby ladovej na uspech sa snazia tvorcovia este trochu okorenit zmenou prostredia, kde sa hlavny hrdninovia ocitnu v svete dinosaourov. Osobne si myslim, ze k pomalemu upadku doby ladovej ako takej to velmi nepomohlo. Animacie malych dinosaurov sa mi velmi nepacili a vobec na mna NEposobili roztomili (aj ked Peaches sa im vydarila). Oproti prvemu dielu som sa malo zasmial, pretoze vtipne scenky ako by sa opakovali s predoslich dielov, pripadne z inych animakov. Cely dojem mi vyrazne zachranuje postavicka Buck, ktoremu prejav Simona Pegga sadol ako rit na serbel. ()

Tomulka

Mylím si že původní námět z prvního dílu se někde cestou vytratil. Nevím zda se mi to zdálo nebo to bylo špatnou verzí nebo čím, ale zdálo se mi jako by SID a Diego byli něják jinak vytvarovaní. (Vůbec jim to neslušelo) Také jim neslušel jiný dabing. Celkově jsem se na film dodíval jen z povinosti a vůbec jsem se u něj tak nesmál jako u jedničky. ()

Allein4

Oproti dvojce velmi povedené... Sice největší nesmysl, ale skvěle zpracovaný a skutečně vtipný. Už aby bylo další pokračování ;-) ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016