Reklama

Reklama

Liga spravedlnosti

  • USA Justice League (více)
Trailer 7
USA, 2017, 120 min

Režie:

Zack Snyder

Předloha:

Gardner Fox (komiks)

Kamera:

Fabian Wagner

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Jeremy Irons, J.K. Simmons, Diane Lane, Connie Nielsen, Ciarán Hinds (více)
(další profese)

Po Supermanově smrti hledají Batman a Wonder Woman do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, aby zachránili lidstvo před hrozbou přicházející z jiného světa - Steppenwolfem. Dají dohromady tým superhrdinů známý jako Liga spravedlivých... Znovu nabytá víra v lidstvo a Supermanův nezištný čin přiměje Bruce Waynea obrátit se o pomoc na nového spojence v podobě Diany Prince, aby se společně postavili ještě většímu nepříteli. Batman a Wonder Woman chvatně hledají do týmu rekruty s nadlidskými schopnostmi, se kterými by dokázali čelit této čerstvě probuzené hrozbě. Jenže i když dají dohromady dosud nevídanou ligu hrdinů ve složení Batman, Wonder Woman, Aquaman, Cyborg a Flash, je nejspíš na záchranu planety před útokem katastrofálních rozměrů už příliš pozdě. (HBO Europe)

(více)

Diskuze

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

Povím ti tajemství. Já ho neudělal :D. Uteklo mi to o bod. Bohužel jsem ho dělal v době kdy jsem neviděl ani jeden díl smrtonosné zbraně. Ta otázka z toho mě pohřbila, ale netrvalo ani týden a oprávnění jsem měl také díky napsaným asi 5ti recenzím z nichž jedna byla tuším na Amazinga 1 a TDKR, na kterých jsem ten víkend byl. A pak byli další 3, ale ty si už nevybavuju.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

dragon94

Aaale. Poslední 3roky jsem sem občas mrknul,o čem se tu lidi tak přou/baví,a začal jsem přemýšlet,jaký by to bylo,taky něčím přispět a něco se i dozvědět:) No,a v květnu léta páně,roku tohoto,jsem do toho praštil. Šmarjá,jaký já měl nervy,zda udělám ten test:-) Já strašně rád hvězdičkuju filmy a tady mám tu možnost.

na příspěvěk reagoval dragon94

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

Tak to já mám filmotéku zcela prázdnou :D  ani netuším jak ji vytvořit a je mi to srdečně jedno :D. Co žes, až teď přišel na csfd? :O

na příspěvěk reagoval PKD

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nevka

To souhlasím Strange je lepší postava, ale oba dva mají co do sebe narozdíl třeba od toho plastic mana, kterej Mr. Fantastikovi nesahá ani po kotníky :D

na příspěvěk reagoval Nevka

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Deadpoola bych tam ale neřadil. Ten je na Deathstrokea parodie :) Clayface mi přijde zase na úplně jiném principu než Sandman - jen jsou z podobného materiálu. A ten Batman s Moon Knightem je snad vtip :D Jinak Dr. Fate je celkem známá kopírka, ale Strange je prostě lepší postava :)

na příspěvěk reagoval dragon94

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

dragon94

P.s.a ve filmotéce mi chybí ještě takových 1000 filmů,ale nějak mě přepadla lenost,to doplnit:-)

na příspěvěk reagoval dragon94

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

dragon94

Asi tak:) Jo,ze začátku jsem jel jak drak,ale teď,když už mám drtivou většinu hotovou,už jen doplňuji,jak si na co ještě vzpomenu a tím pádem mám čas se více zaměřit na diskuse.

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

dragon94

Ona je někdy náhoda celkem potvora, ale myslím, že momentálně by to ani jedna společnost nepřiznala.

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

Jen dva měsíce s tímhle?:

Hodnocení (3207)
Komentáře (330)
Filmotéka (150)

Tak to ses musel sakra činit. Já jsem tu 5 let a mám sotva zlomek toho co ty.

na příspěvěk reagoval PKD

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

Zvláštní. Ty takový DCčkář a já na tebe narazil na csfd předevčírem poprvé.

na příspěvěk reagoval PKD

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

Nevka

Dodnes mi vrtá hlavou to s tím Swamp Thingem a Man-Thingem Jejich podoba je dost očividná, ale ten rozdíl pouhé dva měsíce mi přijde velmi šokující :D. By chtělo zjisti kdo na tom začal pracovat dřív a nebo jestli ty projekty vznikaly současně...

na příspěvěk reagoval Nevka

dragon94

dragon94 (hodnocení, recenze)

PKD

Tak tě můžu ujistit v tom, že DC má skutečně většinu postav dříve jako Marvel. Dokonce většinou i kvalitnější zpracování, ale samozřejmě najdou se tam vyjimky jako třeba Plastic man, Clayface nebo třeba Dr. Polaris atd...

na příspěvěk reagoval Nevka

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

dragon94

Tak tohle je absolutně bomba. Chechtal jsem se,jak blázen. Nejsem si jist,ale z tohoto výčtu mi tedy přijde,že DC má většinu postav dřív. To by byla voda na můj DC mlejn,chachá:) P.s.totalně mě dostal Ghost Rider,opékájící si na Atomic Skullovi marshmalouny a Catwoman s Black Cat běží za klubíčkem. To nemá chybu!!!

na příspěvěk reagoval dragon94

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Nevka

Je to všechno sranda. Mě už, jak víš,dávno nezajímá co má kdo stejný a co jiný. Já si jedu po DC cestě(občas proloženou Marvelem) a neřeším to. A mám klid. Furt porovnávat,to je jak Marvel a naopak,to by bylo na blázinec,no ne?:-)

na příspěvěk reagoval Nevka

Kincl

Kincl (hodnocení, recenze)

Vy co se tu furt hádáte kdo byl dřív atd :D viděl jsi film Zakladatel? :D taky jim ten frajer "ukradl" nápad a jelikož byl ambicioznější tak vydělal víc :D :) Holt když Marvel něco mírně okopčí a zpeněží to víc tak holt smůla pro DC :) Nebo to půjdu na film s tím, že DC tu postavu mělo dřív tak tomu hodím odpad a nepůjdu na to třeba vůbec :? :D

na příspěvěk reagoval dragon94

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

PKD

Ono to tak je (postavy si universa kradou na obě strany). Jediné, co mě pobavilo bylo to, jak Stan Lee vyprávěl, že jednu dobu měli v DC malé prodeje a snažili se kopírovat obálky. Potom si z nich dělali legraci a zase tu obálku změnili oni. Po čase DC změnilo na jejich barvy a Marvel zase dal něco jiného :D Teď třeba DC komiksy dominují (včetně animáků a her, jak jsme řešili dneska).

na příspěvěk reagoval PKD

Související novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (více)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (více)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

04.11.2022

Studio Warner Bros. Discovery čerstvě oznamovalo čísla za třetí kvartál a podle očekávání to není žádná hitparáda. I proto se musel před investory poměrně rychle ujmout slova nový šéf společnosti… (více)

Reklama

Reklama