Yes Man

• USA Yes Man (více)

Mikita

Tohle mi přišlo opravdu zábavné a příjemné. Byly tam chvíle, které nedávaly smysl, nebo bych je úplně vypustila (scéna se zuby ve skleničce na mě byla trochu moc), ale přesto jsem se takhle už dlouho nepobavila. Kombinace ksichtění a vážného nádechu u Jima Carreyho miluju. Zooey Deschanel je šíleně sladká. Nápad filmu má jiskru. 80% ()

Toyotomi

Sice jsem s Jimíkem viděl určitě i lepší komedie, ale i tak si nemůžu pomoct a musím tomu dát pět hvězd. Tenhle film má prostě v sobě něco kouzelného ^__^ ()

MATADOR

Yes, yes, yes, ... Jim Carrey se vrací v povedené komedii, zkrátka v něčem, co mu výborně sedí. Yes Man je velmi podobná starší "carreyovce" Lhář lhář. Oba dva snímky jsou opravdu trhlé a bláznivé, přesně to, co divák očekává. Řada vtipných situací a Jimovo grimas zaručí opravdu povedenou zábavu, která je ovšem několikrát zkažena špatným střihem, kdy se skáče z jedné scény na druhou, jako by se nechumelilo. Ale i přesto, jsem si přišel na své a velmi dobře (skoro až královsky - fandovské sledování Harryho Pottera bylo neuvěřitelně zábavné) se bavil. Návrat Jima Carreyho do komediálního světa se povedl. ()

PogoJoe

Celkem fajn oddechovka, ale ten stupidní konec s jízdou na Ducati, natočený jen pro efekt, mi připadá zbytečně trapný. Jako kdyby tam nemohl přijet v klidu, nikam by mu neutekla... Pár vtípků je vydařených, pár bych vynechal (sebevrah, stará sousedka, korejská prodavačka). Ale Jim Carrey občas válí, že se smíchy neudržíte a Zooey Deschanel - sympaťačka největší :-) ()

m@rz

První polovina dobrá. Pak se toho "Yes" nějak přejíte a je to celkem nuda. A o konci ani nemluvím - typický u takových filmů, což se mi moc nelíbilo. ()

CageDepp

Tohle pro mě bylo hodně velký zklamaní. Chvilku trapný a nudný, ale objevily se i místa kdy to bylo trochu vtipný. Tak proto 3 hvězdy. ()

FilmFan24

YES, vážení. Říkám ano a dodávám, že se mi YES "Carrey" MAN velice líbil. Příjemná komedie o jednom chlápkovi (Carrey), který nechtěně vyzraje na to, jak se zbavit deprese z rozvodu. Carlovi stačí návštěva shromáždění, které ovládá svým charismem Terence Stamp! Ten totiž nutí přítomné "stádo" na vše říkat ANO. Jedině tak může být jedinec nabitý pozitivní energií. A tak pesimista Carl to zkusí a výsledky se brzy dostaví...Jenže jak je známo, na všechno slůvko ANO nefunguje. Fluidum laskavého pohlazení na mě zafungoval...Dodávám, že jedním z vrcholů je "Harry Potter party". Anebo Jimův pěvecký výstup na římse. Nebo bungee jumping...Nebo jízda na kolečkovém celém těle v závěrečných titulcích...Nebo... ()

runner85

Zo začiatku som si myslel že idem pozerať nejaký film o sekte ale nakoniec to bola celkom sranda, a ten kukuč Zooey zabodoval zas :D ()

Colonist

Příjemná komedie, ze které je po celou dobu sledování cítit pohoda. Jim Carrey a Zooey Deschanel jsou sympatická dvojka. Film dokáže pobavit a i ta romantická stránka se povedla. Prostě oddechová komedie, pro kterou jsou pěkné tři hvězdičky tak akorát. Je ale pravdou, že se z daného tématu dalo vytěžit i víc. P.S. V Carreyho postavě jsem se já osobně poznal. Já jsem takový No Man, který nežije naplno a místo pořádné zábavy se raději zavírá doma a sleduje všemožné filmy (no, snad mám alespoň lepší vkus než hlavní hrdina :-) ). Možná bych taky takový seminář potřeboval... ()

Dexter1

Táto komédia neskrýva v sebe žiadne drsné fóry, ale skôr také nevinné a milé. Je to taká úplná oddychovka a Jim Carrey vie stále dokonale rozosmievať davy. ()

Eldrick

Moc jsem se nesmál, a to mám Carreyho rád už od dětství. Nevadí mi, že už jsou na něm ty roky vidět, taky je to jenom člověk, ale bohužel působí vyčpělým dojmem a všechny ty jeho grimasy a vtípky jsme už viděli v mnohem lepším provedení. ()

grogodil

Jim Carrey stále vie pobaviť, no na jeho plastelínovej grimasovitej komike sa už s každým ďalším takýmto komediálnym pokusom viac a viac podpisuje jeho vek. A na Yes Manovi už nejaké tie vrásky občas nepríjemne cítiť. Celý film tak občas pôsobí príliš krotko a stále som si tak hovoril, že ak by sa v tomto objavil Carrey pred desiatimi rokmi, tak by sme sa dočkali podstatne uletenejších a gumovejších fórikov. Takto (iba) stále sympatický Jim v podstate tretí krát v jedenej a tej istej úlohe - scenár Klamár, klamár a Brucea všemohúceho akoby prešiel len menšími kozmetickými úpravami a vzniklo toto. ()

MessiM

Fenomenální film, ve kterém hraje můj nejoblíbenější herec Jim Carrey. Pro tuto roli se hodí a určitě je to jedena z nejpovedenějších Carreyho hlavních rolí. Určitě mohu doporučit pro pobavení celé rodiny. Hodnocení je jednoduché a to 8/10. Jednoduše ANO. ()

K.B.L.

Parádní myšlenka. Film mě hodně blízký, páč i u mě bylo setkání s někym, nebo udělání něčeho životně důležitého většinou pouze výsledkem náhody, které jsem šla vstříc díky svému neodmítavému postoji k čemukoliv. Jinak samozřejmě příběh naivní, ale hezký, milý a člověka příjemně naladí. ()

Dubro

Pozerateľné prvé minúty, potom to je znesiteľné iba vďaka menu Jim Carrey, no a nakoniec príde tradičný záver, ktorý je dnes už nepoužiteľný ani na zabitie nudy. Za ten čas som mohol v pohode povysávať celý byt, oškrabať vajcia, paradajky, papriku a melóny a v obchode vymeniť fľašky od piva. (Tie od slivovice neberú, čo je smola, pretože tých mám viac.) Miesto toho som však civel na to, ako niekomu, zrejme scenáristovi, došla invencia a prepchával film bolestne slabými nápadmi. No Man. ()

Kopik

Konečně zase nějaká novější komedie u které se zasměji a předem říkám, že Jim Carrey je borec. Herecké obsazení dobré, námět trochu okopčený z Lhář,Lhář, ale co. Po dlouhý době komedie, která za něco stojí a u který sem se fakt od srdce zasmál. Zoey mě příjemně překvapila a jak sem psal na začátku, konečně zase něco vtipnýho a novýho, ne jako ty blbiny typu Date Movie a tak. Jen takovýchto komedií víc! **** ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí