Tohle je Sparta!

• USA Meet the Spartans (více)

Bitva začíná! Hrdinný Leonidas, jehož jedinou zbraní jsou kožené spodky, vede oddíl třinácti válečníků, aby bránil Spartu před invazí Peršanů, mezi nimiž nechybí Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Tahle bláznivá parodie vás rozesměje až k slzám.  Příběh hrdinného Leonidase a tří stovek udatných Sparťanů, kteří do posledního muže padli, aby zabránili invazi armády Peršanů v čele s králem Xerxem, se dočkal bláznivé parodie. Místo Gerarda Butlera se do čela oddílu třinácti válečníků (ano, čtete dobře) postaví Kevin Sorbo (bývalý Hercules) a řady jejich nepřátel rozšíří Ghost Rider se Shrekem, Rocky Balboa, Transformers či hrbatá Paris Hilton. Objeví se i další slavné celebrity, ale ani ty tahle ztřeštěná komedie, jejímiž režiséry jsou Jason Friedberg a Aaron Seltzer, nijak nešetří. (oficiální text distributora)

Křepi

Vtipný, trapný, hnusný, neznámý, vtipný, divný, fekální, trapný, trapný, trapný, vtipný, fekální, trapný, divný, trapný, vtipný, neznámý, trapný. Asi tak třetina filmu se zabývá americkýma soutěžema typu Pop idol, což nám moc neřekne. Jinak sem tam dobrej vtip. Eště že je to tak krátký. ()

MDesign

Mám rád 'crazy' paródie a hoci 'Meet the Spartans' má ďaleko od dobrého filmu, nájde sa v ňom mnoho vtipných scén a aj takýto humor si raz za čas treba pozrieť. ()

OldaB odpad!

Tohle nemohli myslet vážně. Parodie mám rád, ale tohle je smutná fraška. Našel jsem pouze jednu dobou hlášku, ale dívat se kvůli ní na tento paskvil je zbytečnost. ()

migele

Začátek je velice povedený. Některé okamžiky se jim nepovedly, ale GTA mód, nebo Xerxes bylo docela vtipné. Vydržel jsem u toho a to se cení.2* ()

HuDiator

kazda parodia sa musi brat s istou rezervou ze nie vsetko vychadza ..... v tomto filme nieco vyslo a nieco zas vobec ... preto tie 2 hviezdy ... pozrite ked sa budete velmi nudit ()

Viko odpad!

Příšernost, příšernost, příšernost. Pro koho se tohle točí...Chudák Kevin Sorbo, jako herkules byl v mých 12 výbornej :-) ()

ramislav odpad!

Jednoho krásně nudného dne jsem se rozhodl, že se zkusím podívat na tuhle "hvězdně" obsazenou parodii a musím hned povědět, že to nebyl zrovna ideální nápad a dost toho do teď lituji. Film, ehm, nevím, zda je to správný název pro tenhle fail, ale každopádně chci říct, že je hrozně dementní a nestojí ani za shlédnutí. Prosím Vás, neztrácejte své cenné minuty Vašeho života a radši si vemte lopatku s kýblíčkem a běžte si hrát na píseček! ()

Havala

Z filmu je vidět, že to prostě je hodně rychle zplácaná šitka. Líbily se mi vzpomínka na Casino Royale, raperské battles, ale co mě hoodně nudilo byly titulky, a scény z American Idol. Nutno ovšem vidět původní 300. ()

CRYPT

Jedna z nejlepších- ne-li přímo nejlepší parodie filmu co jsem měl kdy možnost shlédnout. První jsem viděl toto, poté až 300 - Bitva u Thermopyl a musím říci že toto je 100x zábavnější a lépe jsem se u tohoto snímku bavil než u originálu. Snímek srší zajímavými vtípky, parodie na GTA či Megatrona s youtube channelem případně Rocky Balboou mne dostávalo do kolen. Ovšem kožený ohoz Carmen Electry - no Whoa ()

Bulish

Ano, je to blbost. Ano, vtip je primitivní, až blbý, místy vůbec ne k smíchu. Ale koukat se na to dá (v určitém stavu, já to poprvé viděl na menší party a celkem se mi to líbilo...). Bohužel film obsahuje i pasáže, kterým se nejde smát se žádným množstvím alkoholu v krvi... Takže rady pro koukání: Ne sám, mozek vypnout a láhev alkoholu (nejlíp už prázdná) u sebe; pak to ujde... Ale jinak, sečteno podtrženo... 2* ()

inmax

Je to sice neskutečná kravina ale scéna, kdy Leonidas ve zpomaleném záběru prvního protivníka plácne ručníkem, druhému točí bradavkama a třetímu vytáhne slipy, je fakt skvělá :-). Dobré vtipy by se daly spočítat na prstech jedné ruky, k tomu Kevin Sorbo a tělo Carmen Electry, to taky ujde. Celkově 2/5 ()

limbi odpad!

Neříkám, že jsem se párkrát nezasmál, ale spíše blbosti, než nějakému humornému slovu. Navíc je vidět, že film si na sebe vydělával jak mohl. I díky tomu můžeme sledovat, jak herci vytahují různé produkty amerických značek, odkud jen mohou. TOHLE NENÍ SPARTA, TOHLE JE ODPAD!. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (více)