Jeepers Creepers 3

• USA Jeepers Creepers 3: Cathedral (pracovní název) (více)

Seržant Davis Tubbs (Brandon Smith), kterého jsme již mohli vidět v prvním díle, sestaví komando, jež má za úkol zničit Creepera jednou provždy. Zatímco monstrum terorizuje místní komunitu farmářů, seržant a jeho jednotka se zatím dozvídají temná tajemství o vzniku tohoto stvoření a snaží se jej zastavit dříve, než bude pozdě. (SidneyP)

Diskuze

renegad

Tak já toho blba už znám docela dlouho a věřím, že on s inteligencí nemá absolutně nic společného. On se jen nudí (ostatně jako každý den) a rád umí rýpat, víš? Tak to je.

(hodnocení, recenze)

Nevím jestli ten chlapec je větší tragéd a nebo hloupá nula....babo raď :-D

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Většinou je to na nějaké obrazovce, jako je třeba televize, plátno a nebo monitor od pc, víš to sou takové hrající krabičky, neděs se jich, nenič je a už vůbec je neházej do bazénu. Je to bednička s trubadůry.

renegad

renegad (hodnocení, recenze)

Skús pozrieť na server kam sa uložia filmy. Tam už je na stiahnutie.

Uživatel renegad smazal svůj příspěvek.

Azareth

Azareth (hodnocení, recenze)

Oplatí sa to pozrieť? Druhý diel síce za veľa nestál, ale prvý som mal celkom rád

na příspěvěk reagoval JohnMiller

TheWhiteWolf

Tak to mě zase moc neláká. Viděl jsem trailer a nic mi to neřeklo, ale postupem času se na film podívám. Kdy, to je zatím ve hvězdách.

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Pro mě taky obrovské zklamání. Na Jigsaw jsem přemýšlel jestli jít, ale nakonec asi nepůjdu a schovám si natěšenost na Happy Death Day.

TheWhiteWolf

Já na tom hovnu byl také v kině - obrovské zklamání. Covenant, Místo u moře, Bohové egypta, Pařba o Vánocích, Labyrint: Zkouška ohněm a Mumie byli pro mě nejhorší filmy v kině. Jinak se mi většinu filmů v kině líbilo. Třeba Kingsman, T2, Rychle a zběsile, Strážci galaxie Vol.2 a ještě další filmy u mě byly spokojeností. Teď se chystám na ten Jigsaw, tak uvidíme. Docela překvapivě vysoké hodnocení.

Oxymoron5

Oxymoron5 (hodnocení, recenze)

Doufám, že vysvětlí, jak se dostal z tý stodoly, kde byl na konci dvojky připoutanej.

na příspěvěk reagoval oLí

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Tu břečku bych dokázal pojmenovat i jinak, ale nestojí mi za to. A to jsem na tom byl ještě navíc v kině...

TheWhiteWolf

Paskvil, hmmm, to je dobrý. Jinak to by asi zajímalo každého, jak se Creepers zrodil a odkud se vzal. Ale zatím nám je to záhadou.

SilentMemory

Mohlo no to je pravda, ale i tak by mě zajímalo odkud se vlastně vzal a co je zač :-) ale asi si to raději domyslím po svém aniž bych nebyl zklamaný a nasraný, tak jako například u "Vetřelčí ságy" kde to začalo Prometheusem a potom tím paskvilem jménem Covenant ... to už bylo moc.

martinbucek

martinbucek (hodnocení, recenze)

preco praveze to ma jednoznacne, bud sa film paci, alebo nie....ja som uz tiez rozmyslal, ze to tak budem robit, ale to by sa nikto z mojich znamych nemohol riadit podla mojho odporucania

Uživatel TomX2 smazal svůj příspěvek.

(hodnocení, recenze)

Ten borec KN1Fe hodnotí buď jen odpadem a nebo pěti hvězdičkami. Velice divné toto.

na příspěvěk reagoval TomX2, martinbucek

TheWhiteWolf (hodnocení, recenze)

Taky vás mrzí to, že měl Salva původně podle předešlého scénáře (který prej hodil takzvaně do šuplíku) popsat zrod onoho Creepera a místo toho napsal tenhle nový :-/ už od mládí jsem si říkal jak se vlastně Creeper zrodil, odkud se doopravdy vzal a co je vlastně doopravdy zač :-( ach jo.. takhle se to už asi nikdy nedozvíme.

na příspěvěk reagoval SilentMemory

Další vydatná jatka

Další vydatná jatka

13.11.2007

Série Saw pořád vydělává a Hollywood proto věří, že nízkorozpočtové horory o úchylech porcujících pohledné teenagery jsou přesně to, co fanoušci filmového strachu potřebují. A tak je tady Slaughter,… (více)