Prokletý ostrov

• USA Shutter Island (více)

Diskuze

st.ranger

st.ranger (hodnocení, recenze)

Není právě v tom kouzlo, že film nabízí pro někoho možnost vybrat si? Pro mě třeba byla poslední Leova věta jasná jako uvědomnění si vlastní existence.

lohanova (hodnocení, recenze)

Skrk: Jistěže...něco jsem si přečetla, ale moc mi to nedalo...spíš ještě vzalo to, jak jsem to zpočátku chápala:) Až dočtu knížku, tak si přečtu diskuzi od prvního příspěvku a pak něco napíšu!:) Budu z vás tady všech ještě  nejchytřejší! :-D
passinhoo & TheDarKnig: :-D

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Skrk (hodnocení, recenze)

To je pravda, a proto se tu řeší stejný hovna už asi o 10 stránkách. Ty chápej to, že by bylo lepší když sem příjdeš si přečíst diskuzi. ;)

lohanova (hodnocení, recenze)

To je fakt trapný no! :-D bože, co je na tom trapnýho? :-D prostě chápej Skrku, že lidi jako já to třeba nechápou a tak jim to tady někdo musí vysvětlit:)

Skrk (hodnocení, recenze)

Už je to docela trapný. Pořád se řeší tentýž sračky. A moviefilm musí být vždycky u toho. :-/

moviefilm

moviefilm (hodnocení, recenze)

*SPOILER*Rachmanino:Tá veta v knihe nebola, takže ju nepokladám za podstatnú. A preto, že v knihe je to tak, že je blázon a film sa od nej nejak výrazne nelíši, si myslím, že blázo bol.

TheDarKnig

TheDarKnig (hodnocení, recenze)

moviefilm: spoiler vsak ano, souhlasim s tebou a boocteer taky, jen lohanova asi ne :-))

moviefilm

moviefilm (hodnocení, recenze)

SPOILER:Ja si práveže myslím opak. Tiež si myslím, že film má len jeden koniec, ale to ten, že bláznom bol!

lohanova (hodnocení, recenze)

Asi se pomalu blížím ke stejnému názoru jako boocteer. Zkoukla jsem to včera radši znova a myslím, že už mám jasno.:) Leo není blázen, nebyl a nebude! A zkuste někdo něco kecnout, že to tak není nebo se z toho zláznim já! xD

boocteer

boocteer (hodnocení, recenze)

Podle mého názoru, má film jeden konec. Viděla jsem to 2x, tak moc se mi to líbilo. Teď se chystám přečíst i knihu. Myslím si, že to byl v poslední době jeden z nejlepších filmů. A pokud někdo tvrdí, že film má dva konce, mýlí se.

oLí (hodnocení, recenze)

Ale jo, DiCaprio nezahrál vůbec zle, nikdo z celýho filmu mi nepřišel jako špatnej herec. Nejsem žádnej expert na Scorseseho, ale jeho poslední dva filmy mě moc zklamaly. Mafiány i Casino jsem hltal v Director´s Cutech. O Prokletým ostrovu jsem si přečetl pouze info, jak jsem se těšil, ani trailer jsem neviděl. Zezačátku super, ale po půlhoďce jsem tušil oč běží a celou další stopáž to do sebe všechno tak zapadalo jednoduše až jsem si prostě říkal, že na konci mě čeká velká pointa, která mě přečůrá za to že si tak sebejistě celý příběh domýšlím, ale houby z trouby nakonec. Tak to mělo určitě víc lidí. Pak jsem si teda řekl, že tomu dám druhou šanci, že napodruhé si všimnu víc detailů a že v tom třeba tkví kvalita filmu, ale ani jsem to už podruhý neměl chuť celý dokoukat. __ Je to podobnej případ jako Vesnice - info láká na něco, co se v samotným filmu nakonec vůbec nekoná. U Vesnice jsem to bral, protože toho nabízí hodně - děsivý scény, krásnou hudbu, obrazy, romantiku a myšlenku. Prokletý ostrov imho nabízí pouze thriller, který na mě prostě nefungoval. Ty dvě hvězdičky jsou za herce a hudbu, to se zas nechat musí. Ostrov má atmosféru, prostě potenciál z toho je cejtit velikej ze všech stran, ale nakonec z toho vznikla pěkná blbost :(

Ryan97

Ryan97 (hodnocení, recenze)

To, že ti příběh připadá "plytkej" je věc vkusu, kterou ti nemá co kdo vyvracet, ale to pořád nemění nic na tom, že DiCaprio to zahrál bezvadně. Na tom se snad shodneme, ne?

oLí (hodnocení, recenze)

co na tom, když hrál v tak plytkým příběhu... a ne, nechci vyvolávat hádky. jen to to mě to prostě nehorázně zlamalo, Scorsese ma na vic.

TheDarKnig: myslím na 1* jako ve škole :-D
Desperado: jistěže věc názoru, ne prostě je to dobrý a nikdo jinej názor mít nemůže! :-D
oLí: Scorsese a DiCaprio = hodně dobrý!

Nevím k čemu to vůběc je...něco sem napsat, když pak někdo přijde a napíše uplně něco jinýho, tak mě to akorát točí! :-)

oLí (hodnocení, recenze)

samozřejmě to bylo vše myšleno se schopnostmi Scorseseho a DiCapria, na ně to bylo fakt moc špatný.

Desperado

Desperado (hodnocení, recenze)

Vec názoru, keď sa to niekomu nepáčilo, tak sa to nepáčilo, rovnako ako pretláčať svoje pravdy vo forme, že film sa musí páčiť každému, a komu nie, nie je normálny :D. Tak teraz už viem, kto tu ašpiruje na titul "nenormálny" :DDDD

lohanova (hodnocení, recenze)

Komu se tenhle film nelíbí, není normální a nebo jak správně píše oLí, je kretén (protože on asi je)! A není možný dát tomuhle filmu míň než 4 hvězdičky! A jestli je tenhle film podle nějakého oLí "shit nehoráznej", pak by mě zajímalo, co je podle něj dobrej film! [P.S.: když píšu dobrej, myslím tím výbornej, na 1*!]

Skrk (hodnocení, recenze)

Nehoráznej shit a dal si 2*? Ujasni si význam slova "nehorázný". A s tím "fuck" jsi děsně drsnej. Tak drsnej, že by tě možná uspala i facka.

DiCaprio krutým zabijákem

24.05.2013

Kate Beckinsale v blázinci plném hvězd

Kate Beckinsale v blázinci plném hvězd

16.04.2013

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013